Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Güney Çevre Yolu Projesi
« önceki   1234 ... 818283   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Furkan ÇINAR
2 yıl önce - Çrş 23 Arl 2015, 16:51

Alıntı:
Odunpazari karaalan mahallesinde sadece yeni yola sifir geldigini soylediler kendim haritasinida gordum....

Tarlalarınıza denk geldiği takdirde, kamulaştırma için sizinle görüşeceklerdir.
(Karaalan'ı bilmiyordum harita üzerinden şimdi baktım da o zaman; Afyon yoluna da Akpınar mevkiinden bağlanacak)

Ayrıca bir şey daha sorsam;

Bu harita elinizde var mı? Ya da şöyle de sorabilirim, Kütahya Yolu ve Bursa Yolu bağlantılarının aşağı yukarı hangi noktalarda olduğunu biliyor musunuz?

Misafir 4b6

2 yıl önce - Çrş 23 Arl 2015, 17:36

Kutahya yolu kizininleri gecince bursa yolu kuzeycevreyolu guzergahinda gosteriyor harita....

bülentD

2 yıl önce - Çrş 23 Arl 2015, 17:50

Peki bu kuzey çevre yolu ile bursa yolunun hangi noktasında birleşiyor mevki olarak.?

Furkan ÇINAR
2 yıl önce - Çrş 23 Arl 2015, 18:02

Alıntı:

Kutahya yolu kizininleri gecince bursa yolu kuzeycevreyolu guzergahinda gosteriyor harita....

Öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler...

Kütahya Yolu bağlantısı bir önceki sayfada tahmin ettiğimiz gibi o zaman. Yani Kemal Kükrer Sirke Fabrikası (Yörükakçayır) mevkii.
Kütahya Yolu bağlantısı böyle yapıldığı takdirde oldukça başarılı ve işe yarar bir şekilde yapılmış olur.

Bursa Yolu bağlantısı hakkında söylediğiniz gerçekleşirse. Yani Kuzey Çevre yolu kapmasına alınırsa, Güney Çevre Yolu Odunpazarı ilçesinin çok daha fazla işine gelecek.

Misafir 0da

2 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 23:04

Merhabalar bu yol ne zaman faaliyete gecicek ....eskisehirin trafigi kaldirmiyor artik...

bülentD

2 yıl önce - Prş 24 Arl 2015, 23:25

2016 da yatırım programına alınmayı müteakip 2017 de yapım işlerine geçileceğini okumustum.

Misafir 0d3

2 yıl önce - Sal 05 Oca 2016, 15:50

Merhabalar harun karacan iki yerde sit alani ile ilgili sikintimiz var demis buralar neresi bilen varmi.... tesekkurler...

Misafir dbc

2 yıl önce - Prş 28 Oca 2016, 07:02

Merhabalar bu guneycevreyolu hangi koylerden gecicek ve ne zaman yapilacak bakanlik hicbir aciklama yapmiyor...10 yildan beri hep ayni sozler.....

Furkan ÇINAR
2 yıl önce - Pts 22 Şub 2016, 23:07

Alıntı:
Merhabalar harun karacan iki yerde sit alani ile ilgili sikintimiz var demis buralar neresi bilen varmi.... tesekkurler...

Alıntı:
Merhabalar bu guneycevreyolu hangi koylerden gecicek ve ne zaman yapilacak bakanlik hicbir aciklama yapmiyor...10 yildan beri hep ayni sozler.....

İlk defa Harun Karacan sayesinde bu konu ciddi anlamda konuşulur oldu. Bilgiler, detaylar ortaya çıktı.
Harun Karacan'ın dediğine göre 2017'de kazma vurulacak.

Başlıkta ki "misafir" kullanıcı, Karaalan'da ki tarlasının bu yola sıfır geçtiğini söyledi ve haritayı gördüğünden bahsetti. Güzergah hakkında en net bilgiyi verecek kişi sanırım o'dur.

Yanlızca bildiğimiz;
Kütahya Yolu bağlantısı Kızılinler'i geçince, Bursa Yolu bağlantısının da Kuzey Çevre Yolu kapsamında olduğu.

Misafir 40e

2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 15:03

Guneycevreyolu hangi koylerden gecicegi belli mi arkadaslar...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 818283   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM