Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Süleyman Hilmi YILMAZ

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:28
İstanbul Marmaray CR3 Projesi (Banliyö hatlarının iyileştirilmesi)

3. CR3 Sözleşmesi (Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatlarının İyileştirilmesi, İnşaat, Elektrik ve Mekanik Sistemler)

Gebze-Haydarpaşa, Sirkeci-Halkalı Banliyö Hatlarının İyileştirilmesi; İnşaat, Elektrik ve Mekanik Sistemler CR3 işinin teklifleri 28 Şubat 2011 tarihinde alınmış olup 25 Ekim 2011 tarihinde sözleşme imzalanarak 3 Kasım 2011'de yer teslimleri yapılarak işe başlanılmıştır.

İhale Tarihi (Önyeterlilik/Teknik Teklif Zarfı Açılışı) 28 Şubat 2011
Sözleşmenin İmzalanması 26 Ekim 2011
Yer Teslimi ve İşe Başlama 03 Kasım 2011
İşlerin Tamamlanma Süresi 1324 Gün
Sözleşme Süresi 29 Ekim 2013-18 Haziran 2015
Toplam Sözleşme Bedeli 1.042.079.084 Euro

batuhandemir1
5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:30

Yeni üyemiz,zaten var marmaray banliyö hatları kapatılışıyla ilgili başlığımız,özellikle fazla başlık açmıyoruz ve mümkün mertebe olan başlıkları birleştirerek,forumdaki gereksiz başlık sayısını gidermeye uğraşıyoruz,yoksa çoğu başlık bikaç mesajla kaybolup gidiyor,yeni mesajlar eklenmiyor.

emrenmert

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:34

Haydarpaşa banliyösünün kapatılma tarihi henüz netleşmiş değil. Ekim ayı içinde deniyor.
İstanbul banliyösü ise martta kapatılacak.

batuhandemir1
5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:38

Alıntı:
Haydarpaşa banliyösünün kapatılma tarihi henüz netleşmiş değil. Ekim ayı içinde deniyor.
İstanbul banliyösü ise martta kapatılacak.

Haydarpaşa'da istanbul'dur,üvey evlat görmeleri bu şekilde açık olarak kendini belli ediyor,eskiden sirkeci derlerdi,şimdi istanbul garı diye söylüyordu o garı.
Hem 17 eylülde resmi açıklama olmasa bile kesin dille kapanıcak deniyordu,tüm iett şöförleri aralarında bunu konuşuyordu,ama vazgeçildi,1 hafta sonra kapanabilir taş çatlasa dendi ama 24 eylülde yine kapanma olmayacak ne zaman olacağı ise belirsiz.Derin sessizlik gösteriyorlar bi laf atıp ortaya,çocuk oyuncağı geliyor heralde.

Süleyman Hilmi YILMAZ

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:40
Gebze 23.09.2012 Resimler

Gebze de çalışmalar 7 gün süre ile yapılıyor. Fotoğraflar bugün e (23.09.2012) aittir.

(+)  
Doğu tarafındaki fore kazık çalışmaları, başlık betonları için hazırlık yapıyorlar.

(+)  
(+)  
(+)  
(+)

Artık şekillenmeye başlayan Gebze İstasyon Sahası

Süleyman Hilmi YILMAZ

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:43

Alıntı:
Yeni üyemiz,zaten var marmaray banliyö hatları kapatılışıyla ilgili başlığımız,özellikle fazla başlık açmıyoruz ve mümkün mertebe olan başlıkları birleştirerek,forumdaki gereksiz başlık sayısını gidermeye uğraşıyoruz,yoksa çoğu başlık bikaç mesajla kaybolup gidiyor,yeni mesajlar eklenmiyor.

Evet yeterince başlık haklısınız, ama cr3 çalışmaları 2-3 tane başlıkta takip ediliyor. asıl o şekilde kayboluyor mesajlar.

Ben kendi adıma, gebze çalışmalarını burada yazacağım.

Emir Karagüler

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:48

Ben başlığı mantıklı buldum Daha sonra banliyöler kapatılmasına ilişkin başlık ile birleştirililebilir.Mevcuttaki çalışmaları ve geleceklteki bilgilendirmeleri bu başlıktan yapabiliriz

batuhandemir1
5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 15:51

Bu başlıktaki mesajlar gebze kısmı cr3 diye geçiyorsa diğer başlığın ismi değiştirilip,ona aktarılabilir,böylelikle daha düzenli takip edilir.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=40700

Ertan AKYILDIZ

5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 23:04

Alıntı:
Evet yeterince başlık haklısınız, ama cr3 çalışmaları 2-3 tane başlıkta takip ediliyor. asıl o şekilde kayboluyor mesajlar.

Ben kendi adıma, gebze çalışmalarını burada yazacağım.

Süleyman bey ben de açmış oduğunuz bu başlıkta Tuzla bölegesinden elimden geleceği kadar resimli ve yazılı paylaşımlar yapacağım.

batuhandemir1
5 yıl önce - Pzr 23 Eyl 2012, 23:08

1970 senesinde gebze istasyonda çekilmiş istasyon filminden bi kare gördüm,o günden beri gebze istasyonunda en ufak değişiklik yapılmamış,hatta şimdi bile yanda gözüken o tretuar duruyor,ama o günlerin o sıcaklığı,hiç yoktu biyerde tabi,ona laf yok ama marmarayla birlikte o yandaki tretuarıda yıkmaları lazım.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM