Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1185
İSMAİL ÇELİK

1 ay önce - Pts 15 Şub 2021, 11:27

Alıntı:
Diyorsuzda makas varmı?

Bende diyorumki Yıldız'da makas varmı?İşletme yapabilmek için makasa ihtiyacınız var,şunuda diyeyim Beşiktaş açılmadığı sürece Mecidiyeköy Yıldız arası boş gider desek doğru olur.

Yasinkprmz
1 ay önce - Pts 15 Şub 2021, 12:54

Beşiktaş meydana kadar açılabilir şuan herhangi engel yok kazı çalışmaları 2019 da bitti Beşiktaş'ta tarihi eser kaldırıldı Haziran ayına takvim verildi lakin Kabataşta ikinci girişin olduğu yerde tarihi eser çıktı o yüzden onun incelemeleri var oda temmuz gibi bitmesi bekleniyor Ağustos gibi test aşamasına geçecek

Yasinkprmz
1 ay önce - Pts 15 Şub 2021, 12:54

Bugün itibariyle hatta toplam ilerleme %88

Yasinkprmz
1 ay önce - Pts 15 Şub 2021, 12:56

Şunu demek istiyorum 2022 başı Ocak gibi hattın açılmasını bekliyorum eğer ki seçim durumu vs olursa hat daha erken açılabilir şuan pasif bir ilerleme var ray döşeme vs bitti zaten

Sadri Özcan
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 19:02
Arızalanan aracın kumanda bölümünden ayar yapılması

onur_k
1 ay önce - Sal 23 Şub 2021, 21:38

Kontrol panelinin kapağı güvensiz geldi bana. Oraya uygun anahtarı bulmak pek zor olmasa gerek.

Aydın Kamilçelebi
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 10:39

M3 başakşehir kirazlı hattından M1 kirazlı otogar yenikapı hattına ücretsiz aktarma olduğu gibi M7 hattına da ücretsiz aktarma olması lazım. Bununla ilgili birşeyler yapılacak mı acaba.
Iskoç tan yüzyıla gidecek insan 3 durak mesafe 3.50TL +2.50TL (aktarma)= toplam tek yönde 6.00 TL
Ama başakşehir den yenikapıya kadar giden yolcu tek bilet 3.50 TL ye gidecek.
Bu çok büyük bir haksızlık değil mi...

Kısa mesafeler de ücretsiz aktarma olması gerektiği gibi biraz daha uzun mesafeler de de biraz daha uygun ücretle aktarma olması lazım. Minibus (nurtepe) güzeltepe den istoça 4.30 TL ye giderken ayni mesafeyi metro ile 6 TL ye gidebiliyorsun. Insanları metroya yönlendireceklerine tam tersini yapıyorlar sanki.
Bu ücretler tek yönde sabah akşam hesapladığımız da ve aylık maliyetine geldiğimizde bir asgari ücretli çalışan için çok ciddi fark ve indan minibüs çilesine yönlendiriliyor.

mustafa sayar
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:30

Bence toptan aktarma saçmalığını kaldırmaları lazım. Dünyanın en büyük metropollerinde aktarma yoktur. Tek bilet alırsın istediğin yere kadar gidersin. Zoom 1 Zoom 2 Zoom 3 diye ayrılır alanlar. Bindiğin konuma göre bilet satışı gerçekleşir. Ayrıca tek bilet sistemi olursa toplu taşımaya talep artar. İşçi kesimi düşük maaş alanlar biraz olsun nefes alır. Zaten toplu taşımalar düşük maaş alan kesimin kullandığı ulaşım sistemi. Fakirden kesmeyin şu vergileri. Zenginden alın. Mesela benim arabam var ama fakir birisi indirimli binsin. Niye öğretmen memur gibi ortalamanın üstünde maaş alan indirimli biniyorda düşük maaş alan indirimsiz biniyor.

emrenmert

1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:36

Bence ilk aktarmalar bedava, sonraki tüm aktarmalar %50 indirimli olmalı.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cmt 27 Şub 2021, 18:36

Zoom ne allah askina ? Zone demek istiyorsun herhalde

sayfa 1185
ANA SAYFA -> ULAŞIM