Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya 10.000 Kişilik Spor ve Sema Salonu
« önceki   123 ... 59606162   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 60

Sizce Konya'mıza yapılacak büyük mimari projeler, turistik, estetik ve kullanışlı olmalı mı ?
Evet, kesinlikle olmalı. 82.9%  82.9%  [203]
Önemli değil, olmasa da olur. 9.4%  9.4%  [23]
Gerek yok, yapılsın yeter. 6.1%  6.1%  [15]
Fikrim yok. 1.6%  1.6%  [4]
Toplam Oy : 245

Atila
5 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 03:29

Bu salona bannerrun hem sart, hemde cok sik olacak. Seneyede Konyaspor buraya gecsin!

Yanindaki insaat ne acaba?

Karaman Ahmet
4 yıl önce - Cmt 08 Nis 2017, 19:37

Antalya spor salonu

Konya spor salonu gibi cok amacli insaa edilen Antalya Spor salonunun haftanin 7 günü 9:00 - 22:00 arasi 13 saat verdigi hizmeti görünce imrendim.

Tamam belki bu spor salonunun Antalya stadinin yaninda olmasi bir arti, fakat Konya stadinin yanindada 5.000 kapasiteli bir spor salonu var ve Konyaspor basketbol takimi karsilasmalarini orada oynuyordu, fakat buna ragmen kayboldu. 10.000 kapasiteli spor salonunuysa bir lac mac disinda hic kullanmadi. Oysa 10.000 kapasiteli spor salonuna tramvay baglantisida var.

Keske Selcuk Üniversitesi basketbol takimini Konyaspora vereceklerine, bir zamanlar Konyasporla müthis bir cekisme icinde olan ve Kenan Evren darbe yönetimi tarafindan yon edilen ve su anda Kadin futbol takimiyla yeniden dogmaya calisan Konya Idman Yurduna verselerdide, Konya Idman Yurdu önceligi basketbol ve salon sporlari olan bir kulüp olarak bu locali 10.000 kapasiteli spor salonu + 2.500 kapasiteli kücük spor salonu ve antreman salonlarini icinde barindiran tesisi decerlendirseydi.

Hatta bana kalsa su anda Konya stadinin yanina yapilmasi planlanan butik stadida bu spor salonunun yanina 10.000 kapasiteyle yapardim ve Anadolu Selcuklusporuda Konya Idman Yurduna verirdim ve burada Konyasporun alt yapisina hizmet vermesini saglardim.

Bu sayede bu güzelim tesis atil kalacagina, darbe yönetiminin 1981 yilinda yok ettigi, kökü 1923 yilina dayanan Konya Idman Yurdunu yeniden saha kaldirmis olurdu ve yanindaki 10.000 kapasiteli butik stadla Konyanin yeni stadyum ve yanindaki 5.000 kapasiteli spor salonundan sonra ikinci spor tesisi olarak canli canli yasardi.

Misafir ad2

3 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 14:46

Burada kim oynayacak

ali beyaz
3 yıl önce - Sal 14 Ksm 2017, 23:07

Konya idman yurdu ismine, şehirde ikilik yaratılacağı düşünülerek sıcak bakılmıyormuş.Anadolu selçuklu nun ismide bu yüzden idman yurdu olmamış.Bir gazeteci abi bahsetmişti.

Karaman Ahmet
3 yıl önce - Pzr 01 Nis 2018, 11:19

Alıntı:
Konya idman yurdu ismine, şehirde ikilik yaratılacağı düşünülerek sıcak bakılmıyormuş.Anadolu selçuklu nun ismide bu yüzden idman yurdu olmamış.Bir gazeteci abi bahsetmişti.

Bence cok sacma.

Rekabete ikicilik olur diye karsi cikmak Konya sporunun mevcut potansiyelini bir kulübe hapsetmekten baska bir sey degil.

Konyanin spor gecmisinde Konya Idman Yurdununda, Konya Genclerbirligininde neredeyse 100 yillik bir gecmisi var. Zamaninda kendini bilmez bir iki general bu takimlarin kapisina kilit vurdu diye bu takimlara sahip cikmamak Konya sporuna ve potansiyeline sahip cikmamak demektir.

Konyasporu Konyaspor yapan gecmiste Konya Idman Yurduyla yasadigi müthis derbiler, yarismaci ortamdir.

Eger bugün bir Bayern Münih varsa, bunu gecmiste kendisinden cok daha iyi olan 1860 Münihe borcludur.

Ikicilik olmasin diye bu 10.000 kapasiteli basketbol arena ve etrafinda tenis kortlari, futbol sahasida iceren spor kompleksi bosmu kalsin?

Oysa yeni stadin yanina yapilmasi planlanan 10.000 - 15.000 kapasiteli stad bu basketbol arenanin yanina yapilarak, Anadolu Selcuklusporun adida Konya Idman Yurdu olarak degistirilerek, Konya ikinci bir iddiali takiminin kullandigi ikinci bir sppr kompleksine kavusabilirdi.

Hatta bana kalsa planlanan bisiklet velodromunun etrafinada 5.000 kapasiteli bir spor salonu, 10.000 kapasiteli bir stad yapardim, onuda bisiklet sporu agirlikli yarismasi icin yeniden dogmasi saglanacak Konya Genclerbirligine verirdim ve futbol agirlikli Konyasporun yaninda basketbol agirlikli Konya Idman Yurdunu, bisiklet sporu agirlikli Konya Genclerbirligini Konya sporuna beraber hizmet etmeleri icin bir hizmet yarisina sokardim.

Birileri istedi diye Konya sporunun 100 yillik spor tarihinin bazi sayfalari yirtilip, bir kenara atilamaz.

sayfa 60
« önceki   123 ... 59606162   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA