Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bornova Şehir Stadyumu (Doğanlar)
123 ... 959697   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mesut Yeşil
5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 01:22
İzmir Bornova Şehir Stadyumu (Doğanlar)

Alıntı:

35’in üzerinde amatör spor kulübünün bulunduğu Bornova, yeni bir stadyum kazanıyor. Otoyollara yakınlığı ve ulaşım kolaylığı nedeniyle Doğanlar’daki 26 dönümlük alan stadyum yeri olarak seçildi. Bornova Belediyesi Şehir Stadyumu olarak yapılması ve kullanımı düşünülen, ihtiyaç duyulduğunda İzmir ölçeğinde yapılacak olan futbol müsabakalarında da kullanılabilecek olan Doğanlar Stadyumu, 10 bin kişi seyirci kapasiteli planlandı. Doğanlar Stadyumu, 26 bin metrekarelik bir alana yapılacak. Ayrıca salon sporlarının da gerçekleştirilebileceği alanlar oluşturulacak.

Bornova.bel.tr

İzmir'imize yeni stad hayırlı olsun.. Bornova Belediyesi güzel bir işe girişmiş, kale arkaları olmasa da modern bir futbol stadı ve kapasitesi güzel.

Ayhan
5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 01:27

Eski stadı ne yaparlar acaba? Yeni belediye binası yapılacak diye duymuştum.

mert101

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 14:09

çirkin , keske güzel bir stad yapsalardı..

Mesut Yeşil
5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 18:00

Alıntı:
çirkin , keske güzel bir stad yapsalardı..

Nesi çirkin? Bir ilçe belediyesinin yapacağı modern bir ilçe stadı.

Ahmet Özbuluk

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 18:01

kale arkası tribünü nerde ?

Yalın35_Göztepeli

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 18:06

Daha güzel işte. En azından 10.000 Kişilik bir stad. Üstüne bunun gibi stadlar dünyanın her yerinde var. İlla kale arkası olcak diye bir durum yok.

mert101

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 18:15

Alıntı:
Nesi çirkin? Bir ilçe belediyesinin yapacağı modern bir ilçe stadı.

Ben buca arenayı bile begenmiyorum , hiç estetik değil. Bu ondan da cirkin. İllaki stad yaptım oldu anlayısı değilde biraz estetige önem verseler daha mantıklı olurdu.

Alıntı:
kale arkası tribünü nerde ?

unutmuslar sanırım Gşdşte uefa kalitesinde stad beklemiyorum ama en azından kutu gibi bir stad yapabilirlerdi. İstanbulun ilceleri de cesitli stadlar yapıyorlar ama bundan cok daha güzel.. Ben begenmedim sahsen

sensonic
5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 19:21

zamanla kale arkası tribünlerinide yaparlar bence

Mesut Yeşil
5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 19:27

Süper ligde yada birinci ligde oynayan bir takıma yapılacak bir stadyum değil bu, altı üstü bir ilçe stadı. Büyük oranda da düşük seviyedeki kulüplere hizmet verecek. Ona göre eleştirin, kale arkası tribünün olmaması da normal, kapasitesi de gayet iyi.

Görünüşü de bana göre estetiktir, sana göre değildir. Ben böyle çizgileri olan tribünleri severim, bence herşey gayet güzel.

Barış Öztürk

5 yıl önce - Çrş 21 Ksm 2012, 19:38

Sade, güzel ve Bornova için yeterli olacak bir stadyum. Aynı kapasitede kale arkası olan bir stadyum proje edilseydi sadece mekân ve yer kaybı yaratırdı. Belki bir Avcılar Stadı kadar göze hitap etmeyebilir ama yine de güzel bir stadyum olacağından eminim.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 959697   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet