Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 985
HeadvsKafa

1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 18:04

Alıntı:
Mecid-Kabataş arası tüneller tamamen bitti mi

Şu anki halini bilmiyorum ama Ekrem İmamoğlu haziranda kazılar devam ediyor demişti. Herhalde kazılar bitince tören yapacaklardır. Diğer metro hatlarında yapıyorlar.

- Altaki kişi için: Aynen önceden sorulmuş çok soru oluyor ama açılmadan önceki 1000 sayfayı çok fazla görmemek lazım. Bu hat diğer hatlara göre daha fazla kişiye hitap ediyor. Ben bu hatı Esenyurt'ta yaşadığımdan beri bekliyorum örneğin. Bu hat bu taraftaki insanların hayatını çok değiştirecek bir hat. O yüzden insanların bu merakını çok görmemek gerek. Ayrıyeten aramızda konuşurken aynı mesaj içerisine şu (-) ifadeyi cümlenin başına koyalım da sadece iki mesaj içerisinde çok sayfaya gitmeden konuşabilelim.

En son HeadvsKafa tarafından Cum 07 Ağu 2020, 18:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Jezky
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 18:08

Gerçekten affınıza sığınarak söylüyorum, ben dahil bu başlıkta yeterince geyik yaptığımızı düşünüyorum. Metro daha açılmadan 1000’e yakın sayfa oldu, bu saatten sonra bir gelişme olmadan başlığı meşgul etmesek daha doğru olur.

Bir gelişme olunca oturup hep beraber yorum yapalım, yeri gelince övelim yeri gelince gömelim artık ne olursa. Bu şekilde gereksiz mesajdan fazlası olmuyor. Her gün onlarca, yüzlerce insan bu başlığın son mesajına heyecanla bakıyor bir gelişme oldu mu diye sonuç bu. Emin olun herkes bir an önce hattı faaliyette görmek istiyor, beklemekten başka çaremiz yok. Selametle...

em1nk
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 10:55

Metronun açılacağı tarih olan Eylül ayına kadar başlık 1200 sayfayı bile geçer...

Erdem6
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 11:23

Alıntı:
Mecid-Kabataş arası tüneller tamamen bitti mi?

Evet. Daha Kasım 2019'da bitmiştiler.

Aşağıya 4 Kasım ve 6 Kasım 2019'da çıkan iki habere link veriyorum. Linkler sansürlenmesin diye aralara BOŞLUK yazdım. Linklere ulaşmak için bunları silmeniz gerekecek.

httpsBOŞLUK://m.bianet.orBOŞLUKg/bianet/toplum/215335-kabatas-mecidiyekoy-mahmutbey-metro-hattinda-tuneller-bitti

httBOŞLUKps://www.aydinlik.coBOŞLUKm.tr/mecidiyekoy-kabatas-arasindaki-tunel-kazi-calismalari-tamamlandi-turkiye-kasim-2019

Ozan Paşa
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 13:00

O zaman sadece iki adet istasyon yapıları kaldı geriye diye anlıyorum.
Özetle sadece Kabataş ve Beşiktaş istasyonları kaldı, çünki diğer iki tanesi ( Yıldız, Fulya-Darphane ) epeydir inşaat halinde idi kaba inşaatları bitmiş bile olabilir.

Jezky
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 13:07

Mecidiyeköy-Kabataş arasının sinyalizasyon süreci Mecidyeköy-Mahmutbey kadar uzun sürer mi acaba? Neredeyse kazı süresi kadar test süresini bekledik.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 13:20

Surmez ama besiktas ve kabatas istasyonlari zor tamamlanacak gibi duruyor, tarihi eser sebepli

csknfrt
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 20:49

Sinan Bilgin neden eleştirmek yerine boykot edeyim? Sen eleştiriden memnun değilsen girme siteye

Ben vatandaşım iş yapsın diye oy veriyorum benim vergimle (ki iyi vergi veriyorum) iş yapılıyor. İşi beceremeyen istifa etsin diyeceğine saçma sapan bir öneri sunuyorsun... Bir çok mesajinda önceki yönetim vurgulaması yapmışsın madem memnun değildin terk etseydin şehri.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 21:00

Yoo sen nasil kurumu elestiriyorsan ben de ayni hak ile senin gorusunu elestiriyorum . Sorun yok

Konuya gelince, cok mantikli konustugumu dusunuyorum, ben eskileri veya yeniyi siyasi sebeple elestirene bile bir yere kadar hak verir, ya da hak vermesem de anlarim ..

Fakat gecmis 25 senelik belediye ile su anki belediyenin hitap ettigi nufusa bakarsan , soyledigim hatta eksik soyledigim gibi 80% lerin uzeri bir kesim oluyor

E sen ondan da bundan da memnun olamiyorsan, medeni bir tepki olarak verilen hizmetleri kullanmaz, belediye kasasina da para koymazsin olur biter . Benim sehri terk etme geregim yok, sana da sehri terk et demiyorum, bu kadar genis bir kesimin tercihleri sana yetmiyor ise, sen o goreve talip olup hepsinden iyisini yap duaci olalim diyorum

En son Sinan Bilgin tarafından Cmt 08 Ağu 2020, 21:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

csknfrt
1 ay önce - Cmt 08 Ağu 2020, 21:01

Maalesef şu anda gidişat ağustosta da olmayacağını gösteriyor Eylül de de açılacak olsa afişler vb olurdu. Demek oluyor ki yine söylediği tarih olmayacak...

sayfa 985
ANA SAYFA -> ULAŞIM