Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4994
LEVENT93

1 ay önce - Prş 20 Şub 2020, 16:14

Söğütlüçeşme (Anlık)

(+)

(+)

erimz
1 ay önce - Prş 20 Şub 2020, 19:37

İsmail abi’nin bu fotoğrafında bir şey fark ettim, peronun eski paket taşlarınada söküyorlar. Her şeye girişilmiş!(Tabiri caizse) bu beni baya sevindirdi. Sevgiler.

Alıntı:

(+)

mustafasa7

1 ay önce - Prş 20 Şub 2020, 20:24

Dün Söğütlüçeşme'de Şükrü Saracoğlu ile Kadıköy Belediyesi'ni aynı kareye sığdırmak istedim ancak sitede bu şekilde paylaşabiliyorum.

Onca inşaat fotoğrafını paylaştığım Söğütlüçeşme'den ilk trene biniş tecrübesini dün yaşadım bu arada, bu da bu kadar zaman sonra olması hasebiyle ilginç bir tecrübeydi.

(+)

(+)

Volkan vd
1 ay önce - Prş 20 Şub 2020, 23:14

Her hafta haydarpaşada büyük gelişmeler görmek benide çok sevindirdi

fatih kılıçarslanı
1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 09:55

sefer saatlerimiz güncellenmektedir yazıyor
http://www.marmaray.gov.tr/icerik/sefer/G%C3%BCnl ...aatleri/64
acaba korsan seferler,düzenli olarak resmi bir halmi alacak ve ataköy-pendik işletmesi olabilirmi

enesxk
1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 10:31

Geçenlerdede Maltepe-Zeytinburnu diyorlardi bakalim hangisi olacak

Ndmk
1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 10:53

Halkalıdan son tren kalkış saati 21:56 olarak değişti geçenlerde onu koyacak olursalar şaşırmam.

Umarım TCDD şaşırtır bizi.

Burak Öztaş
1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 12:43

Alıntı:
Tıbbiye Köprüsü nün neden geliş gidiş yapıldığına dar fikrim var, muhtemelen Ayrılık Çeşme deki tren alt geçidi yıkılacak araçlar Üsküdar geçişi için yukarıya yönlendirilecek.

Tıbbiye Köprüsü nde diğer demiryolu geçişi tamamlandıktan sonra, muhtemelen aşağı inişte soldaki şeritleri Ayrılıkçeşme ye gidişe verecekler sağdakileri Rıhtım a gidenlere.

mustafasa7

1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 16:41

marmaray.gov .tr'de durum şu an bu, server shut down

erimz
1 ay önce - Cum 21 Şub 2020, 17:18

Gecen ay sanırım Bakırköyde katener hattı yandı haberi vardı. Yanan yer meğer nötr bölgesi, hattı besleyen kablolar yanmış ve onarılmış. Ama salkım saçak bırakmışlar kabloları kapatmamışlar.

(+)

Sevgiler.

sayfa 4994
ANA SAYFA -> ULAŞIM