Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 983
Ali lukunku
1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 20:39

İkisi de turnike katına iniyor asansörün yapılma amacı engelli vatandaşların istasyona erişim sağlaması için.

Ali lukunku
1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 20:49

İkisi de turnike katına iniyor asansörün yapılma amacı engelli vatandaşların istasyona erişim sağlaması için.

ElifAs
1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 21:25

Nurtepe-Alibeyköy tarafında bu metro apartmanların arasından yeryüzüne çıkıyor... Çok garip olmuş orası... Görünce çok şaşırdım... O apartmanlarda oturanlar seferler başlayınca nasıl oturacak bilmiyorum...

ugurhasgul
1 ay önce - Sal 04 Ağu 2020, 22:18

Evet özellikle dibindeki apartmanlarda oturanlar çok ses geliyor diye şikayetçilerdi bakalım nasıl olacak

HeadvsKafa

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 00:19

Selamlar, metronun açılışının 1000. sayfaya denk getirmeye ne dersiniz?

Engin Karadereli
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 00:25

Nurtepe’nin iki tarafı da viyadük.
Nurtepe istasyonunda çok cereyan olur.
Tren bekleyenlere battaniye dağıtsalar keşke.

em1nk
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 00:35

Alıntı:
Selamlar, metronun açılışının 1000. sayfaya denk getirmeye ne dersiniz?

Aboo, hemen Burç Abiye seslenin başlığı kitlesin. Metro açıldığı dakikada başlığı da açalım. Harika bir fikir (!)

O zamana kadar da M11 başlığından devam ederiz, zaten sitede başlık diye bir kavram kalmadı - metro başlığında 15 yıl önceki seçimde A partisi ile B partisi arasındaki oy farkının tartışılması hiç şans eseri değil -.

HeadvsKafa

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 00:52

Alıntı:
Aboo, hemen Burç Abiye seslenin başlığı kitlesin. Metro açıldığı dakikada başlığı da açalım. Harika bir fikir (!)

Ne dediğini anlamadım. Umarım benim zekam yetmemiştir. Belli ki kendini zeki zannediyorsun. Mahcup olmanı istemem.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 07:56

Ya forumdas, son gunlerde surekli mesajlarini goruyoruz, tamam bilgi iceren mesajlarindan istifade ediyoruz ama forumun bazi basliklarini resmen isgal ettin.. burada da karsilikli luzumsuz zeka muhabbeti filan

Mevzuyu senin attigin anlamsiz mesaj baslatti, haliyle cevabi veren de sacma mesaja sacma cevap tarzinda yazmis

Allahini severden acilisi bilmem kacinci sayfaya denk getirelim mesajindan foruma, insanlara ne gibi bir katki fayda vs bekliyorsun, yazmis olmak icin yazilan manasiz bir mesaj

HeadvsKafa

1 ay önce - Çrş 05 Ağu 2020, 12:45

Alıntı:
Ya forumdas, son gunlerde surekli mesajlarini goruyoruz, tamam bilgi iceren mesajlarindan istifade ediyoruz ama forumun bazi basliklarini resmen isgal ettin.. burada da karsilikli luzumsuz zeka muhabbeti filan

Mevzuyu senin attigin anlamsiz mesaj baslatti, haliyle cevabi veren de sacma mesaja sacma cevap tarzinda yazmis

Allahini severden acilisi bilmem kacinci sayfaya denk getirelim mesajindan foruma, insanlara ne gibi bir katki fayda vs bekliyorsun, yazmis olmak icin yazilan manasiz bir mesaj

Tek bir yorum attım gelen tepkiye bak. Hayır dersiniz, gerek yok dersiniz yeter. İşgal mevzusu ne? Başka kişilerin ihtiyacı olabilecek yorumlar yazıyorum.

sayfa 983
ANA SAYFA -> ULAŞIM