Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
emrenmert

6 yıl önce - Sal 03 Hzr 2014, 22:19

Mimar Sinan Spor Salonu, şehrimiz basketbolu için şimdilik gayet yeterli. Ayşekadın semtinde Talatpaşa Caddesi üzerinde yer alıyor. Basketbol takımlarımız da gayet iyi durumda. İnşallah daha iyi başarılar elde edecek.

Bilmeyenler için Mimar Sinan Spor Salonu'nun, Selimiye Camii'ne uzaklığı 1,9 km. Şehrin spor merkezi diyebileceğimiz bir bölge.

https://www.google.com/maps/ms?msid=2142518741713 ...4,0.132093

tugcanaslan
6 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2014, 08:40

Türkiye'nin diğer bölgelerine yapılan stadyumlar basketbol salonları yetersizlikten mi yapılıyor ?
Hayır...
33 bin, 40 bin kapasiteli stadyum yapılan illerin maç başına seyirci oranlarnı biliyor musunuz?
Ben söyleyeyim genelde 3-10 bin arası değişiyor işte bu kadar acınası bir durum fakat yinede yeni tesisler yapılıyor. O yüzden Edirne'ye de stadyum yapılıyorsa kapalı spor salonu da yapılmadır ve bu en az 5 bin kapasiteli olmalıdır. Fakat projeden duyduğum kadarıyla 2-3 bin arası bir şey olacakmış. Umarım yanılırım. Velhasıl kelam bu tesislerin yapılma sebepleri yetersizlik değil değerli arsaları toki değerlendiriyor bir zahmet karşılığını da güzel tesisler yaparak versin.

emrenmert

6 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2014, 12:05

Esentepe TOKI bölgesine yapılacak stadyumun yanında kapalı spor salonu, ilkokul, yüzme havuzu ve tenis kortu da yapılacak. Ama Edirne basketbol takımları maçlarını yeni salona mı taşıyacak, onu bilemiyorum.

tugcanaslan
6 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2014, 12:19

Eğer yeni salon yapılırsa eski salonda yıkılıp daha iyi birşey için değerlendirilmeli öyle atıl vaziyette durması komik olur hele hele yeni salon mevcut iken eskisinin kullanılması da komik olur.

emrenmert

6 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2014, 14:53

Mevcut salon, yıkılmayıp farklı amaçlar için kullanılabilir bence.

tugcanaslan
6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 15:21

Mesela o güzide yerdeki eski püskü salon farklı olarak nasıl bir amaç için kullanılabilir ?

Hali hazırda daha yenisi moderni mevcut iken ?

emrenmert

6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 15:22

Alıntı:
Mesela o güzide yerdeki eski püskü salon farklı olarak nasıl bir amaç için kullanılabilir ?

Kurslar ve eğitimler için kullanılabilir. Okullar da kullanabilir.

tugcanaslan
6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 15:35

Peki bu kurslar ve okullar eğitim için vs diğer yeni yapılan modern tesisi neden kullanamasınlar ki. Zaten günümüzde inşaa edilen yeni tesisler çok amaçlı inşaa ediliyor her kesim faydalanabilir.

emrenmert

6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 15:44

Alıntı:
Peki bu kurslar ve okullar eğitim için vs diğer yeni yapılan modern tesisi neden kullanamasınlar ki. Zaten günümüzde inşaa edilen yeni tesisler çok amaçlı inşaa ediliyor her kesim faydalanabilir.

Şehrin daha içinde, yürüyerek bile ulaşılabilecek bir yer. Peki yıkılmasını niçin istiyorsun ki?

emrenmert

6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 16:01

Silinsin.

sayfa 5
« önceki   123456 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET