Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5286
mustafa sayar
1 ay önce - Pzr 01 Ağu 2021, 15:25

en azından arkeolojik alana girmeden yhtler parklanma yapacağı bir alan çıkarılırsa çok iyi olurdu. Sivas hattı Karaman hattı bu sene sonuna doğru bitecek. Söğütlüçeşme istasyonundan olacak iş değil bu. Zaten Ankara yönüne bütün seferler dolu. Yeteri kadar yht seti yoksa anahat treni koysunlar geceleri. 2 gün önceden bile zor bilet buluyorsun. Demekki talep var tcdd nasıl iflas ediyor.

Berke Karaali57
1 ay önce - Pts 02 Ağu 2021, 15:51

Zamlardan sonra oluşan Marmaray ücretleri.

(+)

Ferhat1010
1 ay önce - Çrş 04 Ağu 2021, 18:36

(+)

(+)

LEVENT93

1 ay önce - Prş 05 Ağu 2021, 18:04

Marmaray'dan bu akşamki Galatasaray maçı ile ilgili ek sefer duyurusu

abdurrahman cabbar
1 ay önce - Pts 09 Ağu 2021, 02:04
neler oluyor

bu gün bazı trenlerde (sanırım test için) led ekranlarda bakırköy/söğütlüçeşme/yenikapı yazılarını gördüm
sahte ataköy pendik yazıları bitti şimdi bunlar başladı galiba
yenikapı muhtemelen geçenki maç için eklenen ek seferlerden kalma ancak bakırköye bir anlam veremedim

abdurrahman cabbar
1 ay önce - Cmt 14 Ağu 2021, 01:39

herkes nerde bayadır boş buralar

LEVENT93

1 ay önce - Cmt 14 Ağu 2021, 09:00

Şuan Pendik - Ataköy arasında çalışan trene bindim. Pendik - Ataköy - Pendik arasında 8 dk. olacak şekilde seferler başlamış.

Bilgilendirme ekranları ve sesli anons sistemi de trenin kaç dk sonra geleceğini, hangi yöne gideceğini ve kaç vagonlu olacağını bildiriyor.

Hayırlı, uğurlu olsun...

koronapatik emre
1 ay önce - Cmt 14 Ağu 2021, 09:08

Semboliktir, resmi sitede öyle bir duyuru yok. Ancak marmaray sitesine girince o çıkan maltepe-zeytinburnu arası 8 dakika aralıkla halkalı-gebze 15 dakika aralıkla devam etmektedir yazısıda silinmiş.

koseoglu korhan

1 ay önce - Cmt 14 Ağu 2021, 09:32

Levent Bey'in söylediği gibi, bende az önce kullandım. Pendik - Ataköy seferleri başlamış. Marmaray.gov.tr'de duyurular bölümündeki olan kısım da düzenlenmiş. Bilgilendirme ekranları ve anonslar çalışıyor. Söğütlüçeşme'de indiğim için, Söğütlüçeşme - Yenikapı seferlerinin yapılıp yapılmadığına dair bir bilgim yok, bu düzene geçtiler ise, pik saatlerde bu seferlere de başlarlar diye tahmin ediyorum.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Cmt 14 Ağu 2021, 09:38

Zaten marmaray in hem tren trafiginin aksamamasi, hem set sayisi yeterliligi saglanmasi, hem de yolcu beklemesini en aza indirmek icin 3 tip isletme gerekliligi konusuldu

Eger gebze halkali, pendik atakoy seklinde karar verildi ise, digeri de sogutlucesme olabilir ama diger uca karar veremiyorum. Mantik yenikapi der. Ama orada bekleme ve donus konusunda problem oldugu icin zeytinburnuna kaydirmislardi.

sayfa 5286
ANA SAYFA -> ULAŞIM