Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Otobüs Firmaları Haberler ve Sohbet
123 ... 959697   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Emrah23
5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 19:34
Elazığ Otobüs Firmaları Haberler ve Sohbet

şehrimizde şuanda faal durumda 4 otobüs firmsası mevcuttur. bunlar ;
Hazar Turizm www.hazarturizm.net
Murat Turizm www.elazigmuratturizm.com.tr
Çıra Elazığlılar Turizm www.elaziglilar.com.tr
Star 23 Turizm(bu firma genellikle asker taşımacılığında kullanılır)
Kiğı Karakoçan Turizm (Elazığ-Bingöl ortak firması)

Birde vakti zamanında olan ama kapatılan Harput Turizm firmamız vardı

not:resimlerin bazıları alıntıdır..
birkaç resim paylaştıkdan sonra sizlerinde bu firmalar ve hizmetleri hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

bahriaskin
5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 20:30

80 li yıllarda Diayarbakırda öğrenci iken aklımda kalan Hazar, Murat ve Harput firmalarının birleşerek Elazığlılar diye firma kurmuşlardı. Uzun soluklu olmadı Sonraları tekrar ayrılmalar başlamıştı.

Tolga Eroğlu
5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 20:40

Eskiden bir de Elazığ Ses diye bir firma vardı, o da uzun soluklu olmadı ne yazık ki.

edit:

resmini de buldum. alıntıdır

Emrah23
5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 21:18

Alıntı:
80 li yıllarda Diayarbakırda öğrenci iken aklımda kalan Hazar, Murat ve Harput firmalarının birleşerek Elazığlılar diye firma kurmuşlardı. Uzun soluklu olmadı Sonraları tekrar ayrılmalar başlamıştı.

Elazığlılar firması kuruldu ancak Hazar,Murat,Harput birleşerek kurulmadı
birde Tolga arkadaşımızın dediği gibi Elazığ ses vardı evet

Barış23

5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 22:28

1985 -88 yıllarında Elazığda Es23 isimli bir firma vardı. O da kapandı. Şu anda Elazığ firmaları içinde en iyi hizmet veren tartışmasız MURAT TURİZM dir. Harput Turizm Dogu anadolunun ilk seyahat acentalarından olmasına ragmen kapandı.

yusufyuşa23
5 yıl önce - Pzr 16 Arl 2012, 23:02

Elazig ses firma sahipleri sanirim elaziglilar firmasinin ortaklariydi.ve lakin anlasamadiklarindan elaziglilardan ayrilip elazig ses firmasi kurdular uludoy firmasindan satin aldiklari neoplan otobuslerinin parasi senet karsiligi odenmedigi icin araclar trafik kanaliyla baglandi.2 tanesini bizzat arkadasim trafikten men ettigini biliyorum.bu nedenle firma kapanma karari aldi

Alparslan Yalçın

5 yıl önce - Sal 18 Arl 2012, 01:04

Barışında dediği gibi Elazığ'ın en iyi firması Murat Turizm otobüsleri güzel ancak bölge şirketi olması gerekiyor artık. Bunun içinde otobüslerinin en azından yavaş yavaş bir kısmını yenilemesi gerekiyor. Kendileri pek sıcak bakmıyorlar ama kısmi kısmi bu otobüslere geçmeleri gerek.

Bayılıyorum bu otobüse

Eğer ki bu otobüslere geçmezlerse bi kaç ortak arkadaşla bu otobüsü alıp ben işleteceğim Murat Turizm'de
(Aklımdan geçen isim Tolga, senin içinde uygunsa girelim şu otobüs işine)

Tolga Dt
5 yıl önce - Sal 18 Arl 2012, 02:43

Alparslan bu eksikliği hep hissetmiştim.
Çocukluğum da bile Elazığ Firmaları hep geriden takip ederdi. Hala aynı durum mevcut.
Bahsettiğin Neoplan 3-4 senedir Sivas firmalarında var.
Malesef biz hala bakkal mantığı ile yolcu taşıyoruz.
Ortaklık içinse hayırlısı diyelim

Yanlız bu havalimanı yolcu artışı bizi batırmasın kardeşim olmadı komşuya gider açarız
Malum onlar daha geride

kaan_aslan
5 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 13:14
Çıra Elazığlılar Turizm.

Çıra Elazığlılar firması PTT'nin merkez binasının bitişiğindeki eski işhanını yıkıp yerine yeni bir iş merkezi yapıyor.Zemin katı kendi firması için büro olarak kullanacak,diğer katlar da büro ve ofis olarak yapılacak.Daha önceki iş hanında tadilatlar yapılmıştı hatta cephe giydirme işi de bitmişti yanılmıyorsam beğenmediler yada proje değişikliğine gittiler.Tamamen yıkıp yerine yeni bir iş merkezi yapıyorlar.İnşaat çalışmaları başlamış durumda.

hedefim resepsiyon
5 yıl önce - Cmt 22 Arl 2012, 15:00

Antalya malatya arası yolculuğumda genelde murat turizmi tercih ettim hepte memnun kaldım ve umarım hep böyle devam ederler . Ama kimse elazığlılar turizmi bana savunmasın o kadar rezil bi firma görmedim çalışanıda otobüsüde

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 959697   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM