Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2139
sefer bayraktar

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 18:54

Çekmece istasyon çalışması

(+)

(+)

dorad
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:12

Yalnız şu Çekmece istasyonundaki gelişmeyi hiçbir istasyonda görmedim. 1 veya 1 buçuk ay öncesine kadar bir kum tepesinden ibaretti.

A_halil
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 19:58
Küçükçekmece istasyon ilerleme

Sefer Bey buda benden bugünlük

Bu iki simge yi nasıl yaptım bende anlamadım

(+)

e_mutlu

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:13

Çekmece meydanın bu varoş görüntüsü ne zaman düzelecek , istasyon etrafında ne ararsan var gecekondu ; inşaat malzemesi satan yerler ,ucube binalar , bol çukurlu yollar , yolları işgal eden minibüsler ,hiç bitmeyen trafik çilesi sanki ortadoğuda bir yer ..her geçtiğimde üzülüyorum meydan biraz düzenlendi ama etrafı çok kötü..umarım istasyonla biraz görsel olarak toparlanır....

Erkan Florya

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 21:04

Akvaryum istasyonunun ust bilet holuna ulasacak olan , yol tarafindaki ust gecitin merivenlerinin betonu ve hemen yanindaki asansorun betonu dokulmus.

(+)

(+)

(+)

uurb

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 22:21

Şu proje olabilir mi?
https://www.pendik.bel.tr/proje/detay/tcdd-aktarm ...1476364242

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=6357621#6357621
Alıntı:
Pendik İstasyonu Bölgesi 07.03.2018

İstasyon bölgesinde çalışmalar uzun zamandır devam ediyor. İstasyon çıkışının olduğu bölgede şu an inşaat çalışması var. Bu bölgede ne yapılacağı ile bilgisi olan var mıdır?

syilmaz68

9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 22:27

Alıntı:
Sorulara cevaplar

Son birkaç sayfayı okudum cevap vermek istiyorum, bazı soru işaretlerine,
1- Proje ne zaman biter?
Bildiğiniz üzere, işin bir de Siemens boyutu var, hattı halkalı kazlıçeşme arası diye düşünürseniz, bu hattı da 7-8 parçaya bölerseniz, sırasıyla hat, siemens e teslim edilecek ve siemens kendi işlerine başlayacak, son teslim ağustosta olur, kalan işleri siemens tamamlayacak, bakan bey in 29 ekim diye bir söylemi oldu ama en kötü tarih 31 aralık, ...
A

belli ki konuya hakimsiniz ve dilerim ki doğru bilgiler sunarsanız. Yıllar içinde bu bilgilendirme işini provokasyon aracı yapanlara da rastladık.... Ama mutlaka işin içinde olan uzmanlar da oldu ve bilgilendirildik. Müteşekkirim. Merakla ve heyecanla beklediğimiz şu tesisle ilgili hızla ve doğru bilgi geldiği takdirde forumu takip eden bilinçli arkadaslarin etkilediği çevreyle beraber güçlü bir toplumsal kamuoyu gücü elde edilir. Bu da yetkililer için yararlı bir baskı oluşturur diye düşünüyorum.

erimz
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 23:37
Hat Boyu Bakirköy

Hat boyunda kataner direklerine metal aksam takılmış vaziyette idi. Ve yeni köprünün engelli geçişi için rampa yapılıyor, metal bağlantılar takılmıştı 1 haftaya bitirirler sanırım. Ondan sonra ana köprünün yıkılması kalıyor geriye. Yarın fotoğraf çekip paylaşacağım iyi geceler herkese.

ramir3438
9 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 23:45

Alıntı:
Çekmece meydanın bu varoş görüntüsü ne zaman düzelecek , istasyon etrafında ne ararsan var gecekondu ; inşaat malzemesi satan yerler ,ucube binalar , bol çukurlu yollar , yolları işgal eden minibüsler ,hiç bitmeyen trafik çilesi sanki ortadoğuda bir yer ..her geçtiğimde üzülüyorum meydan biraz düzenlendi ama etrafı çok kötü..umarım istasyonla biraz görsel olarak toparlanır....

Orası hep öyleydi. Öylede kalır. Belediye ruhsat verirken imar planına göre hareket etse şimdi güzel güzel meydanlarımız çarşılarımız olurdu. Ama gel gör ki ortada uyacak bir imar planı yok.

İstasyonla birlikte gel geç yapan insan populasyonu o meydanda artacaktır. Böylelikle daha karlı dükkanlar o meydan olacaktır.

Ergunaydemir

9 ay önce - Prş 08 Mar 2018, 00:22
Sn Yılmaz Şengül Bey

Yılmaz Bey merhabalar,

Bugün hakkımda yazdığınız güzel mesajınızdan dolayı Size teşekkür etmek isterim.

Saygılı, enerjik ve sevgi dolu bir arkadaşımız olarak forumun havasını her zaman pozitif bir şekle çevirmeyi biliyorsunuz, bundan dolayı aslında biz Size çok şey borçluyuz.

İnşallah hayatınız boyunca enerjinizi ve sevginizi hiç kaybetmezsiniz.

Tekrar teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

sayfa 2139
ANA SAYFA -> ULAŞIM