Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
« önceki   123 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 37
Admo
1 yıl önce - Pts 16 Nis 2018, 14:29

http://m.milliyet.com.tr/belediyecilik-iste-boyle ...m-2648623/ Bir Uşak kadar olamadık. Nüfus olarak Balıkesir den 4 kat daha az olmasına rağmen güzel işler yapmışlar. Helal olsun adamlara.. Bakan bile hayran kalmış.

atk16
1 yıl önce - Pts 16 Nis 2018, 14:58

Alıntı:
Bir Uşak kadar olamadık. Nüfus olarak Balıkesir den 4 kat daha az olmasına rağmen güzel işler yapmışlar. Helal olsun adamlara.. Bakan bile hayran kalmış.

Tamamen vizyon meselesi. Balıkesir BB'de Uşak Belediyesi ile aynı siyaset anlayışını benimsiyor. Ama vizyon bambaşka bir şey.

Yasin OZTURK
1 yıl önce - Pts 16 Nis 2018, 17:19

Balıkesir’e nasıl ihanet edilir nasıl siyaset ile başı yenir nasıl bu kadar ehil olmayan kimselere yetki görev verilir insanlar şehircilikten nasıl bu kadar bi haber olur basit bir kaç proje neden istenildiği gibi de olmadığı halde aylar sürer üstüne üstlük bir projede 2 ay geciken proje nasıl 3 ay sonrasına bitirme sözü verilir de o müteahhit belediye başkanının yanında sırıtarak kameralara poz verir hayret ediyorum gerçekten.

Profesör
1 yıl önce - Pts 16 Nis 2018, 17:39

2 bin km. asfalt ihalesi de iptal olmuş Zekai kafaoğlu hizmetlere tam gaz devam ediyor.

furkan737
1 yıl önce - Pts 16 Nis 2018, 18:58

Insan once kendisini tanir acaba o koltuga yetebilecek miyim, doldurabilecek miyim ya da layik miyim diye dusunur.Laftan,boy boy pozdan baska birsey yok.Milletvekili olacaksan bunun baska yollari var. Belediye baskanligi basamagini kullanarak ne sehri ne de kendini rezil etmenin bir luzumu yok

Admo
1 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 12:29

http://m.milliyet.com.tr/mersin-ulasimda-cag-atla ...m-2649352/ Çift katlı kavşak çalışmasının da 5 ayda tamamlayabildiğini de gördük Darısı Balıkesir e inşaallah

Erdal Düven

1 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 14:30
Sokak isimleri değişiyor

(+)

Şehir merkezinde bazı sokak isimleri değişiyor çadır karışacak gibi neden böyle bir uygulamaya gerek duyuldu anlayamadım eski sisteme herkes çok alışkındı karışıklıklar olabilir alışmasıda uzun sürebilir diye düşünüyorum.

atk16
1 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 14:32

Alıntı:
Şehir merkezinde bazı sokak isimleri değişiyor çadır karışacak gibi neden böyle bir uygulamaya gerek duyuldu anlayamadım eski sisteme herkes çok alışkındı karışıklıklar olabilir alışmasıda uzun sürebilir diye düşünüyorum.

Çadır neden karışsın? Numaralı sokak isimleri adres bulmada kolaylık sağlıyor.

Berktuğ
site denetçisi

1 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 14:34

Paşaalanı'nda 15 senedir sokaklar numaralı ve uygulanması oldukça iyi diye düşünüyorum.

Erdal Düven

1 yıl önce - Sal 17 Nis 2018, 14:38

İnsanlar eski sokak isimlerine alışkın ayrıca kuryeler posta ve kargo arıza şirketleri mevcut hep adrese göre geliyorlar kimi insanlar eski kimi insanlar yeni adreslerini veriyorlar ayrıca şehir merkezi haritaları yada navigasyon cihazları henüz güncellenmedi bazıları hariç yüzden çadır karışabilir diye yazdım.

sayfa 37
« önceki   123 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET