Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4784
ercüment soros 18
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 11:12

7 aralık imkansız,kızıltopraktan yürüyüp bakarım resim çekerim sizin için
(December 7 is impossible.i will walk and take a picture for you)

Sinan Bilgin
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 11:18

Eger mevcut kopru yikilip yapilmayacaksa sadece barinma amacli ray dosenebilir 2 bucuk ayda

Ama bildigim kadariyla kopru yenilenecek

Mehmet Kasım İyonya
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 12:04
7-31 ARALIK

Yukarıdaki 7 Aralık ifadesine ek olarak, geçenlerde çıkan haberde ise yıl sonu ifadesinden 31 Aralık anlıyorum. Kasım'da yeni Velaro YHT Seti'nin geleceği de söylenmişti. Önümüzdeki 2-3 ay bazı şeyler netleşir gibi duruyor. Kızıltoprak'tan yürüyerek, köprüden foto bekleriz.

https://www.evrensel.net/haber/385346/insanlar-tr ...ar-kalacak

Alıntı:
Binanın iç yapısını orijinal hale getirme, tabanını orijinal haline getirme, giriş katındaki işlemeleri orijinal haline getirme çalışmaları devam ediyor. İdareden gelen yazışmalara baktığımızda ise 2019 yılı sonu itibariyle yüksek hızlı trenlerin Haydarpaşa Garı’na getirileceği, Sirkeci- Kazlıçeşme arasındaki yüzeysel hatta ise yol yenileme çalışmalarından sonra 2020 mart ayı sonundan itibaren trenlerin çalıştırılabileceği, banliyö trenlerinden mahrum kalanların tekrar banliyö trenlerine kavuşacağı söyleniyor.

SahEmre 1903

9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 12:07

Yeşilköy istasyonunda beklerken, Halkalı yönüne bir tren geldi.

"Trenimiz servis dışıdır, test trenidir, test amaçlı sürüş yapmaktadır" anonsu yapıldı kapılar açılmadan 15 saniye bekleyip devam etti.

ercüment soros 18
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 14:28

Alıntı:
Kızıltoprak'tan yürüyerek, köprüden foto bekleriz.

Sayın Kasım Bey, resim çektim,bitmez burası,üzgünüm

(Dear Mr.November,i took picture,its impossible to complete this section,so sorry)

Berke Karaali57
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 14:39

Bugün hiç Zeytinburnu-Söğütlüçeşme treni görmedim. Bir tanesi Zeytinburnu istasyonunun orada park etmiş. Uzun trenler de 10 dakikada bir geliyor. Acaba test ettiklerinden ötürü kısa trenler geçici süreliğine devre dışı mı bırakıldı?

Mehmet Kasım İyonya
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 14:48

Alıntı:
Sayın Kasım Bey, resim çektim,bitmez burası,üzgünüm

Teşekkürler, ayağınıza sağlık. Burası tam köprüye mi denk geliyor, başka fotolar var mı?

enders
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 16:02

Alıntı:
Bugün hiç Zeytinburnu-Söğütlüçeşme treni görmedim. Bir tanesi Zeytinburnu istasyonunun orada park etmiş. Uzun trenler de 10 dakikada bir geliyor. Acaba test ettiklerinden ötürü kısa trenler geçici süreliğine devre dışı mı bırakıldı?
Eğer çalışmadıysa büyük ihtimal 5+5 şekilde Gebze-Halkalı seferi yapmışlardır

batuhan ilkd
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 16:15

Alıntı:
Dear Mr.November,i took picture,its impossible to complete this section,so sorry)

Neden ingilizce yazdığınızı bilmiyorum ama özel isimler çevirilmez Mr. Kasım olarak kalır.

Mehmet Kasım İyonya
9 ay önce - Pts 23 Eyl 2019, 17:19
HAYDARPAŞA GARI'NA CAM PERONLAR

Haydarpaşa için yıl sonu hedefi revize olabilir. İhtimaller var.

https://www.evrensel.net/haber/385346/insanlar-tr ...ar-kalacak
Alıntı:

Haydarpaşa için verilen tarihin kesin olmadığını hatırlatmak lazım. Gar sahasında Arkeoloji Müzeler Müdürlüğünün olduğu bir çalışma var. Bu çalışma esnasında rastlanan Kalkedon, Bizans, Osmanlı kalıntılarının çıkarılması işlemi devam ediyor. Arkeolojik kazılar ufak ufak, tırnakla çıkarılan kazılar olduğu için süresi için bir öngörüde bulunulamıyor. Bu yüzden idarenin verdiği tarih belki olabilir belki de olamaz. Belki trenlerin geçeceği bölüm tamamlanır, diğer kazılar devam eder. Peronların bakımı ve onarımı sürüyor. Peronların kısmen bazı noktalarının cam haline getirilerek arkeolojik buluntuların sergilenmesi düşünülüyor. Eğer arkeolojik buluntuların yerinde sergilenmesi de sorun olmazsa Adapazarı trenlerinin de Haydarpaşa gar kalkış ve varış olarak işlemesi düşünülüyor.”

sayfa 4784
ANA SAYFA -> ULAŞIM