Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Alp
14 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 12:10
ODTܒde interaktif medya kursları... [İlgilenenlere]


http://www.tasiletek.com/component/option,com_fro .../Itemid,1/

Bilişim konusunda atılıma geçen Türkiye'nin bu konuda yetkinleşmiş tasarımcılarından biri olabilirsiniz. ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mezunları Bilgi ve İletişim Derneği tarafından yeni medya alanında gün geçtikçe ihtiyacı hissedilen tasarımcılar yetiştirmek için benzersiz iki sertifika programı sizler için hazırlandı; Etkileşim Tasarımı Sertifika Programı ve 3 Boyutlu Görselleştirme Sertifika Programı.

ODTÜ Mimarlık Fakültesi'ndeki Akıllı Sınıfta ilk defa Mart ayında başlayacak Tasarım İletişim Teknoloji Sertifika Programları Yeni Medya alanında Türkiye'de ilk kez bu kadar derinlemesine ve etkin bir öğrenimi sağlayacak.

Hafta içi mesai saatleri dışında ve haftasonu verilecek öğrenim, en az 9 en fazla 15 kişiden oluşacak sınıflarda gerçekleşecek. Yeni medya sektöründe profesyonel deneyime sahip eğitmenlerin yanısıra şehir dışından gelecek konuk uzmanlar derinlemesine gerçekleşecek öğrenime katkıda bulunacaklar.

Ayrıca 7 ay süresince ayda 72 saat, toplamda 504 saatlik bir eğitim sonunda mezunlarımıza bu konuda ürünler veren Ankara ve İstanbul'daki firmalarda iş görüşmeleri imkanı sağlanacaktır.

Yazanın yorumu:
Biraz tuzlu: (10 milyar lira.)


Mag

14 yıl önce - Pzr 27 Şub 2005, 03:50

10 milyar mi? Buna wow derim iste. Soyle ki Québec hukumeti ogrenci burslarindan 103 milyon$ CDN kesti diye persembe gunu intibariyle okulda suresiz grev karari aldik. Su an icin 25 000 ogrenci grevde. Kesinlikle cok tuzlu bir fiyat.

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet