Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 984
Sinan Bilgin
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 14:24

Baska kisilerin bilgilenmesi adina olan yorumlara tesekkur edip devamini da diledik. Ama bir seyi dogru yapiyor olman, diger luzumsuz islerini konusmamamizi gerektirmiyor

Burasi sirk mi ? Hadi mesaj silelim, sonra hattin insaatini inceleyelim, gerekirse 1000 sayfa dolarsa baska sayfaya kaymasin diye yorum atmayalim filan ?

Hayir amacin ne ? Neyin pesindesin o mesajla ? Mevzu bu

Yoksa diger mesajlarindaki bilgi, yorum, cizim, foto , ne varsa tesekkurler

rburak
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 14:47

Aynı şeyi dün foruma bakarken ben düşünüyordum, arkadaş espri olsun diye yazmış neden bu kadar ciddiye aldın ki sen?

Hector Troas
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:01
HANGİSİ ?

Alıntı:
M7'nin M1'in yoğunluğunu alacağını düşünüyorum. Başakşehir, İkitelli ve Bağcılar taraflarından Mecidiyeköy,Taksim, Maslak gibi yerlere giderken M1'i kullanıp Yenikapı'dan aktarma gibi bir durum kalmayacak.

Peki sizce Bağcılar'daki bir yolcu Şişli'ye gimek için M7'yi kullanır mı?

1. biniş: M1B Bağcılar-Kirazlı
2. biniş: M3 Kirazlı-Mahmutbey
3. biniş: M7 Mahmutbey-M.Köy

Yoksa bunu mu tercih eder?

1. biniş: M1B Bağcılar-Yenikapı
2. biniş: M2 Yenikapı-M.Köy

3. seçenek:

1. biniş: Bağcılar-Yüzyıl Minibüs
2. biniş: M7 Yüzyıl-Mecidiyeköy

Sinan Bilgin
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:06

Alıntı:
Aynı şeyi dün foruma bakarken ben düşünüyordum, arkadaş espri olsun diye yazmış neden bu kadar ciddiye aldın ki sen?

Cevabi cok basit. Burasi mizah forumu degil, lakayit aklina esip de espri kovalanacak yer hic degil . Sanirim 6 aylik uyesin ama sana soyle bir bilgi vereyim, bu sitenin siyasi tandansli gelip de konusanlar haric tutulursa , en sevilmeyen ilk 10% u icindeyimdir

Buna ragmen 1 onceki sayfada bu konustugumuz konuda yaptigim yorum 5 begeniye filan ulasti ise bu arkadasin o mesajinin yarattigi rahatsizlik tescillenmistir

Ayrica bir insan hem ovulup hem elestirilebilir, ben mesajlarimin iceriginde tesekkurumu de ettim ama siteye huzursuzluk veren mesajini da soylemek zorunda hissettim, dayanilmak zorunda degil bu tip seylere burada

Ali Karşıyakalı
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 15:16

Güzergah sebebiyle M7’nin viyadüksünüz yapılması imkansızdı zaten. Araba ile gidildiğinde de bu güzergah sürekli in-çık yapılarak aşılıyor. Şişli ve Çağlayan tepede, Kağıthane çukurda, Nurtepe adından da anlaşılacağı gibi tepede, Alibeyköy çukurda. Nurtepe’de pek sıkıntı olmaz ama Kağıthane (metro tam ilçe merkezinden yer yüzünde, merkezde yer altına giriyor) ve Alibeyköy durakları çevresinde yaşayanlar çok şikayet edecek gürültü kirliliğinden ama yapacak bir şey yok. Bu metro başka türlü bu güzergahtan gidemezdi. M2’dekinin aksine bu viyadüklere des önleyici koyarlar diye umuyorum. Yolcular içinse sıkıntı olacak bir durum pek yok.

M11 Gayrettepe - Havalimanı metrosu da Kağıthane’den geçiyor ama yer altında olacak. Yer altından olmasının sebebi ise Kağıthane durağının çevresindeki en yakın iki durakla arasında büyük mesafe olması. M7’de Kağıthane ve Alibeyköy durakları, çevre duraklara yakın.

HeadvsKafa

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 19:28

Alıntı:
Cevabi cok basit. Burasi mizah forumu degil, lakayit aklina esip de espri kovalanacak yer hic degil . Sanirim 6 aylik uyesin ama sana soyle bir bilgi vereyim, bu sitenin siyasi tandansli gelip de konusanlar haric tutulursa , en sevilmeyen ilk 10% u icindeyimdir

Buna ragmen 1 onceki sayfada bu konustugumuz konuda yaptigim yorum 5 begeniye filan ulasti ise bu arkadasin o mesajinin yarattigi rahatsizlik tescillenmistir

Ayrica bir insan hem ovulup hem elestirilebilir, ben mesajlarimin iceriginde tesekkurumu de ettim ama siteye huzursuzluk veren mesajini da soylemek zorunda hissettim, dayanilmak zorunda degil bu tip seylere burada

Huzursuzlukla alakası yok benim amacım bu başlığın ilk 1000 sayfası inşaatıyla ilgili olsun diğer kalanı da açılmış haldeyken atılan yorumlar olsun diye idi. Konunun bu kadar büyüyeceğini düşünmemiştim, fazla abarttınız. Hayır veya gerek yok diyebilirdiniz fakat sürekli konuyu uzatacak ve "Senin amacın ne?" gibi garip sorulara kadar gelecek konuşmalara devam ettiniz. Tekrar diyorum hayır veya gerek yok yazmanız yeterliydi. Rahatsızlık demek de ne garip bir şey. Bir fikir beyan ediyorsam bunu faydası olabileceği için beyan ediyorumdur. FİKİR bu. Önceden düşünmüştüm yazayım dedim. Görmezlikten gelebilirdin. Sanki mesajımı görmüşsün de evin içinde ne yapacağını şaşırmış, bu fikri beynine ulaştırdığın için acile gitmiş bir tavırlar sergilemen hoş değil. Burada her türlü fikir konuşulabilir. Lütfen konuyu kapatalım. Sayfaları boşuna doldurmayalım. Yukarıdaki gibi seni veya diğer beş kişiyi rahatsız ettiysem çok özür dilerim.

offensive
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 11:39

Mecid-Kabataş arası tüneller tamamen bitti mi?

csknfrt
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 17:14

Beceriksiz Eylül de yine açamayacak! Öncekiler de beceriksiz di diye notumu düşeyim de maaşlı çalışanlar saldırıya geçmesin...

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 17:29

Eger hem oncekiler hem suankiler bu kadar basarisiz ise (ki olabilir de itiraz etmiyorum) , o zaman boykot eder acildiginda da kullanmaz tepkinizi gosterirsiniz

Bundan onceki belediyenin ait oldugu siyasi grup ile suanki belediyenin siyasi grubu turkiyenin yaklasik 80% inden olusuyor , hepsinden memnun degilseniz siz de kollari sivarsiniz, onlardan iyisini yaparsiniz biz de gonulden destekleriz

em1nk
1 ay önce - Cum 07 Ağu 2020, 17:39

Aynı şeyi yaza yaza bitiremediniz. Anladık siz adamın dibisiniz, kalanı dümenci. Başkanlığı devredenler de açamadı. Bazı şeyleri görmek lazım, devekuşu gibi davranmayın lütfen.

sayfa 984
ANA SAYFA -> ULAŞIM