Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - İzmit - 41 Burda Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 32
körfezli4141
sametykcll
3 yıl önce - Cum 22 Oca 2016, 23:49

Alıntı:
Yeter gerçekten. Koskaca Kocaeli eli yuzü düzgun bir mağaza yok. Nerede pull&bear , zara , bershka , sephora , victoria secret ?

Bunu yazmadan önce Kocaeli halkının ekonomik durumunu düşünseydiniz kendi sorunuzun cevabını kendiniz verirdiniz...

Misafir e8a

3 yıl önce - Cmt 23 Oca 2016, 01:57

kocaeli halkının ekonomik durumu o kadar da kötü değil. bir ton insan var buradan alışveriş için istanbula giden onu da düşünmek gerekir. artık farklı markalar getirin şuraya allah aşkına bıktık hep aynı şeylerden.

delay_hakan
3 yıl önce - Cmt 23 Oca 2016, 12:57
istenilen markalar yok.

Bende adapazarından yazıyorum sizlere bende ne izmitte ne adapazarında inditex grubuna ait yok.son zamanlarda farklı mağazalar avmlerle geliyor bizde burda yoksa izmite gelıp alısveriş yapıyorum eger oradada yoksa istanbula gidiyorum.sonuçta birçok sakaryalı izmite alışverişe geliyor ben gözümle birebir şahidim.

adnan41
3 yıl önce - Cmt 23 Oca 2016, 13:48

Bu kadar buyuk bi avm yapipta icine dunyaca unlu markalarla doldurmamak gercekten cok sacma, zaten sehrin heryeri lcw coton mavi jeansla dolu degilmi biraz farkli markalar getirinki cevre illerdende musteri cekebilesiniz ayrica su koprulu kavsak insaatini daha once baslanip avmyle beraber acsaydiniz olmazmiydi seymboldaki gibi insanlarin eziyet cekmesini cokmu istiyosunuz en az 6-7 ay bu iskenceyi cekecegiz anlasilan.

Gokhan E

3 yıl önce - Cmt 23 Oca 2016, 20:59

Sakarya da da sorun var. Avm şehrin her yanı ama çark caddesi nden farkı yok hepsi olan mağazalar

kaan naak
3 yıl önce - Sal 26 Oca 2016, 15:11

Avm açılışlarını çok aceleye getiriyorlar 2 ay geç aç ama tam açılış olsun.

Misafir fed

3 yıl önce - Prş 04 Şub 2016, 17:58

Dün Bağçeşme su deposunun oradan gecerken 2 bayan bana burada avm yapılıyormus nerde oldugunu biliyomusunuz diye sordu şaşırdım burda oturuyorum ama hiç duymadım Ali osman topal stadının orada büyük bir bina yapılıyor ama orasının yurt olacağını duymuştum acaba projede bir değişiklikmi oldu gerci şimdiye kadar kokusu cıkardı ama belki burada bir bilgisi olan vardır

körfezli4141
3 yıl önce - Cmt 06 Şub 2016, 10:24

(+)

(+)

(+)

Cemoli D18
3 yıl önce - Cmt 06 Şub 2016, 11:33

Başlıkta ufak değişiklik gerekli. Avm açılmış. İnşaat bitmedi mi?

sayfa 32
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET