Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1181
Cemoli D18
2 ay önce - Pzr 03 Oca 2021, 22:52

Metrodaki raylardan çıkan ses yüksekliği nasıl?

Jezky
2 ay önce - Pts 04 Oca 2021, 18:19

Alıntı:
Metrodaki raylardan çıkan ses yüksekliği nasıl?

Diğer hatlarla karşılaştırıldığında gerçekten fark edilir bir ses var ama alışılmayacak kadar değil.

Yalnız iş saatinde kullandığımdan mıdır bilmiyorum metrobüsten daha kalabalıktı. Gerçekten ihtiyaçları karşılıyor, düne kadar bu hat yokken millet nasıl gidip geliyormuş bir düşündüm.

enestoluc
1 ay önce - Sal 05 Oca 2021, 16:56

Açıldığı ilk zamanlarda gelmistim karadeniz mahallesi duraginda çıkış yon tabelalari ve yuruyen merdivenlerde sorunlar vardi halledildimi acaba

Köylü Seyyah
1 ay önce - Cum 08 Oca 2021, 11:17

O dediğiniz sorunlar halen var ben 5 nolu çıkıstan çıktım son t4 bağlanırken o merdiven çalışmıyordu dün

Ustura Faysal
1 ay önce - Cum 08 Oca 2021, 11:26

Alıntı:
Açıldığı ilk zamanlarda gelmistim karadeniz mahallesi duraginda çıkış yon tabelalari ve yuruyen merdivenlerde sorunlar vardi halledildimi acaba

Metro açıldığı günde neyse şu anda da o şekilde. Çok az değişiklik oldu. İlk gün çalışmayan asansörler, yürüyen merdivenler, kapalı çıkışların %90'ı aynı şekilde.

Jezky
1 ay önce - Prş 14 Oca 2021, 19:38

Belediyenin yolcu sayısı verilerine göre hattı kasımda 1.762.594, aralıkta ise 1.514.239 yolcu kullanmış. Virüs ve kısıtlamalara rağmen iyi rakamlar. Şu haliyle bile M3’i geçmiş. Kabataş’a uzandığında bakalım hangi metroları geçer.

En yeni metro hattı bu olduğu için ekstradan bilgi vermek istedim, diğer istatistiklere ulaşmak için: https://www.metro.istanbul/yolcuhizmetleri/yolcui ...tistikleri

mecom
1 ay önce - Prş 14 Oca 2021, 19:47

pasta grafikler bu şekilde serilerde bir şey ifade etmiyor.
hiç bir şey belli olmuyor.

çizgisel olması gerek. Bu ancak % rakamlarında faydalı

(+)

mustafa sayar
1 ay önce - Cum 15 Oca 2021, 16:10

Kabataş etabı ne durumda? Uzun süredir kabataş etabıyla ilgili paylaşım göremedim.

engin.
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 17:09

Bugün hava muhalefeti nedeniyle ilk defa kullandım. Kazım Karabekir istasyonundan 10:24 de hareket etti tren Mecidiyeköye 10:42 de vardı.

Dönüşte 15:41 de Mecidiyeköy den hareket etti , 15:56 da Kazım Karabekir istasyonundaydım. Geliş gidiş arasındaki zaman farkı , sabah açık olan duraklarda kardan dolayı yavaş ilerledi tren . Durakları ve trenleri çok beğendim. Biraz ses fazla gibi ama alışılır.

Pandemi sonrası sık kullanmayı düşünüyorum. Özelikle Beşiktaş ve Kabataş uzatmaları biterse çok güzel bir hat olacak.

(+)

Mehmet Kasım ASLAN
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 17:50

SON DURUM:

sayfa 1181
ANA SAYFA -> ULAŞIM