Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Meram 80 binde Devr-i Alem Parkı (minyatür)
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 2
murat karabay
7 yıl önce - Sal 12 Şub 2013, 14:58

ahh meramm merammm m. . . çok güzel ilçe fakat yeni yol yaka gibi yerlerden çok biraz da karaman yolu taraflarına da el atılması lazım sanki ekran koruyucu olan bir doga resmi gibi geliyor bana meram . . .

ahmet sevenler
7 yıl önce - Sal 12 Şub 2013, 15:06

hey arkadaslar hepimiz dine saygimiz var o kadar para harcayip cami yapacaginiza adim basi birincisi isyeri fabrika ikincisi okul bu ne her mahallede cami var tovbe tovbe insani kotu konusmalara itiyor insanlar

Şakir Yalçın
7 yıl önce - Çrş 13 Şub 2013, 14:19

Siz camileri kiliseler gibi haftada ya da ayda bir gidilen bir ibadethane olarak görüyorsunuz galiba. Her mahallede cami elbette olacak. İnsan namaz kılmak için her vakit km lerce yol mu yürüyecek?

Cami hiçbir yere gereksiz yapılmaz. Ancak bazen gerektiğinden büyük yapılarak boş yere masraf edilmektedir. Bu konuda size hak veririm. Cami de lazım, okul da lazım, işyeri de lazım.

Yusuf Esengül
7 yıl önce - Cum 15 Şub 2013, 12:21

Bu parkın ismi kesinlikle Minia Türk olmamalı. Yoksa taklit olur.

Antalya'da benzeri bir park açılmıştı yıllar önce. Adı Mini City.Konumu da güzel. Konyaaltı sahilinde. Ama bir türlü ilgi görmedi.

Buranın hem adı iyi seçilmeli, hem de reklamı iyi yapılmalı.

Karaman Ahmet
7 yıl önce - Sal 05 Mar 2013, 00:23

Parkin plani:

Ortada Türk mimarisinin en önemli minyatürleri, üst tarafta Kadirga, amfi tiyatro ve masal dünyasi, sag tarafta ise dinazorlar parki...

Buda parkin onyaya has, en özel minyatürü, Mevlana Türbesi:

http://www.hakimiyet.com/meram-belediyesinden-par ...i,726.html

Bu parkin yapim asamasini heyecanla bekliyorum...

sayfa 2
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA