Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
hokucu
8 yıl önce - Pzr 11 Ekm 2009, 18:57

Kadıköy/Rıhtım'daki döner büfeleri(Konservatuar'ın hemen hemen çaprazına düşüyor) bence ideal..Hem güzel yapıyorlar hemde fiyatları uygun..Yanlış hatırlamıyorsam 1 tavuk döner ve ayranı 2.50 tl'ye yemiştim ki istanbul için süper fiyat..

Ayrıca bunun benzeri döner büfeleri Üsküdar'da(İskeleden iner inmez) var..Onlarında fiyatı kadıköy'dekilerle neredeyse aynı.

serifayhan
8 yıl önce - Pzr 11 Ekm 2009, 19:03

Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam 1 tavuk döner ve ayranı 2.50 tl'ye yemiştim ki istanbul için süper fiyat..

Aman kardeşim bayramda misafirlerime uygun fiyat diye bu büfelerden döner yedirdim.

İki gün ishal oldular. At etimiydi yoksa keçimiydi bilemem artık

benden size söylemesi

hokucu
8 yıl önce - Pzr 11 Ekm 2009, 19:26

Alıntı:
İki gün ishal oldular. At etimiydi yoksa keçimiydi bilemem artık

benden size söylemesi

Bana da istanbulda yaşayan yakınlarım da martı eti yediriyorlar diye şaka yapıyorlardı..serif beyin mesajından sonra şaka yaptıkları konusunda içime bir kuşku düştü .

Ben istanbula her geldiğimde buralardan yerdim..birşey olmamıştı..tadınıda beğenmiştim..ama serif beyin uyarısını dikkate alıp,daha güvenilir ve fiyatı daha uygun yerlerden yemek gerekiyor..

can a.
8 yıl önce - Cum 30 Ekm 2009, 18:55

Birkac gun once bir arkadasimla oylesine girdik: Tergi. Ciya'nin personeli ayrilip acmis.
Paladium'um karsisinda sayilir.
Tam bir lezzet duragi. Ögle yemekleri icin ideal.

Kozyatagi civarinda iseniz deneyin derim..

alicanqalican

8 yıl önce - Cum 30 Ekm 2009, 23:42

Şu an gece yaklaşıyor.Bekarlar için en iyi adres karaköy. .Manzarayı izlemek açısından.

C. H. Engin Er

8 yıl önce - Cmt 31 Ekm 2009, 01:31

Alıntı:
At etimiydi yoksa keçimiydi bilemem artık

Alo Gıda Hattına gerekli şikayette bulunmanızı tavsiye ediyorum, numarası 174...

mhkose
8 yıl önce - Pzr 08 Ksm 2009, 01:29

Ankaranın meşhur dönercisi Hostanın istanbula'da açıldığını duydum...Ben kendimi bildim bileli hostadan dönerimi yerim..çok güzel yapıyorlar..Sanırım ankaradaki kalitesinide istanbuldada sürdürüyorlardır..

Kadıköyde bir şubesinin olduğunu duymuştum..ama nerede bilemiyorum..

web : www.hostapiknik.com.tr

sinan8877
8 yıl önce - Pzr 08 Ksm 2009, 18:19

hosta istanbul'da da şube açalı epey oluyor. ben kadıköy ve beşiktaş'takilere gittim. başka semtlerde var mı bilmiyorum.

birol kırbaş
8 yıl önce - Pzr 08 Ksm 2009, 18:34

Genel olarak yeme içme yerlerine değinilmiş bense 1 yıllık bir İstanbullu olarak Kadıköy'deki Akmar dışında 2.el kitap satan dükkanları yani sahafları bulabileceğim yerleri öğrenmek istiyorum,yardımlarınızı bekliyorum.

ttkenan
8 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 18:18
meyhane

KALLAVİ ETİLER AYTAR CAD LEVENT İŞ HANI 3G ETİLER GİRİŞİ LEVENT 0212 2827070

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet