Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bodrum'dan Yemek Manzaraları
123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
sayfa 1
Haldun Turan

6 yıl önce - Çrş 19 Arl 2012, 16:51
Bodrum'dan Yemek Manzaraları

Ülkemizin popüler turistik yerlerinden ve ayrıca büyük şehirlerde yaşamaktan bıkanların şartları elverirse yerleşmek istedikleri yerlerin başında gelen ayrıcalıklı ve bir dünya markası olan Bodrum'da kaliteli ve memnun kalacağınız yemek ve kahvaltı mekanları epey çoktur. İşte benim bizzat gittiğim bazı yerler.

Mezze Restaurant - Oasis Alışveriş Merkezi

Pastırmalı Humus,Mezeler,Köfte,Hamsi Tava ve Çiğ Köfte

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Fener Balıkçısı - Milta Marina

Marina içindeki balık restaurantı hem yemekleriyle hem kahvaltısı ile güzel bir işletmedir. Burada canlı müzikde oluyor.

(+)

(+)

Hüseyin_44
6 yıl önce - Çrş 19 Arl 2012, 21:02

Haldun yemekler harika görünüyor yemede yanında yat Özellikle hamsi tava muhteşem

Haldun Turan

6 yıl önce - Prş 20 Arl 2012, 16:00

Alıntı:
Haldun yemekler harika görünüyor yemede yanında yat Özellikle hamsi tava muhteşem

Hüseyin teşekkürler.

Bodrum'da çeşitli kahvaltı mekanları vardır. Açık büfe tarzında ve köy usulü serpme kahvaltılar özellikle pazar günleri keyifli olur.

Kömürde piliç ve otlu mezeleri beğenilen bir yerde çektiğim fotoğraflar da aşağıda.

Bursa İskender Dönerine hayır diyecek kişinin pek olacağını da sanmıyorum Ama Setbaşı Bodrum'da kapanmış ve buna şaşırdım.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 10:46

Bodrum'da kahvaltı edebileceğiniz çeşitli yerler var demiştim. Hem açık büfe ve brucnh olarak hemde köy usulü serpme kahvaltı alternatifleri vardır.

Burası Bitez'de yeşillikler içinde hoş bir mekan olan Palamut Restaurant. Burada mangalda yapılıyormuş ama hiç gitmemiştim et mangala

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Balıkçılar Sokağı

Bodrum merkezde yer alan balıkçılar sokağında yan yana sıralanmış balık restaurantları ve meyhaneler var.Çok hoş ve keyifli bir ortam.Burada balıkçılardan balığını kendin seçip restaurantlara veriyorsun onlar hallediyorlar.Mezeler de gayet süper.İstanbul Navizade gecelerini andırıyor burası yada ben öyle zannediyorum Navizade ortamlarını yaşamadım ve biraz da Ayvalık Cunda gecelerini andırıyor

Nazlı Meyhane

Ahtapot salatası,barbun ve turna balığı ve mezeler

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 yıl önce - Çrş 26 Arl 2012, 14:35

Balıkçılar Sokağı - Evgenia Meyhane

Bodrum merkezde yer alan Balıkçılar sokağında yan yana sıralanan yerlerden birisi de Evgenia. 2011 ilkbaharından kalma bu fotoğraflarım

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA