Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 954
mus7y123

1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 17:58

Yarın açılıyor Mecidiyeköy de açılış yapılacak sakın kaçırma

recep30
1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 18:09
İstanbul metrosu: M7 Kabataş-Mahmutbey hattı

Bir forumdaş hat ne zaman açılıyor diye sormuş.
Diğer forumdaş ta yarın açılıyor diye dalga geçiyor bu forum sitesinde böyle şeylerin ve siyasetin olmaması lazım.
Şayet ben koyu chp'liyim ama siyaset yapmıyorum lütfen siyaset yapmayalım ve dalga geçmeyelim

csknfrt
1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 18:12

Adam siyaset mi yapmış? Yara var demek ki gocunuyorsun! Siyaseti yapan kendinsin millete ok atma...
Ne yapsın millet artık dalgaya vuruyor bunun neresinde siyaset var...

Ünal O
1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 18:52

Alaycı dil kullanmak hoş karşılanmamalı tabi ama. Kunuya yeni giren de 2 - 3 sayfa geriye doğru mesajlara göz gezdirme zahmetine girse sorusunun cevabını bulmuş olurdu. Hem de forum sayfaları daha sade olur. .
Belli ki arkadaşımız yeni bir forumdaş. Büyütmeye gerek yok

Mehmet Hekimoğlu
1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 21:10

Arkadaş sormuş ama düzgün cevap veren olmamış.
Cevabı:
1 Temmuz'da uçuşların başlayacağı bilgisi ile birlikte belediye'nin ve İmamoğlu'nun açıklamalarına bakarsak en iyi ihtimalle 30 Ağustos en kötü ihtimalle 29 Ekim'de açılacak.

Düzenli olarak 2021 diyen arkadaşlar da mantıklı sebep belirtsin bir zahmet. İspanyollar mı gelmez ya da gelir de bitiremez mi? Onlar bitirir de istasyonlar mı yetişmez? Ne iddia ediyorsunuz bir açık açık yazsanız da ona göre tartışsak.
Yıllardır bekliyoruz bu hattı ve siz düzenli olarak gelip olmayacak bu iş diyip gidiyorsunuz, insanların moralini bozuyorsunuz.

Kamil2020
1 ay önce - Cum 26 Hzr 2020, 22:16

2021 için mantıklı söylemlerim şunlar
İspanyollar gelince 100 günlük bir test süresi olacak bunu ben değil yetkililer Nurtepe istasyonunda söyledi ayrıca raylı sistemler müdürü bu süreden sonra 1 aylık deneme yapacağız dedi Başkan İmamoğlu evet geç olsunda sorun olmasın sonra dedi yani 100 gün + 1 ay 4,5 ay yapıyor bunlar tabi normal şartlar altında ayrıca İspanyollar gelmedi daha bunları ben değil direkt yetkililer söyledi hepimiz duyduk

Ahmetghj
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 12:36

İnternet uzerinden otomasyon ile kontrol edemez mi İspanyol ekip

mafakyanc

1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 14:51

Alıntı:
İspanyollar gelince 100 günlük bir test süresi olacak
şeklinde verilen bilgiye takıldım.

Şeytanın avukatlığını yapmak istemiyorum ama bu 100 gün, nasıl bir 100 gün?

Zira İspanyollar/Avrupalılar nezdinde bu eğer "100 iş günü" ise, bunlar haftanın 5 günü çalıştıklarından bu 100 iş günü 20 hafta, yani 5 ay yapar!

Bizim anladığımız (görmek istediğimiz) halde ise bu 100 gün hafta sonu tatillerini de içerir ki o zaman bu sürece 3.5 ay diyebiliriiz.

em1nk
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 15:19

M3'ün Bakırköy uzatması hizmete başlamadan önce, M3-M1B aktarması gibi M3-M7 aktarması da ücretsiz olur mu acaba dostlar?

Mezarlık Şövalyesi
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 15:31

Bence olur.

Çünkü İkitelli istasyonunda aktarma için turnikeler yapılmamıştı en son.

sayfa 954
ANA SAYFA -> ULAŞIM