Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ufuk

15 yıl önce - Prş 17 Şub 2005, 14:03
Artık düğmeye basıldı...


Bugünü yıllar öncesinden görüpte esas hedefin Türkiye olduğunu söyleyenlere komplo teorisyeni sıfatını yakıştıranlar... 2005 çok çetin geçecek.

http://www.milliyet.com.tr/2005/02/17/son/sondun10.html


Husnu Kursun2
15 yıl önce - Prş 17 Şub 2005, 18:29

Wall Stree Journal a bu makale hakkinda e-mail gonderdim.
işte link
http://online.wsj.com/public/us


Erkin

15 yıl önce - Prş 17 Şub 2005, 19:26

Ufuk,

Bizdeki "Yeni Safak" taki yazilarin ABD karsiligi seklinde bir makale. Cani SIKILMIS, asabiyetini kontrol edememis bir yazar... Fikirlerini begenmeyip abartisina gulmekle beraber cok da fazla onemsenecek oldugunu sanmiyorum.

Burada yasadigim icin tum basin, mantikli/mantiksiz TV haberleri her daim etrafimda. Bize yoneltilen elestirici, kiskirtici yazilar Irak savasi oncesi ve sonrasi (ve hatta hala) Fransa ve Almanya'ya (ozellikle Fransa) hitaben yazilan, cizilen, soylenenlerin yaninda "devede kulak" kalir. Sakin bu yaziyla ABD'yi savundugumu filan sanma lutfen. Sadece, Akdenizli kanimizin getirdigi ekstra enerjiyle olaylari abartmadan benzer ve karsi tezleriyle gormek, genis yaklasmak gerektigi kanisindayim.

Kusura bakma ama, bu komplo teorisyenligi savini silmeye yetecek bir delil degil. Adi ustunde, "ozgur basin". Isteyen istedigini yaziyor, yazacak. Ha orada, ha bizde.

Saygilar,


cinümit
15 yıl önce - Cum 18 Şub 2005, 01:04

amerikan askerlerinin bazı tat)bikatlarda 3 yanı denizle çevrili olan ve zengin kaynakları bulunan bir ülkeye (bu hayali ülke çok tanıdık geldi )yapılacak saldırı şekillerini tartıştığını okumuştum.amerika Türk halkında amerikan karşıtlığından çok şikayetçi ama bunun sebeplerini düşünemeyecek kadar da pişkin ve aptal.ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET