Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Pendikmi Kartalmı
Pendik 45.8%  45.8%  [87]
Kartal 54.2%  54.2%  [103]
Toplam Oy : 190

Gokhan Bayraktar
5 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 23:55

Ortasinda Maltepe mi vardi bunlarin ortasinda kim varsa o

Kerim KARADAĞLI

5 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 23:57

Alıntı:
Ortasinda Maltepe mi vardi bunlarin ortasinda kim varsa o

Ortasında baska bir ilçe yok. Maltepe Kartal'ın batısındaki ilçe yani ikisindende önce

Gokhan Bayraktar
5 yıl önce - Cmt 22 Eyl 2012, 23:58

Alıntı:
Maltepe Kartal'ın batısındaki ilçe yani ikisindende önce

Anadolu yakasini pek bilmem ama bu ucu birbirine yakin diye hatirliyordum Hala Maltepe diyorum ama

Alıntı:
eyvah, sehir savaslari yetmiyormus gibi bir de ilce savaslari cikti basimiza.

Bu birşey degil daha mezraa yarışlarina gececegiz.Yetmezse sokak savaşlari!Bu da bir iç sivil savaş başlatabilir

Yiğit Demirkaya

5 yıl önce - Pts 24 Eyl 2012, 02:38

Kartal ve Pendik'i kıyaslamak Pendik'e hakaret etmek demek.. Bence Pendik şuan İstanbul'un en çok gelişen ilçelerindendir.. Hatta İstanbuldan apayrı bir şehir gibi..

osmancık
5 yıl önce - Pts 24 Eyl 2012, 06:13

Zaha Hadid'in projesi yapilirsa Kartal olacak

C. H. Engin Er

5 yıl önce - Pts 24 Eyl 2012, 14:23

Pendik'in Kurtköy'ü bile Kartal ile karşılaştırılamaz, Kartal 20 senede kendinden kopan neredeyse tüm ilçelerden daha geride kaldı.

Kartal dan kopan alanda Tuzla, Pendik, Maltepe, Sultanbeyli, Sancaktepe ilçeleri var şu an ve Kurtköy'ün de kopması çok zaman almayacak. Bu ilçelerden Maltepe daha çok Kadıköy ile içli dışlı, Tuzla, Kurtköy ve kısmen Sultanbeyli'nin merkezi konumunda olan bir Pendik var. Sancaktepe ise Kartal ile ilişkisini kısmen devam ettiriyor ama Ümraniye ile de sıkı fıkı.

Kartal mı daha gelişmiş, Pendik mi? Cevap Pendik.
Kartal mı daha çok gelişiyor, Pendik mi? Cevap Pendik...

mesgul
5 yıl önce - Pts 24 Eyl 2012, 14:32

Fenerbahçe galibiyetinden sonra Pendik bayağı gelişti

Bekir Yal
5 yıl önce - Sal 25 Eyl 2012, 11:31

Kartal sanki daha ön plana çıkarılacakmış gibi duruyor. Mevcut hali bilmiyorum ama dönüşüm projeleri ile merkez olacak gibi.

Anadolu yakasında gelişmiş ilçe istiyorsanız koskoca Sultanbeyli var

egehan

5 yıl önce - Sal 25 Eyl 2012, 11:45

Daha önce kartal da oturdum ama bence Pendik daha gelişmiş gibi duruyor

Yiğit Demirkaya

5 yıl önce - Çrş 26 Eyl 2012, 02:47

Kartalda olupta, Pendikte olmayanlar:
Metro (2015'ten itibaren Pendik'te de olacak)

Pendik'te olupta, Kartalda olmayanlar:
Marina
Havalimanı
Ro-Ro Limanı
Tersane
Arabalı Vapur
Benzin Cafe (Benzin Cafe Ne alaka diyecek olabilirsiniz.. şu nedenle yazdım: İstanbul'da, Bağdat cad., Caddebostan, Fenerbahçe, Bakırköy, Bahçeşehir, Ataşehir, Suadiye, Bostancı gibi semtlerde şubeleri olan bir cafe =) )

İstanbul'un en büyük çarşısı Pendik çarşısı ile Kartal çarşısını karşılaştırmaya bile gerek yok
Konut projeleri desek, Pendik'in sadece bir mahallesi, Kartal'a yeter..
Pendikte bir çok 5 yıldızlı otel var.. Alışveriş merkezi olarak karşılaştırma yapsak Via/Port gibi muazzam bir yer var ki diğerlerini saymıyorum bile..

Kartal, Pendik, Tuzla 3lüsünün merkezi kesinlikle Pendiktir (Gebzeyi bile katabiliriz)..

Daha öncede dediğim gibi iki ilçeyi karşılaştırmak, Pendik'e hakaret etmek demektir.. Ne demişler? İtalya'da Venedik, Türkiye'de Pendik..

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet