Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mert Bilman
7 yıl önce - Pzr 20 Oca 2013, 21:18

Oraya AVM değilde sinemaların, fast food mekanlarının, marka giyim mağazalarının şubelerinin açılması daha iyi olur. Güzelim Mudanya'ya koca bir yapı yapmaya hiç gerek yok. Zaten arkadaşların dediği gibi Mudanya Bulvarında AVM'ler bulunuyor.

teomann
7 yıl önce - Pzr 20 Oca 2013, 23:29

Keşke açtığım başlık iyi okunsaydı kimse dev bir avm istemiyor Mudanya'ya.İstenilen orta ölçekli bir avm.Fakat onunda hemen yapılacağını düşünmüyorum,Mudanyanın yakınında korupark gibi bir avm olması,arkadaşların belirttiği gibi yer meselesi ve gıda temelli süpermarketlerin fazla oluşu orta ölçekli bir avm yapılmasını bile zorlaştırıyor şimdilik.
Sinema salonlarına gelince Bursa'nın merkezinde bile avm harici sinema salonlarının nasıl zorlukla ayakta kaldığını bazılarının bunu başaramayıp kapandığını biliyoruz.Onun için Mudanyaya kimsenin ayrı bir yer olarak sinema salonu açacağını zannetmiyorum.İleride uygun bir yere orta ölçekli bir avm yapılırsa sinema salonlarıda orada açılabilir.

ozgurfantastik
7 yıl önce - Pts 21 Oca 2013, 02:34

Gereksız bır konu sankı mudanya ıcınde bunu kaldıracak trafık varda ) ayrıca denıze denız havası almaya ve yemege gıdılır alısverıs mı? Zaten sehırde dunya yer var... Mudanya bır sahıl beldesıdır, sehır merkezı degıl...

teomann
7 yıl önce - Pts 21 Oca 2013, 15:38

Bu konu hakkında gerekli açıklamaları yaptık ama hala deniz havası vs..diye konuşuluyor.Zaten Mudanya, Mudanya gibi kalsın kimse şehrin merkezi olsun demiyor.Orta ölçekli bir avmden nelere geldik..

eray36
7 yıl önce - Pts 21 Oca 2013, 20:55

Alıntı:
İnşaat şirketleride sosyo ekonomik durum,çarpık yapılaşma gibi sebeplerden dolayı buraya avm yapmıyor olabilir.

Sanmıyorum. Osmangazi'de belki Yıldırım'dan daha fazla çarpık yapılaşma vardır ama avm'ler var. Yıldırım'dan Osmangazi'ye, Nilüfer'e avm için giden çok insan tanıyorum ve ben de onlardan biriyim.

cuneyt45

7 yıl önce - Cmt 26 Oca 2013, 01:43

Alıntı:

KİPA, Mudanya’ya Geliyor

Demirhane mevkiinde yer alan eski Taşıyıcılar Kooperatifi’nin bulunduğu arsa Türkpetrol tarafından KİPA’ya satıldı.
Mağaza açtığı bölgelerin ekonomik ve sosyal yaşantılarına büyük darbe indiren KİPA, Mudanya’da küçük esnafı bitirecek.
Mudanya’da sayılı hızla artan hipermarket gruplarına bu kez en büyüğü geliyor. Uzun zamandır Türkpetrol’un arsası ile ilgilen KİPA, 12 dönü araziyi bünyesine dahil etti. Modern bir organize perakende şirketi olan Kipa, bu yatırım ağı ile küçük esnafın gözünü korkuttu.
Giderek sayıları hızla azalan küçük esnafın işi bu sefer zor gözüküyor. Peki bu gidişata kim dur diyecek. Mudanya’lı esnaflar, oda başkanını ve Belediye’yi göreve davet etti.
Ekonomik krizin yanısıra, süpermarketlerin esnafı bitirme noktasına getirdiğini belirten küçük esnaf, “Bu kez bu işin sonu kötü gözüküyor” diye konuştu.
Son dönemlerde sayıları Mudanya’da hızla çoğalmaya başlayan AVM'lerin küçük esnafı resmen bitirme noktasına geldiğini kaydeden esnaflar, KİPA’nın ilçeye gelişinin ürkütücü boyutlara ulaşacağını iddia etti.
Türkiye’de mağaza açma hedefiyle yatırımlarına devam eden Kipa (Kitle Pazarlama
Ticaret ve Gıda Sanayi A.Ş.) Mudanya’da neleri hedefliyor. 12 dönüm arsada hipermarket gruplarının yanı sıra Resteruant ve eğlence merkezlerini de bünyesinde katacağı bilgileri de gelen haberler arasında yer alıyor.

http://www.mudanyada.com/bolum-blogu/34-genel/320 ...liyor.html

Kipa inşaatı Mudanya'da devam ediyor.İnşaat alanından tarihi eserler çıktı ve bir ara inşaat durdu ama gördüğümüz kadarıyla devam ediyor.

ozgurfantastik
7 yıl önce - Cmt 26 Oca 2013, 22:01

Arkadaşlar; hergün bu alandan geçiyorum KİPA ya dair bir tek iletişim yok. böyle bir yapı olacaksa neden duyurmuyorlar?

teomann
7 yıl önce - Pzr 27 Oca 2013, 16:16

O kipa avm değil süpermarket olacak.Yani şaypa yada 2m migros gibi birşey avm olmayacak.Oraya süpermarket yapılması yanlıştı bir sürü yerde süper market var zaten Mudanya'da.Evet basından duyduğumuz kadarıyla kipanın şuan inşaatı durdurulmuş durumda.Devam edermi etmezmi bilinmez.

Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Pts 28 Oca 2013, 00:13

Burger King yetkililerinden aldığım bilgilere göre Kipaya Burger King'te açılacakmış.
Bu arada Mudanya'ya AVM olursa da Mersin Marina Gibi açıkhava AVMsi olabilir böylece Bursa'dan ilgi toplar ve AVM'nin yanısıra marina gibi özelliğini de taşımış olur.

keremsur

7 yıl önce - Prş 07 Şub 2013, 11:50

Alıntı:
Burger King yetkililerinden aldığım bilgilere göre Kipaya Burger King'te açılacakmış.
Bu arada Mudanya'ya AVM olursa da Mersin Marina Gibi açıkhava AVMsi olabilir böylece Bursa'dan ilgi toplar ve AVM'nin yanısıra marina gibi özelliğini de taşımış olur.

Katılıyorum, Marmaris marina, Bodrum marina gibi açık hava özelliği bulunan kısacası '' Forum '' yapılabilir, tiyatro ve sinema eklentisi olsa çok süper olur.

sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet