Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT'nin Otokar Kent LF Otobüsleri
« önceki   123 ... 146147148 ... 154155156   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 147
aytekin kyr34
5 ay önce - Çrş 29 Nis 2020, 04:41

değiştirmeselerdi keşke aracın görüntüsünü bozmuş şahsen araç içinde gerekli sticekers ve önlemler var

mertesat07
4 ay önce - Pts 04 May 2020, 09:43

Arkadaşlar önceden bol bol otobüs fotoğrafı paylaşılırdı şimdi paylaşılmıyor

selim beytullah
4 ay önce - Cum 08 May 2020, 08:41

(+)

>O2207-34TP8715

ArifMMg
4 ay önce - Sal 19 May 2020, 02:33

Selim bey iyi geceler. Mesajlarınızı okuduğum kadarı ile bir İETT personelisiniz. Size bir sorum olacak:

Önceki hesabımda da buraya yazmıştım, yılbaşındaki garaj tranferleri sonrası valla burama kadar geldi

Bölgem olan Yunus garajı ve Kurtköy garajı araçları nereye araç gönderdi-aldı tam bilmiyorum ama her seferinde aynı olay oluyor. Özellikle Yunus garajımızda pırıl pırıl tertemiz bakılan arabalarımız gidip yerinde Ayazağa-İkitelli vs. bitik kent araçlar gelmekte. Sözüm yanlış anlaşılmasın kimseye bir laf söylemek istemem ama hepimizin cebinden çıkan paralar ile bu araçları alınıyor. Ben araca güzel bir şekilde bakarken (çöp bulursam atarım sticker yapıştırılır çakmak ile iz yapmadan çıkartırım) lakin biz temiz araba gönderip hep bitik araçlara mahkum oluyoruz. Jant göbeği sarıya boyanandan tutun, arkası kapkara olana, otomatik ventilleri can çekişenden,motor sesi doğru olamayana, araç içine yapıştırılan stickerlara, cam aralarına sıkıştırılan çöplere (kim bilir kaç aydır oradalar). İETT’nin buna kesin çözüm bulması lazım. Acil durum olmadığı sürece araçlar (otokarlar) belli garajlarda sabit olsun. Kim malına nasıl bakıyorsa, ona göre baktığına binsin.

Sadece bu garaj transferinin iyi yanı, karsan körüklülerin gidip yerlerine gelen citaro g ler. 14 yıllık araçları insan arar oldu saolsun ona
Gerçi çok ta kötü sözler söylemek istemem 4 yıl okuluma taşıdı beni..

Forum üyelerinden de bu konu hakkında fikirlerini öğrenmek isterim. İyi Geceler

Cüneyt Ersezen
4 ay önce - Çrş 20 May 2020, 01:34

Asıl önümüzdeki senelerde kurtköy garajındaki O21xx lerin durumu çok kötü olucak. Uzak olsada birçok hatta çalışıyorlar ölü km yapıyorlar.

bob marley cem
4 ay önce - Çrş 20 May 2020, 06:53

Yurtdisinda garajdan baş durağa varıncaya kadar geçtiği duraklardan yolcu alıyor,bizde umursamıyorlar.

Tarıkburnu
4 ay önce - Çrş 20 May 2020, 07:34

Bizdede bir takım böyle hatlar var.

Kağıthane Garajı
39Ç Kağıthane Garajı-Aksaray

Ayazağa Garajı
41SM Ayazağa Garajı-4. Levent Metro

Kurtköy Garajı
UM73 Kurtköy Garajı-Sultanbeyli-Necip Fazıl Metro

Sarıgazi Garajı
14ES Sarıgazi Garajı-Esenşehir-Kadıköy
19ES Sarıgazi Garaji-Esenşehir-Kadıköy
14YE Sarıgazi Garajı-Emek Mah-Ümraniye-Yavuztürk
11P Sarıgazi Garajı-Emek Mah-Üsküdar
20D Sarıgazi Garajı-Sarıgazi-Yenişehir-Kadıköy

Garaj kalkışlı hatlardan bunları bulabildim.
Birde eskiden Kağıthane Garajından 54B Kağıthane Garajı-Beşiktaş hattı vardı galiba.Ama sistemden kaldırılmış.

selim beytullah
4 ay önce - Çrş 20 May 2020, 16:03

Alıntı:
Yurtdisinda garajdan baş durağa varıncaya kadar geçtiği duraklardan yolcu alıyor,bizde umursamıyorlar.

Nedeni Sabah Garaj Çıkışı Ve Hareket Saati
En Fazla Yarım Saat Veriliyor Örnek Vereyim
Sabah Garaj Çıkışı 06:05
Hareket Saati 06:35
Bu Yüzden Yolcu Alınmıyor

ArifMMg
4 ay önce - Prş 21 May 2020, 01:55

Alıntı:
Asıl önümüzdeki senelerde kurtköy garajındaki O21xx lerin durumu çok kötü olucak. Uzak olsada birçok hatta çalışıyorlar ölü km yapıyorlar.

Vizyon ulaşımdan gelen 2012 model otokarlarda bile bu kadar dökülme yok maalesef, yalan olmasın O4019’a KM15 hattında bindim bugün arabalar cayır cayır yani.

Sizin bahsettiğiniz konu da çok önemli garaj dağıtımı biraz arap saçına dönmüş durumda. Yasak ve kısıtlama olan günlerde özellikle 16A hattında hem Kurtköy karsan ve otokarı, hem anadolu garajının citaro ve citaro g modeli hem de yunus garajının otoları cuma ve cumartesi beraber çalışıyordu.

Garaj hatlarında da eskiden çok olurdu araç seferde iken garaja girip araç değiştirilirdi. Ben genelde anadolu garajında çok şahit oldum.

Cannn52
4 ay önce - Prş 21 May 2020, 04:10

Garaj dağıtımı konusuna katılıyorum
Öyleki yunus garajının yanı başından kalkan yunus garajına bağlı olan 16B hattında kurtköy otokarları çalışıyor. Yunus garajının arabaları ise kurtköy garajına bağlı olan hatlarda çalışıyor yunus garajındaki arabaların bir kısmı da sultanbeyli sancaktepe yenidoğan taraflarında çalışıyor

sayfa 147
« önceki   123 ... 146147148 ... 154155156   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM