Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13

Pendikmi Kartalmı
Pendik 45.1%  45.1%  [93]
Kartal 54.9%  54.9%  [113]
Toplam Oy : 206

Mehmet DK

2 yıl önce - Prş 21 Tem 2016, 01:24

Güzel yorumlarınız sayenizde iki güzide ilçemizden de nefret ettik çok şükür. Artık ne Pendiğe, ne de Kartala gideriz. Bzleri aydınlattığınız için çook teşekkürler arkadaşlar.

Serdar YAZICI
2 yıl önce - Prş 21 Tem 2016, 08:37

Maltepe.

Volkan__34
2 yıl önce - Prş 21 Tem 2016, 09:04

Alıntı:
Güzel yorumlarınız sayenizde iki güzide ilçemizden de nefret ettik çok şükür. Artık ne Pendiğe, ne de Kartala gideriz. Bzleri aydınlattığınız için çook teşekkürler arkadaşlar.

Boşverin insanların yorumlarını İmkanı olan herkes gidip kendisi görsün her yeri. İstanbulun her yerinde gidilip görülecek çok güzel yerler var.

oguzhancoskun
2 yıl önce - Cmt 23 Tem 2016, 03:00

Tatlıca semt tartışması yapıyoruz hocam sıkıntı yok ancak bir türlü ikna edemiyoruz birbirimizi
Sonuç olarak şöyle diyelim. Kartal'da Pendik'te gelişen, daha da gelişmeye açık ilçelerdir.
İki ilçenin en önemli artısı sahil şeridinde olmasıdır. İnsanların rahat nefes alabilecekleri gezebilecekleri kendilerini iyi hissedecekleri mekanlar iki semtte de bolca mevcuttur. Merkezlerinde yerlerde çöp bulamazsın temiz ve düzenlidir. Zaten bildiğiniz üzere bu iki semt yan yanadır komşudur
Artılar eksiler günlerce konuşulur tartışılır fazla uzatmaya gerek yok. Baya bir tartışıldı çünkü.
Pendik'i de Kartal'ı da gezip görmekte fayda var.

En son oguzhancoskun tarafından Cmt 23 Tem 2016, 03:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmut11
2 yıl önce - Cmt 23 Tem 2016, 03:02

Off şu Pendik'i karalayanın tek derdi "muhafazakar" olması.Herkes sizin gibi yaşamak zorunda değil.

Geçin bunları arkadaşım. Marina bile çok güzel değer katıyor.

Anadolu yakasının Bakırköyü olacaktır Pendik

Volkan__34
2 yıl önce - Cmt 23 Tem 2016, 22:04

Alıntı:
Off şu Pendik'i karalayanın tek derdi "muhafazakar" olması.Herkes sizin gibi yaşamak zorunda değil.

Ne alakası var? Herkes tabiki kimse gibi yaşamak zorunda değil. Burada önemli olan Pendiklilerin de bunu kavrayabilmesi. Yoksa muhafazakarlılıkta sıkıntı yok.

merve bulut42
2 yıl önce - Sal 23 Ağu 2016, 23:32

Merhaba lutfen yardim istiyorum arkadaşlar caglayan adliyesinden metrobusle pendik hizli tren garina nasil gidebilirim şimdiden yardımcı olan kişilere cok teşekkür ederim

eretna1048
2 yıl önce - Cmt 03 Eyl 2016, 03:08

kartal'da üç yıl çalıştım dragosu adalar manzarası yeter diyerek rengimizi belli edelim..başkentten selamlar

sazanhayko
2 yıl önce - Cmt 03 Eyl 2016, 03:59

Merve Bulut 42 demiş ki:

Alıntı:
Merhaba lutfen yardim istiyorum arkadaşlar caglayan adliyesinden metrobusle pendik hizli tren garina nasil gidebilirim şimdiden yardımcı olan kişilere cok teşekkür ederim

Aslında mesajınızı yanlış başlığa yazmışsınız ama elimden geldiğince cevaplayayım.
Çağlayan'dan Söğütlüçeşme yazan bir metrobüse binin, Söğütlüçeşme'de inip oradan 17 hatlı otobüse aktarma yapın.

sercann1903
2 yıl önce - Cmt 03 Eyl 2016, 12:14

Alıntı:
Pendiğin sadece çarşısı Kartal'a yeter de artar.

başka da bi numarası yok zaten

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet