Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4308
tarik1221
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:36
TCDD ye yazdım 15 dk seferlerini sıklaştırın diye

Bana cevap verdiler
'Merhaba, ilgili birimden aktarılan bilgiye göre; Söz konusu hat kesiminde devam eden altyapı çalışmaları nedeni ile seferlerin sıklaştırılması imkanı bulunmamaktadır. Çalışmaların bitmesinin ardından talebiniz göz önünde bulundurulabilecektir. Bilgilerinize sunarız.'

berkantmu
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:38

Sürekli kullanacaklar yazmıştır ben gezmeye geldim Solda küçükçekmece marmaray sağda e5 metrobüs yolu

(+)

(+)

Gizem_K
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:42

Alıntı:
Tekrar sormak istiyorum .Şu anda sürenin 15 dakikadan daha kısa süreye çekilmemesi nin ana sebebi nedir?

Büyük ihtimal ile tren sayısının azlığı.. Ben de "iki ayrı işletme neden var ki?" diye düşünüyorum.

sefer bayraktar

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:43

K.Çekmece istasyonu

(+)

(+)

Brkhnbkr
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:48

Alıntı:
marmaray'dan sabiha gökçene nasıl aktarma yapılabilir? bileniniz var mı?

Pendik garda inip MR60 otobüsü ile Sabiha Gökçen'e geçebilirsiniz. Sefer saatleri fazla değil yalnız, kullanmadan önce kontrol edin.

Ayhan İmamoğlu

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:51

Alıntı:
Sefer sıklığını arttırabilmeleri için önce tren trafiği tam olarak düzene girmeli ve yaşanan aksaklıkların giderildiğinden emin olmaları gerek. Sistem tam oturmadan sefer sıklığının arttırılması trafiğin başa çıkılmaz bir hal alıp kilitlenmesine dahi neden olabilir.

Hattı kullananların verdiği geri bildirimlere göre aksaklıkların her geçen gün giderek azaldığını görüyoruz. İş düzene girdikten sonra sefer sıklığı da arttırılacaktır.

Aynen doğru , daha yapilmamis bir çok eksiklikler var millet herşeyi tamamlanmiş zannediyor maalesef türkiyede hersey acele açıldığı için hep sorun oluyor

DAHA ÇOK EKSİĞİ VAR

ayrıca daha açılalı 1 hafta bile olmadı ZAMANLA DÜZELECEK eksiklikler tamanlanana kadar insanlar biraz sorun yasayacak

ThErdemO
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:51

Alıntı:
Pendik'teki sahanin yapimi bitmediyse

durum bu pendikteki

(+)

M.GÜRBÜZ38
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:55

K.çekmece istasyonu girişi için balık pazarı tarafından alttan geçit vermeliydiler.
Yaşlısı,genci bizzat şahit oldum marmaraya iyi derken , bahsettiğim yerdenngiriş olmamasına söyleniyorlardı.

berkantmu
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:56

Marmaray olmasa Küçükçekmece Lagününü bu kadar yakından gezemeyecektim
Bu da artı yönü

(+)

tadmi
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:57
Milyon kere Küçükçekmece - metrobüs aktarması

Gözümle Küçükçekmece marmaray metrobüs olmayan bağlantıyı görmeye geldim
hala metrobüs durağın 15 dakikadırvarmış değilim
Bunu basıl yaparlar ya da yapmazlar
Plansızlık abidesi olsa gerek [quote]

Amerikayı keşfe gerek yok. Bu aktarma mutlaka adam gibi en kısa yıldan sağlanmalı. O yol boyunca insanların dua ederek gitmedilerini hemen anlarsınız

sayfa 4308
ANA SAYFA -> ULAŞIM