Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Belediye Otobüsleri - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 46
Ahmet377
4 ay önce - Sal 14 May 2019, 19:00

4 haziranda altınoluğa gidecem otogarda indikten sonra evim altınoluk köy yolunda oradan altınoluk şehiriçi otobüsüne binecem iki şey soracam ücreti ne kadar ve saatleri ne zaman altınoluk ekin tıp merkezinin oradan köy yönüne binecem internete girdim bulamadım

Melih Balkes
3 ay önce - Prş 23 May 2019, 15:15

Bu otobusleri iyice karıştırdılar hem yeni adlarıvar (mesela 25ta gibi) hem eski adları var (d9 gibi)

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 00:18

Alıntı:
31.05.2019 tarihinden itibaren yaz seferlerine geçileceğinden dolayı Balıkesir -Edremit- Burhaniye -Ayvalık - Sarımsaklı - Altınova hatlarımız ayrılarak Balıkesir - Burhaniye - Ayvalık - Sarımsaklı - Altınova ve Balıkesir-Edremit-Akçay-Altınoluk güzergahlarında hizmet verecektir. [*]

(+)

Büyükşehir tarifeyi yanlış anlaşılacak şekilde yayınlamış, doğrusunu ilerleyen saatlerde yayınlayacağım.

mahmut11
3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 00:40

Balıkesir-Altınoluk ve Balıkesir-Ayvalık hatlarında noktalardan geçiş saatleri yazılmış,
Havranda baş duraklardan kalkış saatleri, değil mi? Doğru okudum galiba.

Bu arada- Mıhlı-Edremit hattında da bayram boyunca ek sefere ihtiyaç doğabilir diye düşünüyorum.

Burak KAYNAŞ
3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 04:31

Raylı Sistemler(olmayan) ve Ulaşım Daire Başkanlığımız Çok Basit bir otobüs tarife çizelgesi dahi hazırlamaktan aciz iken ,biz ne kadar uçuk hayaller(Banliyö,HRS,Metrobüs..Vs) peşinde koşuyormuşuz meğer...

Liyakat aranmaksızın, sadece referans dikkate alınarak,göreve getirilen kimselerden bundan fazlasını beklemek zaten abes olurdu...

Yücel Başkandan beklentim ; Belediyenin Ulaşım Daire Başkanlığı dahil tüm birimlerine konuşlanmış bu tip amatör personeli layık olduğu birimlerde görevlendirip, yerlerine , alanında Uzman kimselere istihdam sağlaması yönünde..

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Prş 30 May 2019, 16:07

BALIKESİR-BANDIRMA GÜZERGAHI RAMAZAN BAYRAMI SEFER SAATLERİ [*]

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Cum 31 May 2019, 18:43

Alıntı:
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş. olarak vatandaşlarımıza Bayram süresince Ücretsiz seferler gerçekleşecektir.
Siz Vatandaşlarımıza Şimdiden iyi yolculuklar dileriz. [*]

DUYURU!
Ramazan Bayramının 1.,2. ve 3. Günlerinde Aşağıda Belirtilen Sefer Saatleri Uygulanacaktır.
Vatandaşlarımıza Duyurulur. [*]

(+)

damlamars
3 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 11:25
Otobüs hkk.

Merhaba, altınoluk otogarından balıkesire gideceğim bu belediye otobüsleri ile, yanımda köpeğim var küçük cins yavru ve kendi çantası içinde, acaba diğer belediye otobüslerinde olduğu gibi yanıma almama izin veriliyor mu? Bagaja vermek istemediğim için belediye otobüsünü tercih etmeyi düşünüyorum zaten? Yada başka balıkesire gidebileceğim bir yol var mıdır? teşekkürler.

Beykaresi
3 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 22:50

Belediye otobüsünde bir sorun çıkmaz evcil hayvanınız ile güzel bir yolculuk geçirirsiniz. Hayırlı yolculuklar.

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Cum 02 Ağu 2019, 12:43

ZAM DUYURUSU!
Alıntı:

Kaynak

Tek binişlik biletler ile Tam Balkart depozito fiyatları da zamlanmış. Aşırı derecede pahalı.

sayfa 46
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara