Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Aydinsert
14 yıl önce - Sal 22 Şub 2005, 14:52
site sakinleri dikkatine...


Site kuralları gereği milli maçlar dışında futbol la ilgili özellikle taraftar muhabbeti yapmak yasak!

İstanbul forumunda bulunan stat başlıklarındaki gereksiz,eski(güncelliğini kaybetmiş) ve taraftar muhabbeti içeren mesajlar temizlenmiştir.Bu başlıklarda sadece statlarla ilgili kendi çektiğimiz!!(alıntı fotograflar silinir) fotograflara yer verelim.

Haberleri,duyuruları lütfen İstanbul haberler sohbet kısmında gerekirse yeni bir başlık açarak veya haberler sohbet kısmında spor haber-sohbetleri başlığı altında devam edelim.


Aydinsert
14 yıl önce - Sal 22 Şub 2005, 17:55

Yeni Ali sami Yen Projesi başlığı istanbul haberler-sohbet kısmına taşınmıştır.
İstanbul kısmındaki ali sami yen stadı başlığı fotograflarla başlatılmıştır.

Fenerbahçe stadı ve Beşiktaş inönün stadı da aynı şekide fotograflarla başlamaktadır..
gereksiz mesajlar,alıntı fotograflar ve taraftar tartışmaları silinecek mesajlardadır isteyen kaydedebilir.

aynı çalışma yakında haberler-sohbet kısmındaki spor haberleri başlığınada uygulanacaktır(gereksiz mesajlar ve taraftar tartışmaları silinecektir. )

Bilginize..Burç istanbul fotograflar dizininde sporla ilgili olan başlığı bi zahmet düzeltirsen sevinirim


sipahi
14 yıl önce - Cmt 26 Şub 2005, 08:31

arkadaslar madem burda bir baslik var bende bir ricami belirteyim, birazda duyuru mahiyetinde...

Burcun fotograflarimizi kücük(iki fotograf kücük ve büyük) haliyle ön plana cikarmak icin program yapmasi, sayfalarin kolayca acilabilmesi icindi...orjinal forumlar genelde 15 mesajda bir sayfa atlar..wowdaki durum 10 mesajdir. yani bence maksat fazla fotografin bir sayfada bulunmamasidir.(fotograf sitesiyiz ya!) bizlerde yükledigimiz kücük hali olan fotograflarimizi 5'ten fazla bir mesaja ilistirmeyelim. eger baska bir yerden faydalanip büyük halini iletiyorsak bence her mesajda 3'ten fazla bulunmamasinda fayda var. bazi sayfalarin acilmasi uzun sürüyor. benim baglantimin hizli olmasina ragmen(birazda aliskanlik herhalde) bana acilmasi uzun geliyor. bence buna dikkat etmekte fayda var..fotografin yogun oldugu sayfalarda 3, olmadigi sayfalardada 4'ü gecmemesi gerekli, bir fikir tabii..diger arkadaslarimiz ne derler bilemiyecegim.

umarim anlatabilmisimdir.

saglicakla.


Bülent
14 yıl önce - Pzr 27 Şub 2005, 05:50

Alıntı:
Bu başlıklarda sadece statlarla ilgili kendi çektiğimiz!!(alıntı fotograflar silinir) fotograflara yer verelim.


Yaptigin calismalar baya faydali oldu Kemal, eline saglik. Ancak yukarida yazilan dogru degil ve gereksiz (cünkü böyle bir kural yok). Alinti resimler wowturkey.com'da kaynak belirterek eklenebilir ve zaman zaman cok faydalida oluyor.ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET