Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Adana çakmak caddesi trafiğe kapatılsın mı?
a)Evet 90.6%  90.6%  [48]
b)Hayır 9.4%  9.4%  [5]
Toplam Oy : 53

KQKSAL
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 00:09
Adana Çakmak Caddesi trafiğe kapatılsın mı?

Ben çakmak caddesinin trafiğe tamamen kapatılarak ve bir çok yeni çevre düzenlemesi ile İstanbuldaki istiklal caddesi gibi adana için müthiş turistik ve sosyal bir cadde olacağı inancındayım..

(+)

adanali0134
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 19:52

ilginç bir fikir ve gayet hoş fakat adana da bu söylediğin işi becerecek yönetici malesef yok.

Furkan Özer1
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 20:18

Bencede kapatılmalı.Hatta yapılırsa Çarşıda Çakmak caddesininde bulunduğu yerden Nostaljik tramvay bile geçirilebilir.Aynı Bursadaki gibi.

Burak Yılmaz.
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 20:20

Kapatılmalı ama şu sıralar kapatılacağını sanmam .

En azında 5 yıl gibi bir süre zarfında. Tabi zaman neyi gösterir bilinmez.

KQKSAL
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 20:20

Bana göre kesinlikle trafiğe kapatılmalı ama trafiğe güzel bir ayar verilmeside çok önemli.Adana için önemli bir kazanç olacağına şüphem yok.Gerçekten böyle verimli bir cadde açık hava avm si gibi çok iş yapar ve caddenin değeri daha da artardı.Caddenin değerinin artması demek Adananın değerinin artması demek...inş.yöneticilerimiz böyle bir girişimde bulunur..

adnlserdar
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 21:43

Yanlış hatırlamıyorsam 90'lı yıllarda araç trafiğine kapatılmıştı ancak beklenen olmamış tekrar trafiğe açılmıştı.Tabiki bu çok uzun zaman önce idi.Şuan ki şartlarda eğer çevre düzeni yapılır ise gerçekten tekrar denemeye değer diye düşünmekteyim.

gürsel6855
5 yıl önce - Cmt 08 Eyl 2012, 22:06

Bu konuyu Çakmak Caddesinin esnafına da sormalı.Yolun trafiğe kapatılması esnafın işini ne derece etkiler,olumlu yanlar olumsuz yanlar araştırılmalı.

KQKSAL
5 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2012, 00:24

çakmak caddesinin trafiğe kapatılmasının artıları ve eksileri neler olabilir arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum...

Emir ERTEN

5 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2012, 03:04

Çakmak caddesi ve civarındaki eskimiş yapılar da mutlaka restore edilmelidir.Boyası dökülüp sıvası görünen yapılar iyileştirilmelidir.Ayrıca büyüksaat ve civarındaki işyerleri için de geçerli bu dediklerim.

Yagmur01

5 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2012, 11:18

Bence kesinlikle kapatılmalı ama hiç sanmıyorum. Çünkü o bölge çok sıkışık bir de Çakmak caddesi kapatılırsa sürücüler için hiç çekilmez olur...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM