Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bornova Şehir Stadyumu (Doğanlar)
« önceki   123 ... 959697   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
mert101

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 20:38

Alıntı:
Belki bir Avcılar Stadı kadar göze hitap etmeyebilir

Haklısın , yukarıdaki yazımda da istanbul ilceleri cok güzel stadyum yapıyor derken bu projeden de bahsetmiştim. Bu stad gibi olsaydı belediyeye helal olsun derdim. Ancak yapılacak stadı ben begenmedim cünkü yaptım oldu anlayısıyla yapılacak , vasat bir stad.

Atlan

5 yıl önce - Pts 26 Ksm 2012, 22:09

yahu yapilsinda izmirimize stadlar beyenmeyenler
olursa kalkip kendileri yaparlar.....

ben anlamiyorum benim hemserilerimi hicbirseyi beyenmiyor
ama kendileride hic birsey yapmak istemiyor....

nedir bu yahuuu????? Kardesim yapani engeliyorsan,
kalk kendin daha iyisini yap, yapamiyorsanda tesekkür et...

kusuruma bakmayin türkcem cok iyi degil, ama böyle yazilar
beni sinir ediyor, onu yapmayin, yok orayi almayin, yok bunu
böyle yapin yada böyle olurdu, kardesim yapmak isteyeninde
kursaginda birakiyorsunuz bagzi olaylari

birakin izmirimiz kalkinsin, sporuylan, metrosuylan, avmleriylen.....

birakin artik, ona buna karsi gelmeklen olmicaginin farkina daha
varamadinizmi???

Ayhan
5 yıl önce - Pts 26 Ksm 2012, 22:11

Burada gidip de Bank Asya veya SÜper Lig maçları oynanmayacak. Kendi ölçeğinde gayet güzel bir proje. Şimdiki Bornova Stadyumundan daha iyi sonuçta...

Yalın35_Göztepeli

5 yıl önce - Pts 26 Ksm 2012, 22:14

İzmir takımlarından bazıları hazırlık maçı filan yaparlarsa belki oynarlar burada. Ama lig maçlarından İzmir takımlarına göre lig maçı bakımından bu kapasite yetmez.

Ama inşallah kısa zamanda yapımına başlarlar.

Bu stadyumda A2 Maçlarıda oynanabilir.

Umarım çok rüzgarlı bir yere yapmazlar kale arkaları olmadığı için.

Ömer3510

4 yıl önce - Pzr 24 Şub 2013, 18:35

Alıntı:
Alsancak, Karşıyaka Yalı ve Gürsel Aksel'in mevcut yerlerine stat yapılamayacağını belirten Kocaoğlu, "Bornova Doğançay'da Bornova Belediyesi'ne ait 26 dönümlük bir arazi var. Projeler hazırlanıyor. Bornova Belediyesi ile ortak bir çalışma gerçekleştireceğiz.Oraya stat nasıl yapılır, yaptığımızda dünya aleme göstereceğiz" diye konuştu. Doğanlar Stadyumu, 10 bin kişi seyirci kapasiteli planlandı. Ayrıca projede salon sporları için de alan ayrıldı.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2013/02/24/bornovaya-stat

Aziz Kocaoğlu her zaman ki gibi bilindik laflarını etmiş,bakalım yarın öbür gün bu işin altından kalkamayınca nasıl kıvıracak

mehmet GZL
4 yıl önce - Pzr 24 Şub 2013, 20:12

Alıntı:
Nesi çirkin? Bir ilçe belediyesinin yapacağı modern bir ilçe stadı.

Nesi guzel ?

Avcılar Belediyesi Stadyumu 10.000 kisilik

(+)

Bornova Belediyesi Stadyumu

İkiside ilçe belediyesi Yorum sizin

mert101

4 yıl önce - Pzr 24 Şub 2013, 20:18

İnşallah yapılmaz. Bunu yapacaklarına hic yapmasınlar. Zaten yapacaklarını da sanmıyorum.

emin ksk
4 yıl önce - Pzr 24 Şub 2013, 20:38

Aziz kocaoğlu araziyi devrettikten sonra elinde yapacak birşey kalmayınca gene mantıklı ve güzel konuşmuş. Ama icraat olabileceğini düşünmüyorum.

Mesut Yeşil
4 yıl önce - Pts 01 Nis 2013, 13:42

Alıntı:
Bornova'da öncelik stadyuma verilecek

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Doğanlar'a yapacakları 15 bin kişilik stadyum projesini tamamlamadan Özkanlar'daki şehir stadyumunu yıkmayacaklarını, 1.5 yıl sonra tamamlanacak stat projesinin ardından stadı yıkıp buraya yeni hizmet binası inşa edeceğini açıkladı.
Sındır, bu binada belediyenin yanı sıra kaymakamlık, nüfus, sağlık, tapu ve emniyet müdürlülüğü, vergi dairesi gibi kamu kurumların da faaliyet göstereceğini, böylece vatandaşın işlerini tek bir noktada halletmiş olacağını söyledi.
Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, her iki projeye de aynı anda başlamak istediklerini ancak bunun mümkün olmadığını belirterek, "Mevcut stadı yıktığımızda o alanı meydan olarak değerlendireceğiz. Ayrıca 15 bin metrekarelik alana belediye hizmet binası inşa edeceğiz" dedi.

Anlaşılan Aziz Kocaoğlu'nun da dahil olmasıyla proje 10 binden 15 bine yükseltilmiş. Güzel bir gelişme.

mert101

4 yıl önce - Pts 01 Nis 2013, 16:48

önemli olan projenin değişmesidir. Avcılar stadı yada karabük stadı tarzında birseyler yapsınlar. Umarım resimdeki ucube yapılmaz

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 959697   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet