Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Otobüs Firmaları Haberler ve Sohbet
« önceki   1234 ... 969798   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
hedefim resepsiyon
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:23

Alıntı:
Yanlız bu havalimanı yolcu artışı bizi batırmasın kardeşim olmadı komşuya gider açarız
Malum onlar daha geride

Tolga kardeş bak söyleyip söyleyip kenara çekiliyorsunuz bize cevap verme hakkı doğuyor .
Şuan neoplan ın hayalini kurmaya devam edin malatya da iki turizm şirketinin filosunda bu araçlardan mevcut bak sen gel bi saatlik yol maştide şoför koltuğuna oturtayım mutlu ol bende sevap işlerim he ne dersin
bak yukarıda murat turizmin kalitesinden bahsettim objektif olun biraz yerinizide bilin

Barış23

5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 14:18

Hedefim resepsiyon,senin HEDEFİNİN NE OLDUĞU BELLİ ANLAŞILAN...KALKIP BURADA MALATYA FİRMALARINI ÖVME...Daha 2 gün önce Ankara Aştiden Malatyaya bir kargo gönderecekti Polis Arkadaşım.(Hanımı hekimhanlıdır)..Zafer Turizm diye bir seyahat acentasına verecektik kargoyu.Muavin demezmi alamayız bunun içinde elektronik eşya var.(Bahaneye bak bu cvp üzerine arkadaşım daha 1 hafta önce malatya medine turizmle yine elektronik eşya göndermiştim aldılar deyince,lafı eveledi geveledi gidin yazıhaneyle bir görüşün dedi.Gittik görüştük.Yazıhanedeki adama derdimizi anlattık.Sinirli-sinirli muavinin yüzüne baktı.Bizede kargoyu alırız ama 40 tl isteriz dediler.Arkadaşım bu cvp üzerine dahada sinirlendi,dediki ''Kardeşim daha 1 hafta öncede medine turizmle malatyaya kargo gönderdim,BENDEN PARA ALMADILAR!!!..
Neyse onca rica minnet laflarıyla adamları 20 tl ye ikna edip kargoyu zorda olsa malatyaya gönderebildik.

Şimdi burada demek istediğim şu:Bir otobüs firmasının elinde 10 tane NEOPLAN otobüs de olsa,Son model araçlarıda olsa VERDİĞİ HİZMET,YETİŞTİRDİĞİ PERSONEL VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YOKSA İSTERSE O FİRMA KRAL OLSUN..NE YAPAYIM BEN ÖYLE KRALLIĞI..ÖNCE ADAM GİBİ HİZMET VERMEYİ ÖĞRENSİN.

En son Barış23 tarafından Pts 24 Arl 2012, 18:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Emrah23
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 16:54

ben Elazığdaki firmaların yerinde olsam neoplan yok diye firmanın kapısına kilit vururdum bu kadar geri kalınmaz ki canım

hedefim resepsiyon
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 20:59

Barış23 kardeşim benim bu forumda malatya firmalarını övme gibi bi durumum olamaz önce mesajımı ne amaçla yazdığımı anlayabilseydin ...
ayrıcı zafer turizmin yanlış yaptığını söylemişsin adamlar haklı elektronik bi eşyayı neden sorumluluğuna alsın kırılır vs. bu medine turizmin yanlışı zaten malatyalıda bilir ki medine zaferle kıyaslanamaz medine kışa doğru kargo şirketi gibi çalışır...
ikincisi ben murat turizmi överken bi sempati bile uyandırmazken burda ki elazığlı bile denemeyecek adama cevap vermem zoruna gidiyor sen gel bırak taraftar gibi memleket tutmayı objektif ol ben senin havaalanınla bölge adına gurur duyuyorsam sende bizim adımıza artı olan şeylerle gurur duy senin gibiler yüzünden hep burda çatışma çıkıyor tekrar söylüyorum objektif ol ve yerini bil saygılarımla

Emrah23
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 22:29

hedefim resepsiyon her mesajından sonra yerini bil veya yerinizi bilin diyerek cümleni bitiriyorsun ondan sonra burdaki kişilere tartışma çıkarıyorsunuz bize cevap hakkı doğuyor diye mesaj atıyorsun. Neymiş senin yerin söylede bu sayfada yorum yapanlar yerini bilsin açıklarsan mutlu oluruz

H Bayram Selkaya
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 22:32

Hazar ve Murat'ın henüz online bilet satışları bile yok siz Neoplan peşindesiniz....

hedefim resepsiyon
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 22:40

Fırat23 hiç şaşırtmadın beni o kadar yazdıklarımdan sadece bir kısmını kıl çeker gibi almışsın
hak verebileceğin hiç bir nokta yok mu yazdıklarımda ben tartışma yaratmak taraftar olmak için burda değilim malatya sayfasında yazdıklarımada bakarsan malatyalı olmuş olmamış umrumda olmaz ben objektif olma taraftarıyım eğer sen hala aynı fikirde isen sana yerini bilmek cümlesini açıklama gereği duymayacağım kusura bakma

Emrah23
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 22:44

dikkatini çekerim malatya ile alakalı tek kelime etmedim senin nereli olduğun da beni pek ilgilendirmez ki firmalar hakkında yorumlarına katıldığım yerlerde var ancak keşke burda yazdığın cümlelerin sonunu öyle bitirip sordurmasaydın ne demek yerinizi bilin ? Eğer cidden tartışma çıkarmak istemiyorsanız ki öyle olduğuna inanmak istiyorum bu tarz laflardan kaçınmak zorundayız

hedefim resepsiyon
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 22:55

ben kendimi ifade edemeyeceğim anlaşılan yine de teşekkürler umarım ismini bölgeye duyurabilecek seyahat şirketleriniz olur da bizde gururla söyleriz burda

yusufyuşa23
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 23:02

hedefom resepsiyon yazmayayim dedim ama olmuyor arkadas bu ne kendini begenmislik.5 sene malatyada yasadim yakin zamana kadar.hic bir firmaniz da ne bolgede nede turkiye de isim veya kalite yapmis firma degil.sen zaferi bir pamukkale,kamil koc,nilufer,metro,ulusoy varan vs. gibi firmami saniyorsun.ben sizin firmalarinizi en az sizin kadar iyi bilirim.tereciye tere mi satiyorsunuz.farzet elazig firmalari rezalet.kardes kafani topraktan cikar disarda baska dunyalar da var.batman da diyarbakirda da urfada da ve dogunun bir kac firmasindada neoplan var.ne var esege altin semer vursan esek esektir.hem sen bu alanda bilirkisi uzmanmisinki hangi firmanin marka olduguna neye gore karar verebiliyorsun.iyisimi kardes kuyrugunu kistirip o kucuk dunyana geri don.sana bir agabey tavsiyesi(senin kendini ifade edebilmen icin kibirinden siyrilman lazim.bilirmisin kibir seytanin encok sevdigi Allahin da en nefret ettigi gunahlar arasindadir)
Alıntı:
hedefim resepsiyonForum: ULAŞIM   Tarih: Pts 24 Arl 2012 21:55Konu: Elazığ Otobüs Firmaları Haberler ve Sohbetben kendimi ifade edemeyeceğim anlaşılan yine de teşekkürler umarım ismini bölgeye duyurabilecek seyahat şirketleriniz olur da bizde gururla söyleriz burda 

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 969798   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM