Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4307
Osman_as

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:19

Alıntı:
mustafa 1903
Dünyanın farklı yerlerinde toplu taşıma ile seyahat ettim, böyle ısıtma sistemi kullanan yer görmedim.

Uzaylılar yaparsa ikna olacak gibisin

ctasan
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:21

Alıntı:
Bu başlık iyice siyasete döndü

Emin olun, bu durumu ben de istemezdim, buna katkım olduğu halde.
Siyasetten öte, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusuna böyle hakaret ediliyorsa, buna hepimiz dur demek zorundayız. Mesele bu.

Edit: wowTURKEY kural 1:
Alıntı:
Türkiye'yi, Türkleri, dinimizi, kültürümüzü, tarihimizi kötüleyen, eleştiren mesajları burada görmek istemiyoruz.  İnternette bunları okumaktan bıktığımız için bu siteyi kurduk. 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ = GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
Bunu böyle bileceğiz, bunu böyle bileceğiz, bunu böyle bileceğiz.

En son ctasan tarafından Cmt 16 Mar 2019, 11:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

tetem
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:26

Otobüsten inip marmaray'a binince aktarma indirimi oluyor mu?

berkantmu
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:26

Gözümle Küçükçekmece marmaray metrobüs olmayan bağlantıyı görmeye geldim
hala metrobüs durağın 15 dakikadırvarmış değilim
Bunu basıl yaparlar ya da yapmazlar
Plansızlık abidesi olsa gerek

MuratGezgin61
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:29

Sefer sıklığını arttırabilmeleri için önce tren trafiği tam olarak düzene girmeli ve yaşanan aksaklıkların giderildiğinden emin olmaları gerek. Sistem tam oturmadan sefer sıklığının arttırılması trafiğin başa çıkılmaz bir hal alıp kilitlenmesine dahi neden olabilir.

Hattı kullananların verdiği geri bildirimlere göre aksaklıkların her geçen gün giderek azaldığını görüyoruz. İş düzene girdikten sonra sefer sıklığı da arttırılacaktır.

berkantmu
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:30

Şuradaki duraktan buraya 20 dakikada geldim
Bir altgeçit yapmayı bile akıl edememişler

(+)

Boromir
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:30

İngiliz Alfabesi diye kafa ütüleyen biriyle tartışmaya gerek yok.İngiliz alfabesi değil kendimize uygun şekilde Latin Alfabesine geçtik.İnsan bari biraz süslü bir şekilde saldırayım diye Latin Alfabesi falan der

Alfabe değiştikten sonra okuma yazma oranlarının artması ortada.Demek ki doğru bir adım atılmış.Zaten bunu Atatürk kendi başına uydurmuş değil.Alfabede yenilik çalışmaları II.Abdülhamit dönemine dayanır.Yani Osmanlının son dönemlerinde başlayan bir çalışmaydı.

Bu hattaki eksiklikler giderilse şov yapan zihniyetler elini çekse.Aksaklık olması bunların da işine geliyor bakmayın.Hem buraya yazmak için bahane buluyorlar hem de sürekli belli başlı değerlere hakaret ediyorlar.

kaygusuz2007

2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:32

(+)

Kçekmece kartal yolculuğumuz 10 lu setle başladı sevindik ama kçekmece istasyona erişim ciddi sıkıntılı acil düzenleme ihtiyacı var.

Cemoli D18
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:32

Alıntı:
Şuradaki duraktan buraya 20 dakikada geldim
Bir altgeçit yapmayı bile akıl edememişler

Neresi bura?
Cimere, tcddye, ibbye yaz derim.

Rovildi
2 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 11:35

marmaray'dan sabiha gökçene nasıl aktarma yapılabilir? bileniniz var mı?

sayfa 4307
ANA SAYFA -> ULAŞIM