Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Efe Elaldı

1 yıl önce - Pzr 07 Ekm 2018, 17:21

son hazırlıklar yapılıyor açılış için içeride çalışmalar devam ediyor yakın zamanda açacaklar özdileği

Cemalim7
1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 00:04

Bursa BB Başkanının katılımıyla açılmış. Bursalılara sabırlar diliyorum.

Misafir d19

1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 00:09

Mevcut belediye başkanı Alinur Aktaş bence sempatik bakılan bir isim değil. Sanırım yeni sezonda BŞ Belediye Başkanlığı için aday gösterilmez yinede bilemem tabi bu benim kişisel yorumum. Bu arada Mudanya zaten Bursa'nın 10 dakika ötesinde bir yer. FSM'deki alışveriş merkezilerine 10 dakika uzaktaki bir yere AVM yapmak neyin kafasıdır anlamış değilim.

Misafir 39f

1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 07:14

700 bin nufuslu yildirimda da yok, sari caminin yanina dandik apartmanlar yapacaklarina yol boyu ve arka tarafi anlassalar korupark gibi biseyler yapsalardi super olurdu. Ama nerde o vizyon.

Ferhat1688
1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 08:53

Özlüce'den Korupark, Marka AVM gibi büyük AVM'lere gitmek için 10 km yol gidiyorum. Bana en yakın büyük AVM'ler 10 km. Mudanya'dan da Korupark, Endülüs AVM 10 km. Bir fark yok yani. Mutlaka Mudanya sınırlarında AVM olması gerekmiyor. Kestel'den, Gürsu'dan en yakın AVM Kent Meydanı'na gitmek için 15 km yol yapılması gerekiyor. Doğu tarafında daha fazla ihtiyaç var.

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 09:24

ÖZDİLEK MUDANYA’DA
Alıntı:
Özdilek alışveriş merkezlerinin Mudanya şubesi hizmete girdi.

Bursa ve Mudanya protokolünün katıldığı açılışa Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey , eski belediye başkanları ile bürokratlar ve işadamları katıldı.

Hüseyin Özdilek, ticaret hayatına başladığı yıllardan bugüne nasıl geldiğini anlattı.

Kanunsuz hiçbir iş yapmadığını, binlerce işçi çalıştırırken her yıl milyonlarca lira vergi verdiğini, yaptıkları ihracatlar sonunda dünyanın her yerindeki mağazalarda Özdilek ürünlerinin rafları doldurduğunu anlatan Özdilek, her yıl 50 milyon dolar döviz kazandırarak devlete katkıda bulunduklarından bahsetti.

Özdilek, "Mudanya şubemizde 105 işçi istihdam etmekteyiz. Her türlü yükümlülükleri yerine getirerek Mudanya Belediyesi'nden aldığımız ruhsatla işlememizi açmış bulunmaktayız. Hayırlı uğurlu olsun" diyerek sözlerini tamamladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş söz alarak, açılan işletmenin hayırlı olmasını diledi.

Yapılan duaların ardından Özdilek Hipermarket hizmete girdi.

Açılış sonrası stantları gezen protokol mensupları ürünleri ve fiyatları kontrol ederken, Hüseyin Özdilek, kaliteli ve ucuz satış yapacaklarını söyledi.

Kaynak: https://www.olay.com.tr/ozdilek-mudanyada-169858h.htm

Hayırlı uğurlu olsun.

Orhan Gün
1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 09:29

Yıldırım'da AVM'nin ne işi olur? Hayır kurumu mu bu, imarethane mi? Adam para kazanacak.
Düzenleme: Başlıktan haberim var. Üstteki misafir mesajına cevaptır.

Misafir 39f

1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 15:00

Yildirimlilar avm ye gitmiyor mu sanıyorsunuz geçen bayram ne var ne yok koruparktan aldım.

Efe Elaldı

1 yıl önce - Sal 16 Ekm 2018, 23:01

Özdilek mudanyaya gidin derim yurudugnuz bolumde cam bolumler alta bi bakin tarihi eser kabak gibi ortada bu yapi nasil oraya yapipmis nasil izin alinmis anlamak mumkun degil tarihi eser manzarali avm yapmislar

mhozcilenk
1 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2018, 22:12

Benim anlamadığım düne kadar imar barışından yararlanılıyor diye herkes laf ediyordu hukuki işlem başlatmışlardı belediye başkanı açtırmamak için çaba gösteriyordu. Şimdi ne oldu da belediye başkanları toplanıp açılışa geldi ben anlamadım. Bu başka bir özdilek mi yoksa ben mi yanlış biliyorum

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet