Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
Recep ALKAN
2 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 10:30

Alıntı:
Recep ALKAN mevcut stadyum dolmuyorken 20000 kişilik stad nasıl dolacak şehirin takımı sezonda ortalama 5000-7000 kişiye oynuyor

O zaman 5000 kişilik yapalım, hatta tribünler portatif olsun,
Çabuk olan, erken gelen stadyuma girsin.
Böylece koca stadyum yaptık da boş kaldı görüntüsü de gitmiş olur.
İyi mi ?

Gokhanfb10
2 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 11:05

Bu fikrini belediyeye sun yılın projesi olur

ahmet sert
2 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 11:20

Başakşehir 5.472 kişi, Osmanlı 4.059 kişi ortalamayla oynuyor.Birisinin 17 küsur birisinin 19 bin küsur stad kapasitesi var.Sanki sanırsınız ki bütün süper lig ve 1.lig takımları 25-30 bin ortalamalara oynuyor, onlara niye o zaman 25-30 bin kişilik stadyumlar yapılıyor.Bırakın Allah aşkına bu tür sığ yaklaşımları.Balıkesir'de az olmasına rağmen yine de diğer 1.lig takımlarına bakarak iyi seyirci var.

Recep ALKAN
2 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 11:59

Alıntı:
Bu fikrini belediyeye sun yılın projesi olur

Fikir bizden çıksa da, ilham kaynağım sensin kardeşim.
Bence sende tut bir ucundan.

Gokhanfb10
2 ay önce - Sal 31 Ekm 2017, 13:44

Önerini değerlendireceğim Recep ALKAN

bahattin10

2 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 21:30

Haberleri gordukce deliriyorum. Ordu nun ortada takimi yok. Stadinin yuzde 80 i tamamlanmis. Biri allahini severse zekai baskana soylesin şu stad isini. Temelini attirsin yeter

Erdal Düven

2 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 17:14
Yürüyüşe geçme zamanı

Ahmet abi bu iş böyle olmayacak yeni stadyum konusunda meşaleleri yakıp yürüyüşe geçmek gerekiyor.

İzin alınarak yapılacak bir yürüyüşe hiç bir siyasetçi ve kurum kayıtsız kalamaz.

Kamuoyu yoklaması başlatarak bir etkinlik ile bu yürüyüşü başlatmak lazım ilk önce gençlik spor il müdürlüğü daha sonra valilik ve Büyükşehir Belediyesine gazeteciler ve tv kanallarının olduğu canlı bir yürüyüş bu işi çözer diye düşünüyorum.

ahmet sert
2 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:16

Onkolikler, taraftar dernekleri yürüyüş, gösteri yapsa olabilir.Ağlamayana meme yok,kural bu.

bahattin10

2 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 19:51

Evet ahmet abi. Batman ordu bilimum sehirlerin stadi bitiyor. Ptt ve super ligde ki takimlarin icinde eski stadi olan bir tek balikesir kaldi

ahmet sert
2 ay önce - Cum 17 Ksm 2017, 20:04

Vallahi ne diyeyim, Spor genel Müdürlüğünde bu işlerle ilgili çalışan bürokratlar aldığı maaşı hak etmiyor o kadar söyleyeyim.Adalet, hak, hukuk tanımamazlık bu işte.Senin görevin memlekette hak eden yerlere hak ettiği şekilde hizmet etmek, yatırım yapmak.Şimdi isim yazmayayım sonra alınanlar oluyor.Stadyum yapılan öyle yerler var ki Balıkesir'in çeyreği olamaz.İçleri rahatsa benim diyecek bir şeyim yok ama bu kadar aymazlık, vurdumduymazlık olamaz.Ben şahsen kendim her yıl defalarca Bimer kanalıyla başvuru yapıyorum.Vatandaşı dikkate almak, isteklerine duyarsız kalmamak böyle mi oluyor.

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 22232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET