Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Berktuğ

1 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 15:35
Bursa - Görükle Trio Apart ve AVM [İnşaat]


Son zamanlarda ismi medyada Altınceylan olarak geçsede araştımalarıma göre bu yerin ismi Trio olacakmış. Bana saçma geldi ama bu işte hayır olur umarım. Trio'da 854 m² bowling salonu, 3000m² bahçesi, 3000m² süpermarketi, toplamda 24.000 m² kapalı alanı, 6000 m² bahçe alanı, 150 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor. Ayrıca apart kısmı toplam 11.000 m² 'den oluşurken, 76 tek kişilik 44 çift kişilik odalardan oluşmak üzere toplam 164 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Odalarda banyo-tuvalet, çalışma masası, koltuk, LCD TV, uydu yayını ve açık mutfak bulunmaktadır. Ayrıca bahçesinde tenis kortu ve yüzme havuzu da bulunuyor. Ayrıca Kipa süpermarket alanınında yer almış durumda.
ve şu anda İnşaat halinde olup ince işçiliklerine geçilecektir.

Animasyon resimleri:

Detaylı bilgi: http://www.gorukletrio.com.tr/tanitim.html

Cümleler yukarıda linkini vermiş olduğum kataloğa dayanarak kendi derlemelerimden oluşur.


Osmangazi1963
1 yıl önce - Sal 25 Arl 2012, 01:19

Yani apart tarzında ama içinde kipa olan bi tesis olcak peki başka mağazalar olcak mı AVM'den kasıt sadece kipa mı ??


mustafaguler
1 yıl önce - Sal 25 Arl 2012, 12:45

Mağazadan ziyade daha çok eğlence ağırlıklı bir yer olur düşüncesindeyim.

Sezer__Bursa
1 yıl önce - Çrş 26 Arl 2012, 22:22

İçerik güzel ama görsellik açısından zayıf


Berktuğ

1 yıl önce - Çrş 27 Şub 2013, 00:43

İnşaatından bir kare fotoğraf:


(+)


KİPA İŞ İLANLARINI VERMİŞ BİLE HAYIRLI OLSUN:
http://www.kariyer.net/is-ilani/tesco-kipa-kitle- ...p;tmpsno=1


aykut_aykut
1 yıl önce - Çrş 27 Şub 2013, 01:24

İşin gerçeği çok kötü görünüyor.Kipanın içinde bulunacağı bir proje daha büyük ve daha estetik olabilirdi.Bildiğin üçüncü sınıf devlet kız öğrenci yurdu gibi.

Görükle Trio
1 yıl önce - Cum 01 Mar 2013, 18:37
Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi


Bursa'nın hızla gelişen, geçen her gün büyüyen, yoğun öğrenci nüfusuna sahip Nilüfer bölgesinde bulunan Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi ile yeni yaşam, eğlence ve buluşma noktası haline geliyor.
Uludağ Üniversitenin yerleşkesine ana cadde ile bağlanan, Görükle içerisinde yapılacak düzenlemeler ile toplu taşıma araçlarının durak noktası haline gelecek olan ve İstanbul - Ankara İzmir çevre yollarına doğrudan bağlanan yaşam merkezi Trio beldenin en gözde yeri oluyor.
Proje Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık Bürosu tarafından hazırlandı. Trio Öğrenci Yaşam Merkezi 3 Bloktan oluşuyor ve adını da bu yapısından alıyor.
Yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan, kişiye özel kullanım alanları içerisinde mutfağı, banyosu bulunan, özel güvenlik ve temizlik hizmetlerinin verildiği, TV, internet gibi öğrencilerin mutlak değişmezi teknolojilerin sunulduğu, etüt odaları ve dinlenme salonları bulunan öğrenci yurdunun A ve C bloklarında, 76 adet tek, 44 adet çift kişilik oda bulunmakta.
Konsept AVM anlayışı ile hizmet verecek olan Trio Öğrenci Yaşam Merkezi, yeme içme ve eğlence alanlarında faaliyet gösteren firmalara ev sahipliği yapacak. Trio Öğrenci Yaşam Merkezi'nde; A bloğun meydan katında 3000m² KİPA hipermarket ve Copy Center, GSM, aksesuar konusunda faaliyet gösteren mağazalar bulunacak. C Blok meydan katında ise yeme içme birimleri bulunacak. B Blokta; 1500 kişilik konser salonu, Bowling salonu, ulusal ve uluslararası fast food markaları, restoranlar ve kafeler olacak. A Blok arkasında bulunan sessiz meydanda ise GYM, Havuz, Tenis kortu ve basket sahası hizmet verecek. Yurt öğrencilerinin ücretsiz yararlanabileceği spor merkezine dışarıdan da üye kabul edilecek.
1500m² meydanı bulunan yaşam merkezinde etkinlikler, sivil toplum örgütleri ve el sanatlarını sergilemek isteyen öğrenciler için ayrılmış stant alanları da bulancak.
Kompleks içerisinde 80 araçlık kapalı, 70 araçlık açık otopark alanı bulunuyor. Ayrıca Görükle'nin ilk hipermarketi olma özelliği taşıyan KİPA ve TRİO yönetimi tarafından sağlanacak servis hizmeti de olacak.


Omerbursa
1 yıl önce - Pts 04 Mar 2013, 21:41

Proje mantıklı ve güzel. Bölgede konsept itibarı ile ilkleri getirecek. Ve bi işi ilk yapmak demek işin kaymağını yemek demek. Bölgede lüks apartın kaymağını Hiltoon yedi. Şimdi avm tarzının kaymağını uzunca bir zaman Trio alıcak. Tebrik ederim. Özellikle tanıtım ekibi başarılı sitemizi bile bulmuşlar başarılı.
Ancak projenin sadece öğrenci ve kiracılara yönelik kısmına hep vurgu yapılmış. Yatırımcı için birşeyler dile getirilmemiş bu konuya açıklık getirilirse sevinirim saygılar..


Görükle Trio
1 yıl önce - Sal 05 Mar 2013, 09:21
Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi


Nilüfer Belediyesi'ne ait arazi; turizm ve enerji alanlarında yatırımları bulunan Çetin Ceylan'a ait şirket tarafından yap - işlet - devret modeli ile 25 yıllığına kiralandı ve projesi Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık Bürosu tarafından hazırlandı. Trio Öğrenci Yaşam Merkezi 3 Bloktan oluşuyor ve adını da bu yapısından alıyor.

Berktuğ

1 yıl önce - Çrş 22 May 2013, 21:11Kaynak: https://www.facebook.com/GorukleTrio

Facebook sayfasında 1 Haziran'da açılacağını duyurmuş Trio Yaşam Merkezi, hayırlı olsun.


cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> BURSA - Haberler ve Sohbet