Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3515
Mehmet Kasım İyonya
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:16
ELEŞTİRİ

Marmaray'da eleştiri yapılmasına katlanamayan bazı kişiler, İzmir Konak tramvayına eleştiri yaptıkları zaman hakarete uğradıklarından yakınmaları, ne kadar ilginç:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6842682#6842682

Alıntı:

Ayrıca bir eleştri yazsak belediye şakşakçısı misafir -fake- troller sürekli küfür içeren mesajlar yazıyor. Sanırım bir çeşit ruh bozukluğu yaşıyor olabilirler. Bu da yorumcuları bıktırıyor haliyle.

Halbu ki ben Konak Tramvayı'nı eleştirenlere hiç hakaret etmedim. Anlayışla karşıladım. Seviye meselesi.

igaspotter
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:28

Alıntı:

Halkalı'dan yeni havalimanına giden otobüslerin kalkış noktası ile halkalı marmaray istasyonu arasındaki mesafe ne kadar?

İstasyonun hemen yanında dibinden kalkıyor

(+)

(+)

YILMAZ ŞENGÜL

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:37
mustafasa7

Mustafa beyin fotoğrafını biraz açınca daha net gözüküyor.(Feneryolu İstasyonu)

FOTOĞRAFLAR MUSTAFA beyindir...
Orjinal!

(+)

Parlaklık ayarı yapılmış olan, turnikeler daha net gözüküyor

(+)

Rifat Behar
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:40

(+)

Kaymak gibi beton dökmek varken

kum + kaldırım taşı + aralarını doldursun diye üzerine tekrar kum

şeklindeki İLKEL sistemden vazgeçmediler ya. Allah islah etsin diyorum başka bir şey demiyorum..

ersin ozgurbuz
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 12:50

Navigasyonlarda istasyonlar ne zaman guncellenir acaba?

reşitözen
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:08

Göztepe eski istasyon...

(+)

yusuf708
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:11

Navigasyonlarla ilgili: Google Maps hakkında önceki sayfalarda bir paylasim yapılmisti.

Mehmet Kasım İyonya
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:17
YOLCU KONFORU

İstasyonlardan çekilen fotoğraflarda özellikle merdivenlerin oldukça dik yapıldığını görüyorum. Yaşlı ve engelliler için kolay erişim olmayacak gibi duruyor. Asansörlerin çalışmama durumunda konfor azalabilir. Biraz daha yatay yapılamaz mıydı? Bilet katları çok yukarıda yapılmış gibi duruyor, bu kadar yükseltmeye gerek var mıydı? Gişeler girişte mi olsaydı acaba?

Berke Karaali57
6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:56
Küçükçekmece

İstasyon yolcularını sakin bir biçimde bekliyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

ŞAFAK 27

berlin81

6 ay önce - Pts 11 Şub 2019, 13:57

Alıntı:

Kaymak gibi beton dökmek varken

kum + kaldırım taşı + aralarını doldursun diye üzerine tekrar kum

şeklindeki İLKEL sistemden vazgeçmediler ya. Allah islah etsin diyorum başka bir şey demiyorum..

Kaymak gibi beton dökünce yağmur yağdığında su toprağa karışmıyor. Taşın altına uygun kumu, uygun yöntemle döktükten sonra sorun yok.

Zaten eğim yapmayı beceremiyorlar, muhtemelen yağmur suyu tahliye sistemi de yoktur. Yağmur sularını kanalizasyona verdikleri için yağmur yağdığında her yer lağım kokuyor. Bari kum koysunlar da kaldırımda göl oluşmasın.

sayfa 3515
ANA SAYFA -> ULAŞIM