Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
« önceki   123 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 39
Profesör
1 yıl önce - Çrş 18 Nis 2018, 16:25

Teşekkürler Erdal bey

Profesör
1 yıl önce - Çrş 18 Nis 2018, 18:09

Şu erken seçimde umarım tüm milletvekilleri değişir Balıkesirin hatta Zekai kafaoğlu milletvekili olarak belediye başkanlığından giderse on numara olur.

Admo
1 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 00:52

Seçim çalışmalarının yoğunluğundan dolayı projelerin geri plana atılacağını düşünmüyorum. Belki daha da hozlanır.

Misafir ed3

1 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 08:11

Profesör

Kafaoğlu'nun vekil olarak gitmesi neden on numara olur ?
Bu adamın bu şehrin temsil noktasında hiçbir yerde olmamasını diliyorum ben.
Belediye başkanı için ne yapmış ki, vekil olarak bu şehre dokunabilsin..

furkan737
1 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 10:00

Kafaoğlu inşallah kendi mesleğine döner.Balıkesir'e de yönetici olarak inşallah Balıkesir'li olmayan , hatta hayatında Balıkesir'i görmemiş, dışardan bir başkan gelir.Yoksa bu memleketin hali yaş.

Profesör
1 yıl önce - Prş 19 Nis 2018, 10:43

En kisa surede belediye başkanlığından gitmesi için on numara olur demiştim.Bence de haklısın zaten hiçbir yerde olmasın.

Profesör
1 yıl önce - Cmt 21 Nis 2018, 16:20

Zekai kafaoğlu geldiğinden bu yana çim ve yeşil alanlarda bir bakımsızlik ve boşverilmislik seziyor musunuz siz de?

karaomar
1 yıl önce - Cmt 21 Nis 2018, 16:34

Ben bu başkanı fazla tanımıyorum ama yanlış yapmamak için hiçbir şey yapmamayı tercih ediyor. Kendi başına karar verip yapacak girişken ve güçlü biri değil bence.

Erdal Düven

1 yıl önce - Cmt 21 Nis 2018, 22:12

Alıntı:

Zekai kafaoğlu geldiğinden bu yana çim ve yeşil alanlarda bir bakımsızlik ve boşverilmislik seziyor musunuz siz de?

Bende böyle düşünüyorum bir başı boşluk hakim gibi

Admo
1 yıl önce - Pts 23 Nis 2018, 13:52

Balikesirdeki vizyon projelerin yapımında bir yavaşlama mı var. Yoksa bana mı öyle geliyor. Bu yaz şu proje de hayata geçecek denilen projeler hangileri. Eski başkan Ramazanda hilal minareli camide teravih kılacaz demişti. Bi onu biliyorum. Ondan da ses seda yok. Bu konularda bilgisi olan yazabilir mi acaba.

sayfa 39
« önceki   123 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET