Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2140
Ergunaydemir
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 00:22
Sn Yılmaz Şengül Bey

Yılmaz Bey merhabalar,

Bugün hakkımda yazdığınız güzel mesajınızdan dolayı Size teşekkür etmek isterim.

Saygılı, enerjik ve sevgi dolu bir arkadaşımız olarak forumun havasını her zaman pozitif bir şekle çevirmeyi biliyorsunuz, bundan dolayı aslında biz Size çok şey borçluyuz.

İnşallah hayatınız boyunca enerjinizi ve sevginizi hiç kaybetmezsiniz.

Tekrar teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

orkuncetin
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 08:31

Pendik gar sahasına geniş alana ne yapıldığı konusunda fikri olan varmıdır? Daha önce bende okumuştum forumda ama unuttum ve bulamadım.

Ayrıca çok yoğun fore kazık işi yapılıyor merak ettim gerçekten.

yusuf708
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 08:37

Biraz önce Söğütlücesme istasyonunun altında bir kamyon hafriyatlarla ilgileniyordu.

HakanHkn34
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 10:13
Söğütlüçeşme

Söğütlüçeşme istasyonunun altında Kurbağlıdere ile ilgili bitmemiş hafriyat işleri var. Sanırım iş makinaları orada onun için çalışıyor, Marmaray için değil. Belki de istasyon işleri için dere ıslah işinin bir aşamaya gelmesi bekleniyordur. Akla gelen bir ihtimal de, bu istasyonun daha sonra açılması.

ilhanozcan
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 11:40

Çekmecede minibüsler için yer değişikliği olacak mı acaba? Yeni yapılan yerde yer yok gibi duruyor, az bir şey yürüyeceğiz gibi gözüküyor.

sefer bayraktar

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 11:46

Çekmece
fotoğrafı sildim.....
eksi puan verenler mutlu olsun...

En son sefer bayraktar tarafından Prş 08 Mar 2018, 21:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

vedatu2000
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 12:31

Israrla geçmiş fotoları yüklüyor uyarılara, ricalara kulak asmıyor, anlamak istemiyor

ozgurozkan34
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 14:29

Alıntı:
Pendik gar sahasına geniş alana ne yapıldığı konusunda fikri olan varmıdır? Daha önce bende okumuştum forumda ama unuttum ve bulamadım.

Bende merak ediyorum, trenin geçeceği zeminde ne gibi bir problem vardı da bu kadar yoğun bir şekilde fore kazık çakılıyor. Pendik ile yunus arası bir birleşse işler daha da hızlanacak.

Nizamettin KARA

3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 15:10
Cevizli atalar arası

(+)
Daha önce resimlemiştim Şehit Hakan Kurban caddesi karşısındaki yaya alt geçidi ile atık su gideri kollektörü arasına fore kazıklar çakılmıştı.Kazıkların etrafında toprak alınınca L şeklinde döşendiğini gördüm.Araç alt geçit inşaatı olabilirmi fikirleriniz.Burası biterse Cevizli Atalar istasyon rayları birbirlerine kavuşacak.

A_halil
3 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 15:37
8 Mart bugünlük 1

Sirkeci garı ziyaret edildip geçmiş yâd edildi

(+)

(+)

Makas yerinde çalışma durmuş 😞

(+)

ama yağmur ☔ altında 2. Tünel girişinde faaliyetlere devam Maşallah

(+)

(+)

İkinci tünel diğerine göre biraz kısa