Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Barış23

5 yıl önce - Sal 21 Ağu 2012, 14:20
Elazığ Tanıtım Videoları

Çok önemli bir başlığı açmış bulunuyorum.Şimdiye kadar hiçbir Elazığ başlığında bu konu ile ilgili Video(lar)yayınlanmamış.İlk Video şimdiye kadar görüntülenen en son Elazığ tanıtım videosu.İiyi seyirler.

Barış23

5 yıl önce - Sal 21 Ağu 2012, 14:31

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 00:17

Alparslan kardeşimin Hazırladığı bu videoyu sizlerle paylaşıyorum.
Klipteki Müzik Grubu ünlü ZAZ grubu.Kız okadar güzel söylüyorki şarkıdaki enstürmanları bile ağzıyla Taklit edip çok değişik bir melodi çıkarıyor ortaya..

Memleketim Elazığım her ne kadar bütün olumsuzlukların içinde bir Ateşböceği gibi dursanda.Sana olan sevgim Mezara kadar devam edecek...Klip beni inanılmaz etkiledi.

En son Barış23 tarafından Pzr 26 Ağu 2012, 12:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gürkan Adalıoğlu
5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 00:25

Video sorunlu...Yüklemiş bulundum...Silinebilir...

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 11:45
Uzaktaki Sevgili Elazığ Tanıtım videosu.

Bu belgesel in adı UZAKTAKİ SEVGİLİ ELAZIĞ.Ünlü Spiker Mesut MERTCAN ın anlatımıyla güzel bir Tanıtım yapmışlar.Klipte birşeye çok takıldım.Klip başlarken Elazığ Türküsü bile olmayan,Çığırtma ile çalınan bir Türkü başlıyor..Çığırtma Elazığ Halk müziğinde hiçbir zaman Birincil konumda olmamıştır.Özellikle Elazığın köylerinde Klarnet çalan ustalar pek bulunmadığından mecburen klarnetin yerine Çığırtma çalınıyor.Allahtan ilerleyen zamanlarda Klarnet-Cümbüş gibi öz enstürmanlarımız devreye giriyor.

Kaynak:Youtube

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 11:53

Bu Tanıtım filmi Kültür Bakanlığı ve Elazığ Valiliğinin ortak çalışmasıyla yapılmıştır..İyi seyirler.

Kaynak:Elazığ Valiliği

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 12:02

2008 yılına ait Slaytlarla gösterilmiş Elazığ Tanıtım videosu.

Yukarıdaki videonun başlangıç bölümünde görünen bina ESKİ ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİNASIYDI.ŞİMDİ YERİNE AVM YAPILDI.

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 12:41

Fırat Kalkınma Ajansının Bölge İllerini tanıtan Videosu.

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 12:49

leventürk bahsettiğiniz konularla ilgili başlıklar zaten sitede mevcut.İlginiz için teşekkürler.Bu arada bizlere güzel bir evsahipliği yaptınız.(Elazığspordan bahsediyorum)onun içinde teşekkürler..

Barış23

5 yıl önce - Pzr 26 Ağu 2012, 12:50

[quote]2011 yılına ait bir Elazığ Tanıtım videosu

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET