Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Belediye Otobüsleri - Haberler ve Sohbet
« önceki   123 ... 44454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 45
Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Cum 18 Oca 2019, 20:12

Alıntı:
DUYURU!
KYK-KURTDERELİ-KAMPÜS Hattı 19/01/2019 ile 03/02/2019 tarihleri arasında sömestr tatili nedeniyle aşağıda belirtilen saatlerde hizmet verecektir. Vatandaşlarımıza duyurulur. [*]

Bu hat tamamen yanlış bir adımdı. 62 adet 8 metrelik Karsan ATAK araçlarla 15-20 km arasında değişen bir yola hizmet değil hezimet ediliyor resmen. Pek ümidim yok ama yeni dönemde umarım bir çözüm yolu bulunur.

ahmet sert

7 ay önce - Cum 18 Oca 2019, 20:14

Alıntı:
Bu hat tamamen yanlış bir adımdı. 62 adet 8 metrelik Karsan ATAK araçlarla 15-20 km arasında değişen bir yola hizmet değil hezimet ediliyor resmen. Pek ümidim yok ama yeni dönemde umarım bir çözüm yolu bulunur.

Tamamen katılıyorum.Bu konuda artık bu dönem bir adım atılmalı, çözüm bulunmalı...

Burak KAYNAŞ
7 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 11:22

Kanaatimce kısa vadede faaliyete geçirilebilecek en uygun çözüm; kampüs hattına, tıpkı İstanbul da olduğu gibi Hususi bir hat ve duraklar tahsis edilerek işletilecek Metrobüs taşımacılığı olacaktır...

Hattı da en baştan İnşa ederken,ileride “raylı sistem” taşımacılığına dönüştürülebilecek şekilde(alt yapı , duraklar, alt üst geçit, köprülü kavşak vs.) tasarlayıp faaliyete geçirirlerse süper olur.

Üstelik bahsi geçen güzergahta hattın inşaatında çok zorluk çıkaracak bir yapılaşma olmaması da ayrı bir avantaj(Bigadiç Kavşağı-Çağış arası çok uygun)

İlla ki kampüs dolmuşçusunu da, mağdur etmeyeceğim diyorsan, 3 veya 4 araç sahibine birleşip bir körüklü otobüs ile metrobüs hattında çalışmayı teklif edersin( tabii ki gerçek anlamda bir belediye denetimi ile) ha illa olmaz derlerse ttm - bakım okulu arası bir hat verirsin orada döner dururlar.

ahmet sert

7 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 12:47

Alıntı:
İlla ki kampüs dolmuşçusunu da, mağdur etmeyeceğim diyorsan, 3 veya 4 araç sahibine birleşip bir körüklü otobüs ile metrobüs hattında çalışmayı teklif edersin( tabii ki gerçek anlamda bir belediye denetimi ile) ha illa olmaz derlerse ttm - bakım okulu arası bir hat verirsin orada döner dururlar.

Belediye yönetimi eğer bu hattı planlarken direnç-tepki göreceklerini düşünüyorsa Burak'ın dediği gibi körüklü araçlar devreye sokulup kazancını onlara versinler, hatta mevcut körüklü araçlara birkaç tane de ilave etsinler, yeterli sayıda körüklü araç sefer yapar, minibüs esnafının da kazançları tatminkar düzeyde olursa ortada bir sorun kalacağını düşünmüyorum.Şimdi Bakım Okulu hattı çok işlek bir duruma geldi, birkaç seneye kadar bu yoğunluk daha da artar.Şehir Hastanesi, Bakım okulu, Adliye, Özel Okullar, 10 Burda ve yanına yapılacak iki site ile burası hem kısa mesafe olması hem de yoğunluk olarak çok cazip olacak bence...Kampüs hattına, sorun çözülmek istendikten sonra çok rahat, çözümler bulunulabileceğini düşünüyorum.

Misafir 369

7 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 13:54

Eski SSK hastane binası ne olacak bilen var mı? Terk edilmiş halde duruyor

Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Cmt 19 Oca 2019, 14:09

Kampüs araçlarına iki adet hat açtılar ve numaralandırılması bile yapıldı resmiyette.
22K | TTM-KAMPÜS
22KY | KYK-KAMPÜS şeklinde.
Ancak otobüslerin üzerinde hat numaraları yazmamakla birlikte, yaşananları anlatsam içi sizi dışı beni yakar.

kara çam
6 ay önce - Prş 24 Oca 2019, 13:22

Selamlar efendim. D8-K6 bitişik hattı hala çalışıyor mu

Berktuğ
site denetçisi

4 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 12:05

Alıntı:
DUYURU!

19 Nisan 2019 Cuma günü ilimizde yapılacak olan 55.Cumhurbaşkanı Bisiklet Turu Etkinliği(Balıkesir-Bursa etabı) nedeniyle 09:30 - 12:30 saatleri arasında Vasıf Çınar caddesi-Tren Garı-Kuva-i Milliye kavşağı-Sanayi Sitesi Kavşağı-Otobüs Terminali Kavşağı-Ilıca Kavşağı-Demirkapı-Susurluk Şehir Merkezi Kavşağı-Şeker Fabrikası-D565 Karayolu-Manyas Kavşağı-Aksakal-E90 Karayolu caddeleri trafiğe kapalı olacaktır. 09:30 - 12:30 saatleri arasında Toplu Taşıma araçlarımızın sefer saatlerinde oluşabilecek aksamalar için şimdiden özürlerimizi sunar siz değerli kamuoyunun bilgilerinize sunarız. [*]

09:30-12:30 saatleri arası stadyum caddesi ve çevresinin trafiğe kapalı olması sebebiyle Kurtdereli - Çağış Kampüs güzergahında hizmet veren toplu taşıma araçlarının kalkış noktası S.S. Balıkesir Servis Taşımacılığı önüdür.

Güzergah: Atatürk Caddesi - Cengiz Topel Cad. - Rüzgar Caddesi - Savaştepe Caddesi - Adliye Kavşağı [*]

Kullanacak olanlara duyurulur!

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Sal 07 May 2019, 11:01

RAMAZANA ÖZEL SEFERLER VE DETAYLARI [*]

Seçkin_k

3 ay önce - Sal 14 May 2019, 17:48

Terminal - Kampus hattinin olmamasi tam bir plansizlik ornegi. Universite hastanesi icin cevre ilcelerden gelenler icin kampuse gitmek eziyet. Ben cozumu Nef minibusuyle kyk ya gidip sonrada kampus araclarina binerek cozdum. Dursunbeyden, Balyadan, Manyastan vb. universite hastanesine gelen yaslilarimiza Allah sabir versin.

sayfa 45
« önceki   123 ... 44454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara