Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3521
Ayhan İmamoğlu

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 21:43

O zaman burada sadece haydarpaşadaki vagonlar sıkıntılı gözüküyor taşınması için sirkeci için sorun yok o zaman

SahEmre 1903

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 21:45

Evet Ayhan bey, Edirne ve Sirkecide sorun yok Haydarpaşa belirsizliğini koruyor bir kaç gün içerisinde akıbeti belli olur. Bellidir de bizler bilemiyoruz daha doğrusu.

Başka yerde bekleyen Marmaray treni varmı Onu bilmiyorum.

Veli_55

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 21:48

Haydarpaşa'daki rayları sökmeselerdi oradaki 10'lu setler kolayca çıkarılabilirdi....

ctasan
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 21:54

Geçenlerde ben de o bölgeyi gördüm. Haydarpaşa-Ayrılıkçeşme arasında geçici bağlantı imkansız. Çok fazla tarihi eser var.
Forumda söylendiği gibi: ya feribot, ya TIR.

Ayhan İmamoğlu

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 21:58

Yanlis hatirlamiyorsam bu cengelkoy metro vagonlari zamaninda haydarpasa limanin da bekliyordu konteynerlarin orada ona benzer birseyler düşünürler tasima açısından ama bence tır olayı bana mantıklı geliyor

Muhammet07
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:00

feribot işi biraz sıkıntılı çünkü 10lu setleri bölmeleri gerekecek ve tekrar birleştirmeleri bundan dolayı feribot işi olmaz harem de ki d100 başlangıcında otobüs peronları var oradan tırlar ile a. çeşmeye götürülübelir. başka şans yok haydarpaşa çok sakat bir yerde duruyor gümrük vs. falan var ama eninde sonunda taşınacak onlar

SahEmre 1903

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:05

Tır ile taşınırken bölünmeden mi taşınıyor bu konuda bilgim yok nasıl oluyor bu taşıma. Neticede karayolundan taşınacağı için dönüşü vs var mutlaka sökülmeli. Tren feribotundan farkı nedir. Eğer feribot ve yollar faalse feribot daha iyi seçenek gibi geliyor bana.

Muhammet07
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:07

feribotlarla ilgili sitede başlık varmış: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=13810

gelelim tır konusuna, baya uzun tırlar oluyor 5li setler sığar ama 10lu setler için bölmeleri gerekecek yani her türlü bölünecek

Veli_55

1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:14

Haydarpaşa'da 6 yıl boyunca atıl duran marmaray trenlerinin iyi bir bakımdan geçmesi gerekiyor.

başkan furkan
1 hafta önce - Pts 11 Şub 2019, 22:20

En iyisi tren ferisiyle;çünkü tren ferisi 5 vagonu alıyor,ikinci 5 vagonuda bölüp,yanına koyarlar.Çıkartırlarkende makinist kabinleri ön tarafta olur,birisi cankurtaran tarafına,diğeri sirkeci tarafına doğru gider,sonra ortada birleştirirler.Hızlı trenler gelirkende,sığmamıştı,bölüp tren ferisine sokmuşlardı.Yine aynısını yapacaklardır.

sayfa 3521
ANA SAYFA -> ULAŞIM