Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Park Mahal Konutları - DEHA Grup
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
Misafir 380

8 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 20:20

Real bölgesin deki 4+1 laf eden arkadaş.. Sen Meram’ın Hale’n soba yakan sisli sokakların da otur biz Real de elit insanlarla çok mutluyuz😉

Misafir 380

8 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 20:31

parkmahalden alan arkadaşlar çok pişmanlar paraları ile rezil oldu adamlar.. Ev söz verildiği tarihi geçeli seneler oldu ama Hale’n teslim edilmedi...ve kullanılan malzeme vasat

abdulaziz42
8 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 20:41

Taaa proje resimleri ilk çıktığında söylemiştim bu renkler ne böyle diye. Şimdi yanından ne zaman geçsem renklere gözüm takılıyor. Çok kötü bir renk tercihi olmuş besbelli. Çok koyu ve iç açıcı olmayan renkler. Site dışarıdan göze çok hitap etmiyor. O evlere trilyonlar verenler nasıl verdi anlamadım, sokağa atacak paraları mı vardı acaba. Temaşehir'in yanında sönük kalacak, Temaşehir bitince pişmanlık yaşayacaklar bence.

konyAŞK
7 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 16:05

projedeki uzun yapı olacakmı ? olması lazım bence

Misafir 040

7 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:39

Parkmahal bi şekilde sattı daireleri. 600 bine alınan dairelere 1 milyon istiyorlar şu an. Arkasında altınşehir var neredeyse aynı fiyatları çekecekler ama adamlar reklam bile yapmıyorlar ama satıyorlar. Temaşehir 42. cadde de yeterli talebi toplayamadı. durmadan reklam yapıyor. Hemen yanında Helya Quantum projesi var. 600 binden açtı 4+1 leri, bitince 800 bin. Quantumun hemen yanında Atiker 410 dairelik Ladikli konutlarına başlayacak sene başında. Daha sonra 1000 daireye tamamlayacak. fiyatlar diğerlerine yakın olacak. Valiliğinde yakın gelecekte o civara taşınacağı konuşuluyor ki bölgeyi merkez konumuna getirir. O zaman konut fiyatları ne olur bilmiyorum. 1.5 milyonları görebiliriz. İmkanı olanlar şimdiden bu projelerden bir daire alabilirler bence. Pişman olmazlar.

sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 31323334   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA