Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Naylon Poşetler ücretli oldu
« önceki   123 ... 888990 ... 929394   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 89
Hasan Pullu
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:10

Alıntı:
Poşet kullanımı azaldı sanıyoruz ama durum çok farklı. Değişen hiç bir şey yok.

sen konuyla ilgili bilgi vermemişsin ki sözcüden propaganda paylaşmışsın.

UĞURÖZ
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:17

Alıntı:
Poşet kullanımı azaldı sanıyoruz ama durum çok farklı. Değişen hiç bir şey yok.

Maalesef doğru.

Zaten çoğu kişi işten gelince alışverişe uğruyor.

Nereden çıkardım?

Çünkü 2.5 sene AVM'de çalıştım hangi saatler yoğun olduğu belli.

17:00 - 20:00 öncesi ciro 4 binlerde gezerken bu saat itibariyle ciro uçuyor 14,17 bin liraya ulaşıyordu.

Evdeki kişi ; " işten nasılsa geliyor , markette indiği yere yakın" diye 1 lt cola, 1 lt yağ hadi çocuklara da iki bisküvi siparişi verse nasıl poşetsiz getireceksiniz?

Manav poşeti alıyorlar ve başka müşteri veya çalışan tepkisi umurlarında olmadığı için onu kullanıyorlar.

Yakup

1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2019, 12:23

Alıntı:

Manav poşeti alıyorlar ve başka müşteri veya çalışan tepkisi umurlarında olmadığı için onu kullanıyorlar.

Insanimiz gercekten nankörce düsünmekte!

Insan biraz mantikli ve ahlakli ve birazda ileri dönük düsünse cok mu zor olur?

Insanimiz hic birseyi umursamiyor maalesef…

GkhanTR
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2019, 13:44

Alıntı:

sen konuyla ilgili bilgi vermemişsin ki sözcüden propaganda paylaşmışsın.

Ya sen okuduğunu anlamıyorsun, yada okuyamıyorsun. Haberin neresinde propaganda var. Vakıf başkanı düşüncelerini söylemiş. Verilerini paylaşmış.

Hasan Pullu
12 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 11:45

Alıntı:
Ya sen okuduğunu anlamıyorsun, yada okuyamıyorsun. Haberin neresinde propaganda var. Vakıf başkanı düşüncelerini söylemiş. Verilerini paylaşmış.

ne veri paylaşması .muğlak muğlak ifadeler. o cümleler arasındaki kelimeler temelde bir şey ifade etmeyen ama sana bilimsel veri verilmiş hissi uyandıran şeytanca ifadeler.

feyyazturu
12 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 15:52

Hasan kısaca itiraf et
Kör cahil olduğumdan birşey anlamadım o yüzden sallamasyon bir propaganda olduğunu düşündüm de

Olmayacak senden gerçekten olmayacak

alican65
12 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 19:30

Sen poşeti paralı yap ama git plastik çöp ithal et bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

brs7016
12 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 20:25

Manav ve ekmek poşetlerine de bir düzenleme gelmeli bence. Insanlar birbirlerine birşey diyemez belki ama bununla ilgili sınırlama getirilip haberlerde de duyurulursa o zaman olur. Zaten çoğu marketin manav sorumlusu var gerek orada gerekse kasada o tarz poşetlerden çokça alınırsa kasiyerler uyarabilir. Maalesef bazılarımız kuralları delecek birşeyler mutlaka buluyor.

Yakup

12 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 20:29

Alıntı:

Maalesef bazılarımız kuralları delecek birşeyler mutlaka buluyor.

Egitimsizlikten kaynaklaniyor..

Bir de Ahlaktan kaynaklaniyor..

Bunlar bizim millette yok maalesef..

0345 özer er

12 ay önce - Prş 15 Ağu 2019, 21:27

poşet paralı olunca bir ablamız ince poşet bedava oldugundan ona sogan patates falan almış yolda giderken biri yırtıldı dökülmeye başladı abla dur dedim eşim çantasından çıkardıgı poşeti verdi ona koyduk,25 kuruş bişey degil ama durum bu işte.

sayfa 89
« önceki   123 ... 888990 ... 929394   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET