Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 232425   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Burak KAYNAŞ
3 yıl önce - Prş 30 Oca 2014, 19:55

Alıntı:
Bence yeni stad yapmaya gerek yok, mevcut stadı biraz geliştir, zemini daha aşağıya al, koltuk ekle, biraz süsle, 10 bin kadar kapasitesi artsın Balıkesire yeter artar. Burada Şmapiyonlar Ligi maçı olmayacak veya Olimpiyat düzenlenmeyecek.

Bizim stad kapasitesiyle ilgili sıkıntımız yok ki...!!!

Bulunduğumuz lig itibariyle stad kapasitemiz yeterli sayılır... Bizim sıkıntımız tribünlerin yatık vaziyette olması , bu da seyir zevkini azaltıyor tabii...

Bir de tribünlerimizin üzeri açık , yağışlı ve çok güneşli havalar da çok sıkıntı oluyor...

Tribünleri daha dik konuma getirmeye çalışmak , kapalı tribün haricinde, diğer tribünleri yıkıp sil baştan yapmak anlamına geliyor zaten....

Bir de çatı maliyetini ekledin mi....

Eeee bunu yapana kadar komple yeni stad yaparsın, hemen hemen aynı şey...

Alıntı:
Balıkesirde akrabalarım var. Bundan 4-5 sene önce Stadın oradan geçerken sormuştum, kaçıncı ligde bu takımınız diye, 3.lig de oynuyor denildi. Kısa sürede 1.lige geldi bu senede başarılı belki de süper lige çıkacak ama devlete de yazık o zaman Akhisara yapılsın, süper ligdeler ve stadları yetersi hatta Balıkesir stadından daha kötü. Manisa ilinde oynuyorlar iç saha maçlarını.

Biz Akhisar' a stad yapılmasın diye bir şey demedik ki...!!!! Tabii ki yapılsın...

Ama...!!! Çorum , Afyon gibi 2. lig de dahi takımı olmayan illere yapılması planlanan stad projeleri gündemdeyken....!!!!,

Ptt1. lig de mücadele eden bir kulübü hem de bir BÜYÜKŞEHİR olan Balıkesir'e, stad yapımı sözkonusu olunca , neden devlete yazık oluyor ???

Bolugs1905
3 yıl önce - Cum 28 Mar 2014, 02:35

En az 33 bin kişilik olmalı...
1 milyonu aşkın nüfusu olan bir il..Ayrıca İstanbul'a ve Ankara'ya yakın her türlü dolar..
Renkli ilimiz..
Samsun-Balıkesir ve İbb çıkacak süper lige kanımca..

Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 00:11

BALIKESİR’DE HER ŞEY SÜPER OLACAK
Alıntı:
Belediye başkanları Balıkesirspor’un Süper Lige çıkmasıyla birlikte Balıkesir’e Arena benzeri stat la birlikte 5 yıldızlı lüks otelin yapımı için kolları şimdiden sıvadı.

“Balıkesirspor’un 40 yıllık hayali gerçekleşti” diyen Vali Ahmet Turhan, emeği geçen herkesi kutladığını söyledi. Yaklaşık 10 yıldır kulübün en önemli sponsorlarından biri olan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ise desteğinin artarak süreceğini dile getirdi, “Balıkesir’in büyükşehir olmasının ardından Süper Lig’e yükselmemiz çok anlamlı oldu. Her zaman Balıkesirspor’un yanındayız, arkasındayız” diye konuştu.

YERLER HAZIR
Balıkesir’in büyükşehir olmasıyla birlikte kurulan Karesi İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, elde edilen başarıyı sürekli kılacak bir altyapı oluşturulması gerektiğini vurguladı, “5 yıldızlı otel ve stat ihalelerinin bir an önce yapılması gerekiyor. İkisi için de düşündüğümüz ve tahsis etmeye hazır olduğumuz yerler var” mesajını verdi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ise Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde tüm ilçelerle birlikte Balıkesir’e çağ atlatmak istediklerini ifade etti.

Kaynak: http://www.yenigazetem.com.tr/2014/05/06/balikesi ...er-olacak/

Hayırlı uğurlu olsun. Giderilmesi gereken sorunlardan ikisi yalnızca onlar.

Ugi Öz
3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 00:48

Alıntı:
Balıkesir’e Arena benzeri stat

Bunu malesef anlayamadim! Yani eskisehir stadi, sivas stadi, samsun stadi gibi Arena olmiyacakmi? Yoksa benmi yalnis anladim!

Volkan Bayer
3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 01:03

Stad uefa kriterlerine uygun bir hale getirilse süper olur.

ads 1940
3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 01:08

Alıntı:
“5 yıldızlı otel ve stat ihalelerinin bir an önce yapılması gerekiyor. İkisi için de düşündüğümüz ve tahsis etmeye hazır olduğumuz yerler var”

Anlaşılan Balıkesire eski stadı yıkıp bi AVM yapacaklar yenisini de dağ başına yaparlar artık.

Umut Yavuz

3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 11:18

Balıkesir zaten 2 sene önce sanırım stadyum kapasitesini büyültmüştü,bence ligde kalıcı olurlarsa yapılacaktır stadyum.

Türkay Öksüz

3 yıl önce - Sal 06 May 2014, 11:45

Alıntı:
Bunu malesef anlayamadim! Yani eskisehir stadi, sivas stadi, samsun
stadi gibi Arena olmiyacakmi? Yoksa benmi yalnis anladim!

Arena derken Türk Telekom Arena'dan bahsetmiştir.

enderhank

3 yıl önce - Pts 19 May 2014, 23:43

Taraftar Atatürk Stadının yerine yapılmasını istiyor.

(+)

Ugi Öz
3 yıl önce - Sal 20 May 2014, 00:02

Yeni stad sehir merkezine yapilmasina karsiyim 1. Park sikintisi olur 2. yollardan sikinti olur, merkez zaten yeterince daracik 3. Yan taraf hemen Atatürk parki vs... Sayilcak daha cok seyler var ama biraz sehir disina yapilip ve iyi tren ve otobüs baglantisi olursa ve Mac günü bedava yani ekstra otobüs hatlari olursa daha güzel olur. Sonucta benim demek istedigim stad, kapali spor salonu gibi Yan yana futbol merkezi kurulsa daha sahane olur ve bu stad aslinda benim hosuma gitmedi aslinda tabiki bu gazete de gördügümüz stad suanki balikesirspor stad projesi oldugu kesin degil ama daha iyi olabilir

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET