Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4678
LEVENT93

3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:26

Atalar İstasyonu minibüs yolu tarafı girişi

(+)

Cüneyt Ersezen
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:59

Dün vapurla karşıya geçerken haydarpaşada hiç marmaray seti kalmamış hepsi gitmiş. Bugünde ankaraya giderken köseköyde sadece 1 tane 10lu set vardı ve pırıl pırıldı,üretim bandından çıkmış gibiydi. Aynı zamanda yolda arifiyeden sonraydı galiba 1 tanesi park halinde 1 taneside test seferinde olan yeni E14000 leri gördüm.

Crazyhits 11
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 23:02

Hem çok kafa karıştırıcı hem de iki tane kaza olmuştu biri yht biri de akaryakıt treni olmak üzere.Bütün inşaatlar bitmeden düzelmez Başkentray.

Cumali1999
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 23:58

merhaba arkadaşlar ben yeniyim acaba Haydarpaşa garı hakkında bilgisi olan varmı?

Enes Meraklı
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 00:12
Köseköydeki setler

2 aydır Köseköyde 1 10’lu 1 5’li set yatmakta, düzenli seyahat ediyorum, yerlerinden dahi kıpırdamadılar. Buraya da yazmıştım önceden.

Sinan Bilgin
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 00:34

Yedekleme amacli ya da parca icin veya bazi gerekli testler icin ayrilmis olabilirler

Ayhan İmamoğlu

3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 01:56

Maltepe ve pendik bakım merkezlerinde son durum nedir??? marmarayda bir an önce bitmesi gereken yerler marmarayın daha iyi işletilmesi açısından dört gözle bekliyorum bitmesini

Tevfik Metin Tanöven

3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 03:47

Ankaralı Halil Marmarayı kimin işlettiğini ilkönce öğren . TCDD nin sahibi olduğu ve TCDD Taşımacılığın işlettiği bir sistemin koltuk düzenine belediyenin karışma yetkisi yok . Ayrıca İstanbul da yaşayan vatandaşlarımıza akıl vereceğine site kuralları nı okuyup peşpeşe mesaj yazılmayacağını öğrenirseniz insanlarla dalga geçer gibi mesaj yazmaz hemde başlığı trollemezsiniz .Haydarpaşanın da ne durumda olduğuna dair bilgiler önceki sayfalarda ve Haydarpaşa garı adlı başlığımızda mevcut . Ama araştırmaya ne gerek var değilmi sormak en kolayı . Cumali 1999 öncelikle sitemize hoşgeldiniz . Bu sözler size değil yanlış anlamayın. Haydarpaşa ile ilgili bilgilere Haydarpaşa garı başlığımızdan yada bu başlığı geriye doğru tarayıp ulaşabilirsiniz .

Ankaralı Halil
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 09:06

Tevfik sen kimsinki bana böyle konuşuyorsun?

Sinan Bilgin
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 09:07

Halil abi, sana yapilan yaklasimlari dogru bulmuyorum ama geldigin andan beri ortalik karisti. Saygi ve sevgimle rica etsem , paylasim yapmasan olur mu ?

Yani karsilikli cok sey kaybetmeyiz fikrindeyim, yazmayiver rica ediyorum

Bir saygisizlik etmeden rica ediyorum

sayfa 4678
ANA SAYFA -> ULAŞIM