Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5096
Cüneyt Ersezen
1 ay önce - Sal 02 Hzr 2020, 21:54

Bugün 18 den sonra yaklaşık 1.30-2 saat boyunca göztepe de trenleri izledim. Gebze-halkalı trenlerinin bazılarında bazı vagonlarda en fazla 3 4 kişi ayakta duruyordu. İsteseler oturabilirlerdide. Sosyal mesefa yüzünden ayrılan koltukların dışında ki koltuklardan bahsediyorum.

rcelal
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 00:25

Yaklaşık 20dakika önce halkalı yönlü epey uzun bir yük treni geçti. Yanında da yine aynı yönlü banliyo treni vardı ve tren severler için çok hoş görüntü çıktı ortaya.

Ahmed Bayezid
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 15:43

Şunu bir kere daha anlamışızdır umarım. Yedikule - Sirkeci Hattı Kazlıçeşmeye entegre olup açık olsaydı bu pandemi sürecinde tüp teki yığılmaları tv lerde boy boy görmemiş olurduk.

Yedikule-Sirkeci hattının daha önce saymış olduğum faydalarından bahsetmiyorum dikkat ederseniz, bu süreçte en azından salgındaki önemini de anlamış olduk.

Alihan 97

1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 21:57
Bakırköy Yenimahalle’de Yangın

Bugün Bakırköy Yenimahalle Köprüsünün altında çıkan yangın Marmaray seferlerini durdurdu. Yangının nedeni kimileri elektrik kablolarından çıktığı diğer bilgiye göre köprünün altında madde bağımlılarının koltuğu tutuşturması sonucu çıktığı söyleniyor. Çektiğim resimler

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sefer bayraktar

1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 22:36

K.Çekmece..... herşey hazır,, ama bir türlü batı çıkışını açmıyorlar.

(+)

bob marley cem
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 09:51

700 metrelik aksaray-yenikapı arası için tören yapılmış bir şehiriz,orası içinde tören yaparlar.700 metrede marmarayı bağladık demişlerdi,şimdide metrobüsü bağladık diyeceklerdir.Yenikapı metrosunda arkeoloji olmasaydı baştanda yenikapı düşünülüyordu.Buradada toprak sahibi arıza çıkarttı diye duymuştum.

Dokak
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 14:06

Arkadaşlar metrobüsten bu yeni üst geçit kaç dakika sürer acaba

Berke Karaali57
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 14:35

Muhtemelen yürüme hızına bağlı olarak bir 5 ila 10 dakika arası zaman kazandırır.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 16:55

Bu ust gecit sayesinde 1 seneden fazla konusulan aktarma hadisesi olabilecek en mukemmel sekilde cozulmus oldu

Sinan Bilgin
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 18:44

dediklerin cok dogru ama su da dogru ki, uygulanamayan kanun yok hukmundedir. eger trene binen herkes bu kanundan memnuniyetsiz ise o kanunu orada fiilen uygulayamazsin

ben yakin zamanda alinacak kisi sayisina da, oturulmamasi gerektigi yazilan koltuk kuralina da uyulmayacagini dusunuyorum

zaten size hep baska siyasi sohbetlerde de yaziyorum, yonetici degil halk sorunu var bu ulkede, bunu kanitlayacak onlarca ornek sayilabilir.

sayfa 5096
ANA SAYFA -> ULAŞIM