Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 717
Sinan Bilgin
1 ay önce - Pts 09 Eyl 2019, 08:36

Bahsettiginiz sureler 2-3 aylik zaman dilimleri, bu kadar kisa surelerde sapma olsa dahi artik eli kulagindadir m koy - m bey arasi icin

Bu hattin esas onemli bolumu zaten burasi. Elbet kabatas uzatmasi da onemli, hatta mahmutbeyden ileri , kabatastan sishaneye uzatmalari da vardi bunun ama bunlarda bir baslangic yok henuz , fakat dedigim gibi esas yolcuyu m bey - m koy arasi cekecek , gidisat pozitif , az kalmis

Dokak
1 ay önce - Pts 09 Eyl 2019, 10:09

Arkadaşlar viyadüklerde gece test treni geçerse foto atabilirmisiniz.

Ünal O
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 14:02
Akşemsettin / Veysel karani durağındaki çelışmalar

Yaklaşık 3 aylık bir aradan sonra Eyüppark önündeki meydanda yeniden başlayan çevre düzenleme çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.
İş makinalarının sesleri gece saatlerinde bile sitenin üst katlarındaki dairelerden duyulabiliyor. Yinede kimse şikayetçi değil. Bittiğinde hepimiz faydalanacağız. . İstanbul için iyi olacak.

Fotoğraflar bugün itibarıyla

(+)

(+)

(+)

Vialand tarafındaki kaldırımlar yapılıyor.

(+)

(+)

Buraya yaya üst geçidinden ve üst yoldan kot farkı nedeniyle bir merdiven yapmak için hafriyat yapıyorlar gibi duruyor

(+)

(+)

Eyüppark önündeki girişte merdivenler kısmen tamamlanmış. Girişin yan kaplama giydirmeleri henüz başlamasa da yolun karşısındaki girişte Merdiven ve kaplamalar tamamlanmak üzere.

(+)

(+)

Benim Ocak ayı açılış için ümidim arttı. Diğer duraklardaki durumlar hakkında da arkadaşlardan haber ve fotoğraf bekleriz.

.

never scared
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 17:50
Beyaz Masa'dan yeni cevap geldi

Başvurunuzda yer alan konu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Raylı Sistemler Müdürlüğü ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza alınan bilgi aşağıdaki gibidir:

“Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattının 1. kısmı olan Mecidiyeköy-Mahmutbey arasının kaba inşaat çalışmaları bitirilmiş olup elektromekanik ve ince işler çalışmaları devam etmektedir. Türkiye'nin 2. İstanbul Avrupa Yakası'nın ise ilk sürücüsüz metrosu olan hattımızın 1. kısmı olan Mecidiyeköy-Mahmutbey arasının test ve devreye alma işlerinin 2020 yılı Ocak ayında tamamlanarak işletmeye alınması planlanmaktadır.

Hattın 2. kısmı olan Kabataş-Mecidiyeköy arası bölümünün ise Beşiktaş ve Kabataş istasyon bölgelerindeki arkeolojik kazı çalışmalarının uzaması sebebiyle 2021 yılı ikinci yarısı işletmeye alınması planlanmaktadır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.''

eren sahin38
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:01

Mecidiyeköyden 30M ile devam o zaman uzun süre

Sinan Bilgin
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 18:18

Cok kotu bir tarih degil 2021 senesi kabatasin tamamlanmasi acisindan

mesutcelik 1905
1 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 12:12

2020 ocak şubat açılırsa çok iyi olur tamamlayanlardan allah razı olsun

never scared
1 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 16:18

Üniversiteden mezun olmadan önce açılacaktı halbuki. Ocak ayında mezun oluyorum. Tamam diploma almaya metroyla giderim dedim ama yok. Tamam işe metroyla giderim dedim o da en erken 2021.

haluktaha
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 01:37

Projedeki saha Mühendislerinden birisiyim. Mecidiyeköyden İnönüye uzanan durakları unutun; süre var daha oralar için. Lâkin Mecidiyeköy ve Tekstilkent arası okuduklarınız, duyduklarınız gibi doğru. Ufak tefek problemler oluyor onlar da çözülüyor sırasıyla. İyi bir hat güzel günlerde kullanırsınız inşallah.

emrenmert

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 10:27

2013'te temeli atılırken; 2017'de Mecidiyeköy-Tekstilkent, 2019'da Mecidiyeköy-Kabataş ve 2020'de Tekstilkent-Mahmutbey ve 2021'de Mahmutbey-Esenyurt kısımları hizmete girecek denmişti.

Şimdi ise kesin olan tek şey, 2020 ortalarında Mahmutbey-Mecidiyeköy kısmının hizmete gireceği.

sayfa 717
ANA SAYFA -> ULAŞIM