Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Salih Baş

5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:20

Yazık gerçekten tanıtıma katkısı çok büyük olmuş.

mustafaguler
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:23

Ben birde Şehreküstü Meydanı'ndan Cumhuriyet Caddesi'ne çıkan cadde için kamera istiyorum. Saat 18:00 olunca o caddenin nasıl işportacılar ile dolduğunu izlemek isterim. Çok heyecan verici oluyor

BBB teoride güzel bir proje yapıyor ama pratikte ne yazık ki çuvallıyor

Koray C.

5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:29

Anlamıyorum. Seyyar satıcıların ne gibi bir sıkıntısı var ?
Ülke tanıtımı falan diyoruz da diğer ülkelerde yok mu bu seyyar satıcılar ?
İstanbul'a gidince İstiklal'de çalgıcılarla,gitarcı gençlerle fotoğraf çektiririz,yanda simit satan adama işportacı gözüyle bakarız. Aynı şey Bursa içinde geçerli.
Ben gayet memnunum işportacılardan. Çok işimi görüyorlar. Aradığım çoğu şeyi bulabiliyorum irili ufaklı.
Ayrıca sabit olarak duran belediyeye yer parası veren birçok seyyar esnaf var.
Belediye de çözmek istemediği için herkes halinden memnun.

tuncemre
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:32

kendi rezilliğini naklen tüm türkiyeye izletiyor, birde yolları gösteren kameralarda koysunlar, hiç trafiği olmayan ferah yollarımızıda izlesek keyifle.

Salih Baş

5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:34

Konu işportacılar değil ki.Koskoca şehirde yer mi kalmadı da hiç ilgi çekici olmayan bu açıyı kullanıp tüm dünyaya sunuyorlar.Bununla ilgili belediyeye mail attım cevap gelirse paylaşırım.

mustafaguler
5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 00:35

Simitçiye, mısırcıya, kestaneciye dediğimiz bir şey yok ki.

Akşam olunca öyle bir tezgahlar kuruluyor ki ne istersen var. Ayakkabı, tekstil ürünleri, elektronik eşyalar, oyuncak vs...

Ayrıca belediyeye harç parası ödemek kayıt altında olmak değildir. Sadece belediyeye gelir sağlamış olur. Belediye ya para cezası keser (61,50TL) ya da işgaliye harcı keser (160,00TL).

Salih Baş

5 yıl önce - Pts 24 Arl 2012, 17:36

Cevap çok hızlı geldi:)

Alıntı:
23.12.2012 tarihinde 19206 sayı ile web sitemizden göndermiş olduğunuz Ş.Ö.K. kaydınız alınmıştır. Şökte belirtmiş olduğunuz noktaya konulan canlı yayın kamerası güvenlik amaçlıda düşünülmüştür. Konu ile ilgili proje çalışmaları devam etmektedir. Gerek tarihi yerler gerekse diğer uygun alanlara da kamera konulması planlanmıştır. Kamera ilaveleri yapıldıkça web sitemizden yayına verilecektir. Siz ziyaretçilerimizin faydalanabileceği sitemizde görmeyi istediğiniz daha değişik önerileriniz varsa, değerlendirilmek üzere bildirmenizi bekleriz. Saygılarımızla…

Güvenlik amaçlıymış meğerse mobeseye rakip olacaklar galiba.Şaka gibi.

Sezer__Bursa
5 yıl önce - Çrş 26 Arl 2012, 23:28

Bari Kent Meydanı'nın oraya konulsaydıda bir işe yarasaydı. Kamera resmen yere bakıyor. Bir de yamuk!

lodoszuhtu
5 yıl önce - Pzr 30 Arl 2012, 15:59
trafik kamera

tkm.ibb.gov.tr gibi bir siteye Bursa nin da acil ihtiyaci var, hem trafik durumuna bakilabilmeli hem de canli kameralarla izlenebilmeli

erdinch
5 yıl önce - Cmt 23 Şub 2013, 21:09

Setbaşı ve Tarihi Belediye binası için 2 yeni kamera yayında....

http://video.bursa.bel.tr/canli-yayin/setbasi-9153.html

http://video.bursa.bel.tr/canli-yayin/heykel-tari ...-9158.html

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet